دسته ها
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

آموزش تصویری و جدید ساخت کاردستی با چوب بستنی

  • یلدا محمدی
  • ۲۰ مرداد ۱۳۹۴
  • ۲

نحوه ساخت کاردستی با چوب بستنی و تصاویر مربوط به ساخت این کاردستی زیبا و جذاب با کمترین امکانات در منزل به همراه ایده های نو و زیبا برای ساخت کاردستی های مختلف با چوب بستنی

ساخت انواع کاردستی با چوب بستنی و مدل های مختلف جعبه چوبی و جعبه هدیه که به راحتی میتوان آنها را با انواع چوب های بستنی در سایز های مختلف تهیه کرد. ساخت این نوع کاردستی خیلی راحت و در عین حال جذاب است که میتوانید آموزش کامل ساخت آن را در ادامه مشاهده کنید.

آموزش ساخت کاردستی با چوب بستنی :

کاردستی با چوب بستنی که امروز در نظر داریم آموزش بدیم ساخت یک نوع جعبه زیبا است که برای هدیه و یا به عنوان جعبه جواهرات کاربرد زیادی دارد و ساخت آن بسار راحت و جذاب است. برای شروع ساخت کاردستی تعدادی چوب بستنی را تمیز شسته و خشک کنید.

کاردستی با چوب

چهار عدد چوب بستنی را مطابق شکل زیر روی هم قرار داده و با چسب چوب بهم متصل کنید. بعد از اتصال، یک ردیف چوب بستنی روی آن بچینید که حکم کف جعبه را دارد. در صورتی که  تصمیم دارید از جعبه برای نگه داری وسایل ریز استفاده کنید چوب ها را کنار هم قرار دهید تا فاصله ایی بین انها نباشد.

کاردستی با چوب

آموزش کاردستی

کاردستی با چوب

حالا چندین چوب بستنی را روی هم قرار داده هر کدام را جداگانه چسب چوب بزنید، برای زیبایی بیشتر کار چوب ها را به صورت یک درمیان قرار دهید. تعداد چوب بستنی ها به ارتفاع جعبه و کاردستی شما بستگی دارد و کاملا سلیقه ایی است. چهار طرف جعبه را با ردیف های چوب بستنی بپوشانید تا دیواره های جعبه درست شود.

ساخت کاردستی

آموزش ساخت کاردستی

کاردستی با چوب بستنی

ساخت جعبه جواهرات

در این مرحله از ساخت کاردستی با چوب بستنی درب جعبه را آماده میکنیم. برای این کار چوب بستنی ها را در کنار هم قرار میدهیم و چسب میزنیم. برای تزیین کاردستی میتوانید از انواع مهره ها و وسایل تزیینی ریز استفاده کنید تا کاردستی شما زیباتر شود و جلوه بیشتری داشته باشد.

آموزش کاردستی با چوب

کاردستی با چوب بستنی

کاردستی

با کمی دقت و خلاقیت با استفاده از این آموزش می توانید مدل های متنوع و زیبایی از این سبک کاردستی را تهیه کنید. امیدوارم از آموزش ساخت کاردستی با چوب بستنی لذت برده باشید و حتما این کاردستی زیبا را تهیه کنید. موفق باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۲ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.