دسته ها
دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱

افزودن لینک به استوری با آموزش ساده و مرحله به مرحله

 • ساناز براتی
 • ۱۵ مهر ۱۳۹۸
 • ۰

بسیاری از تاجران وبازاریابان که به دنبال افزایش بازدید از وب سایتهایشان هستند از قابلیت اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام استفاده می کنند. که انجام این روش بسیار ساده و راحت است و فالوور ها می توانند به راحتی با بالا کشیدن صفحه استوری وارد لینک مربوطه شوند.

در گذشته شبکه اجتماعی اینستاگرام به کاربران خود اجازه قرار دادن فقط یک لینک در متن بیو را می داد. اما حالا می توانید با افزودن لینک به استوری اینستاگرام مخاطبان و کاربران را به سمت وب سایت یا کانال تلگرام خود روانه کنید. اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام بسیار راحت است که در اینجا به آموزش آن می پردازیم.

افزودن لینک به استوری در اینستاگرام

همانطور که گفتیم با استفاده از این امکان می توانیم در هر استوری یک لینک خارجی قرار دهیم تا فالوورهایمان به آن دسترسی پیدا کنند. که دسترسی به لینک با کشیدن استوری به سمت بالا امکان پذیر است. البته این قابلیت فعلا برای اکانت های بیزینسی (تجاری) قابل استفاده است. اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام کار راحتی است که مرحله به مرحله به شما آموزش می دهیم.

استوری و اضافه کردن لینک به آن

 • بلیط کیش
 • تصفیه آب خانگی

۱. بروز رسانی اینستاگرام

برای افزودن لینک به استوری در ابتدای کار اینستاگرام خود را به آخرین نسخه موجود بروز رسانی کنید.

۲. شروع استوری اینستا گرام

با کلیک کردن بر روی تصویر خود یا همان عکس پروفایلتان و یا انتخاب دوربین در قسمت نوار بالای صفحه وارد استوری خود شوید.

آموزش مرحله به مرحله اضافه کردن لینک

بعد از انتخاب یا گذاشتن استوری که مورد پسندتان است، بر روی گزینه زنجیر مانندی که در قسمت بالای بخش استوری قرار دارد و به شکل لینک است کلیک کنید.

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

روش های افزوده شدن لینک به استوری

۳. اضافه کردن لینک به استوری

بعد از انتخاب آیکون زنجیر مانند لینک، صفحه های برایتان باز می شود که شامل دو گزینه است، برای گذاشتن لینک از گزینه اول یعنی url استفاده می کنیم.

آموزش اضافه کردن لینک به استوری

با این عمل صفحه ای جدید برایتان باز می شود، که با انتخاب گزینه add link در این صفحه، می توانید لینک یا آدرس مورد نظر خود را در بخش مربوطه  وارد کنید و بعد از آن گزینه تایید آبی رنگ در بالای صفحه را انتخاب کنید.

روش های افزودن لینک به استوری

پس از افزودن لینک به استوری گزینه زنجیر مانند کمی تغییر شکل می دهد که نشان دهنده لینک دار شدن استوری شماست. برای اطمینان بیشتر بعد از انتشار استوری می توانید گزینه زنجیر مانند در قسمت پایینی صفحه را لمس کنید.

افزودن لینک به استوری در اینستاگرام

فالوور های شما می توانند با استفاده از گزینه (see more) یا بالا کشیدن صفحه استوری وارد لینک مورد نظر تان شوند.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.