دسته ها
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

بیست مدل آرایش چشم دخترانه جدید و مدرن

  • پرستو محمدی
  • 17 آگوست 2015
  • ۰

بیست عکس از بهترین مدل های آرایش چشم دخترانه در این مقاله به نمایش گذاشته شده تا دختر خانم های جوان و با سلیقه بتوانند از آن ها ایده بگیرند و متناسب ترین مدل ارایش چشم را مناسب با مکان و چهره ی خود انتخاب کنند

شما انتخاب های بسیاری برای مدل خط چشم و رنگ سایه خود دارید ولی باید با توجه به ظاهر خودتان بهترین انتخاب را داشته باشید همیشه دیدن مدل های مختلف کمک زیادی به ایده گرفتن و میکاپ کردن می کند در این مقاله بیش از بیست مدل میکاپ چشم دخترانه جدید آورده شده که می توانید از آنها برای ایده گرفتن و داشتن آرایشی بهتر و متناسب با صورتتان استفاده کنید.

مدل های آرایش چشم دخترانه مدرن و زیبا :

مهمترین نکته ی میکاپ این است که با آن احساس راحتی کنید و اعتماد به نفستان حفظ شود چشم ها و ابرو ها تاثیر بسزایی در زیبایی و فریبندگی چهره دارند از این رو آرایش چشم و ابرو ها از مهم ترین بخش میکاپ صورت هستند. در میکاپ چشم خط چشم و سایه و ریمل و گاهی مژه مصنوعی کاربرد دارد. اگر علاقه درید از خط چشم های مدادی استفاده کنید بهتر است از مداد های کرمی استفاده کنید تا هنگام کشیدن بر روی پلک نیازی به فشار آوردن به پلک ها نداشته باشید و اگر از خط چشم استفاده میکنی حتما خط چشم سبکی را بردارید تا پلک هایتان سنگین نشون و حس خستگی چشم ها از بین برود. در انتخاب رنگ سایه علاوه بر توجه به رنگ پوست و رنک چشم باید به مکمل بودن رنگ ها نیز توجه کنید برای اوایل پلک از سایه روشن و میانه چشم سایه متوسط و در انتها از سایه تیره استفاده کنید تا چشمانتان دلربا شود. ریمل نیز به رنگ های مختلف دیده میشود معمولا از ریمل مشکی استفاده میشود ولی اگر موهایی بور دارید و میخواهید آرایش چشم ساده ای داشته باشید و طبیعی به نظر برسید بهتر است از ریمل قهوه ای استفاده کنید. ریمل زدن نکات و ترفند های آرایش خاصی دارد که در صورت اجرای آنها آرایشتان طبیعی تر جلوه میکند. در ادامه نمونه های زیبایی از آرایش و میکاپ چشم دخترانه آورده شده است .

آرایش چشم دخترانه

مدل آرایش چشم دخترانه

  آرایش چشم ساده دخترانه

  آرایش چشم شیک و دخترانها

مدل میکاپ چشم دخترانه

تصویر میکاپ چشم ملایم دخترانه

آرایش چشم زیبا با سایه متفاوت

آرایش چشم زیبا و مدرن

  آرایش چشم دخترانهمدل های جدید میکاپ چشم دخترانه با متدهای روز

آرایش چشم اسپرت دخترانه

آرایش چشم مجلسیمیکاپ چشم دخترانه جدید

آرایش چشم مجلسی و دخترانه

آرایش چشم ساده و دخترانه

آرایش چشم دخترانهمیکاپ چشم مخصوص دختران جوان

آرایش چشم و ابرو دخترانه

آرایش چشم دخترانه و زیبا

آرایش چشم مدرن دخترانه

با مدل های میکاپ چشم مناسب دختران آشنا شدید امیدواریم مورد پسندتان واقع شده باشد و بتوانیم انتظاراتتان را برآورده کنیم برای دیدن مدل آرایش چشم عروس کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.