دسته ها
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

طراحی دکوراسیون مغازه با انواع دیزاین های کاربردی برای فروشگاه های مختلف

  • ندا خوشرو
  • ۷ دی ۱۳۹۸
  • ۰

در این مطلب ایده هایی برای طراحی دکوراسیون مغازه را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار خواهیم داد که امیدواریم از مشاهده این دیزاین های داخلی نهایت بهره را ببرید.

طراحی دکوراسیون مغازه تاثیر زیادی روی جلب مشتری های بیشتر دارد از این رو بهتر است شما در هنگام طراحی داخلی مغازه خود حساسیت لازم را به خرج دهید تا بتوانید کسب و کاری بهتر را تجربه کنید.

طراحی دکوراسیون مغازه با ایده های خلاقانه

برای دیزاین داخلی مغازه های مختلف ایده های زیادی وجود دارد و شما می توانید با توجه به میزان بودجه خود و وسایلی که در دسترس دارید دکوراسیون داخلی بی نظیری را برای مغازه تان طراحی نمایید. در مطالب قبلی دکوراسیون فروشگاه عطر و دکوراسیون فروشگاه پوشاک را مشاهده کردید در ادامه روش هایی برای طراحی دکوراسیون مغازه های مختلف را پیش رو خواهید داشت.

طراحی دکوراسیون مغازه

دیزاین داخلی مغازه

نقش ویترین در طراحی دکوراسیون داخلی مغازه را نباید نادیده گرفت و ویترین عاملی است که می تواند نظر مشتری های زیادی را به سمت مغازه شما جلب کند همچنین مشتریان بر اساس اجناسی که در پشت ویترین چیده می شوند درباره کل اجناسی که در مغازه وجود دارد نظر می دهند از این رو بهتر است شما ویترین مغازه تان را بر اساس سلیقه عمومی طراحی نمایید.

طراحی ورودی مغازه نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما در این قسمت مغازه از لامپ و نورپردازی و رنگی مناسب استفاده نمایید.

در هنگام چیدن اجناس در قفسه های مغازه بهتر است محصولات پرفروش و جذاب تر را در معرض دید و در قفسه های میانی قرار دهید و محصولاتی که دارای مشتری کمتری هستند را در قفسه های پایینی یا بالایی بچینید. توجه داشته باشید که دسته بندی مناسب محصولات و اجناس تاثیر زیادی در فروش بیشتر شما دارد و علاوه بر این به مشتری کمک می کند تا به راحتی بتواند جنس مورد نظر خود را در مغازه شما پیدا کند.

بر اساس تحقیقات انجام شده ۹۰ درصد از مشتریانی که وارد یک مغازه می شوند به صورت ناخودآگاه به سمت راست خود نگاه می کنند از این رو به این قسمت از مغازه دیوار قدرت نیز گفته می شود و بالاترین تاثیر را در برداشت مشتری از مغازه دارد بنابراین باید به طراحی دکوراسیون این بخش از مغازه اهمیت بیشتری داده شود و اجناس جدید یا خاصی در این قسمت قرار داده شوند که بتوانند مشتریان بیشتری را جذب کنند.

  •  آرون گروپس

نورپردازی مغازه

دکوراسیون مغازه کیف و کفش

طراحی داخلی مغازه

مدل دکوراسیون مغازه

دیزاین داخلی مغازه

طراحی داخلی مغازه

دکوراسیون مدرن مغازه

دیزاین داخلی مغازه پوشاک

طراحی دکوراسیون مغازه

دکوراسیون داخلی مغازه

دیزاین مغازه

دکوراسیون شیک مغازه

طراحی شیک مغازه

طراحی داخلی و شیک مغازه

نوپردازی مغازه

طراحی نورپردازی مغازه

دکوراسیون زیبا مغازه

دیزاین داخلی مغازه

طراحی مغازه

دکوراسیون مغازه شیک

دکوراسیون زیبا و کاربردی مغازه

دکوراسیون مغازه کفش

دیزاین مغازه

دکوراسیون بوتیک زنانه

دکوراسیون مغازه پوشاک

دیزاین داخلی مغازه

دکوراسیون داخلی مغازه

دکوراسیون پوشاک مردانه

طراحی مسیر حرکت مشتری بسته به دیزاین داخلی مغازه متفاوت است و شما باید بتوانید مسیر حرکت مشتریان خود را با دیزاین دکوراسیون داخلی مغازه تنظیم نمایید و بعد از اینکه متوجه شدید که مشتریان تان به کدام سمت مغازه تمایل بیشتری دارند مسیری را برای هدایت مشتری ها به سمت بازدید از سایر اجناس خود فراهم آورید و این مسیر باید به گونه ای طراحی شود که اجناس مغازه در معرض بیشترین دید باشند تا احتمال خرید بیشتر شود.

اگر فضای مغازه تان بزرگ است می توانید مغازه را به چند بخش تقسیم کنید و هر قسمت را با رنگ یا اجناسی خاص مشخص نمایید. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که طراحی داخلی مغازه باید به گونه ای باشد که مشتری کل مسیر را طی نماید و در پایان مسیر نیز کالایی خاص و جذاب قرار داده شود تا مشتری برای طی کردن کل مسیر تشویق شود.

نورپردازی مغازه

دکوراسیون داخلی مدرن مغازه

دکوراسیون زیبا و شیک مغازه

دیزاین داخلی مغازه

دکوراسیون داخلی مغازه

طراحی زیبا و کاربردی مغازه

نورپردازی مغازه

دیزاین کاربردی مغازه

دکوراسیون ساده مغازه

دکوراسیون متفاوت مغازه

نورپردازی مغازه

دکوراسیون مغازه کفش

نورپردازی کاربردی مغازه

دکوراسیون مغازه طلا فروشی

دکوراسیون رنگی مغازه

طراحی شیک مغازه

دکوراسیون داخلی مغازه

طراحی داخلی بوتیک زنانه

دکوراسیون شیک و مدرن مغازه

چیدمان مغازه کفش

طراحی زیبا مغازه

دیزاین داخلی مغازه پوشاک

دکوراسیون مغازه

طراحی داخلی مغازه کیف

دکوراسیون مغازه

دکوراسیون پوشاک بچه گانه

روش هایی برای نورپردازی مغازه

از بزرگ ترین اهداف اولیه نورپردازی داخلی و ویترین مغازه ایجاد امنیت و تامین روشنایی و سهولت در تردد می باشد و شما می توانید برای طراحی نورپردازی داخلی مغازه از چراغ های سقفی توکار و روکار ، لوسترها و چراغ های آویز ، آباژورها و نورهای مخفی و … استفاده نمایید.

طراحی نورپردازی مناسب برای ویترین مغازه نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است نورپردازی ویترین را به گونه ای انجام دهید که اجناس چیده شده در ویترین خاص و متفاوت تر به نظر برسند.

دکوراسیون کاربردی مغازه

طراحی نورپردازی مغازه

طراحی داخلی مغازه

دیزاین نورپردازی مغازه

دکوراسیون زیبا مغازه

نورپردازی مغازه پوشاک

طراحی دکوراسیون مغازه

نورپردازی مغازه کفش

دکوراسیون زیبا مغازه

نورپردازی بوتیک زنانه

نورپردازی داخلی مغازه

دیزاین داخلی مغازه

نورپردازی مغازه

طراحی نورپردازی کاربردی برای مغازه

دیزاین نورپردازی برای مغازه

نورپردازی مغازه موبایل فروشی

طراحی داخلی مغازه

دیزاین شیک و کاربردی مغازه با دو رنگ

در این مطلب طراحی دکوراسیون مغازه با روش های جالب و کاربردی را پیش رو داشتید که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید فضایی متفاوت را در مغازه خود ایجاد نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *