دسته ها
دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲

مدل شال دخترانه جدید در انواع طرح های شیک و خاص

  • ندا خوشرو
  • ۸ مهر ۱۳۹۸
  • ۰

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل شال دخترانه با طرح و رنگ های متنوع آشنا خواهید شد که امیدواریم این طرح ها مورد توجه تان قرار بگیرند و از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

 شالهای دخترانه در انواع طرح های متنوع ساده و گلدار و … موجود می باشد و شما می توانید با توجه به رنگ پوست و فرم صورت و طرح و رنگ سایر لباس های خود از بین این طرح ها، شالی زیبا و جذابی را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مدل شال دخترانه با جدیدترین طرح و رنگ ها

شال و روسری از مهم ترین پوشش ها برای خانم ها و دختران جوان محسوب می شوند که می توانند زیبایی و جذابیت ظاهر و استایل را تکمیل کنند از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب مدل شال دخترانه حساسیت لازم را به خرج دهید.

مدل شال دخترانه

طرح های مختلف شال برای خانم ها

طرح و رنگ شالهای دخترانه اگر بدرستی انتخاب شود باعث ایجاد تغییرات مثبت در ظاهر شما می شود از این رو بهتر است در هنگام انتخاب آن وسواس لازم را به خرج دهید.

توجه داشته باشید که اگر سایر لباس های شما ساده می باشند بهتر است شال های طرح دار یا گلدار را برای پوشیدن انتخاب نمایید تا در ظاهر و استایل شما تغییرات مثبتی ایجاد شود همچنین اگر از لباس های طرح دار استفاده می کنید شال های ساده می توانند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل محسوب شوند.

شالهای دخترانه، در انواع رنگ های روشن و تیره موجود می باشند که بهتر است رنگ شال با توجه به رنگ پوست و رنگ سایر لباس ها انتخاب شود.
شال های رنگ تیره برای خانم ها با رنگ پوست روشن می توانند انتخابی مناسب و ایده آل محسوب شوند و شال های رنگ روشن نیز برای خانم ها با رنگ پوست برنزه و تیره مناسب تر می باشند.
اگر شما تمایل دارید از لباس های رنگ تیره استفاده نمایید بهتر است شال ها با رنگ های روشن را برای پوشیدن انتخاب نمایید تا در استایل تان تضاد ایجاد شود.

شال طرح دار دخترانه

  •  آرون گروپس
  •  مبل و میز

شال طرح دار

شال ساده دخترانه

طرح شال ساده

شال ساده و زیبا دخترانه

شال شیک و ساده

شال طرح دار

شال گلدار

شال دخترانه

طرح شال ساده

شال طرح دار دخترانه

شال طرح دار و شیک و فانتزی

شال زیبا دخترانه

شال  طرح دار و قواره بزرگ

شال دخترانه مجلسی

شال مجلسی و شیک برای دختران

شال رنگ تیره دخترانه

شال ساده

شال دخترانه

شال مجلسی

شال رنگ روشن

شال رنگ روشن

شال شیک و زیبا

شال دو رنگ زنانه

شال ساده و زیبا دخترانه

شال ساده و شیک

شال رنگ تیره

 شال مشکی پلیسه دار

مدل شال ساده

شال ساده و زیبا

شال های رنگ تیره نیز اگر به همراه لباس های رنگ روشن پوشیده شوند تضاد زیبایی در استایل ایجاد می کنند بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب رنگ شال دقت و حساسیت لازم را داشته باشید.

نحوه بستن شال از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید شال را به صورت مدل دار یا ساده ببندید که بستگی به میزان مهارت تان دارد.
توجه داشته باشید که بهتر است در هر مکانی از شال های مناسب استفاده نمایید شال های مجلسی و نازک برای شرکت در مهمانی ها و مجالس مناسب تر می باشند و بهتر است در مکان های عمومی از شال های ضخیم تر و ساده استفاده نمایید تا ظاهر و استایلی آراسته داشته باشید.

شال زیبا و طرح دار

شال طرح دار و زیبا

شال مشکی

شال رنگ تیره

شال دخترانه

شال پلیسه

مدل شال زیبا

شال مجلسی رنگ روشن

شال طرح دار

مدل شال پلنگی

شال سرمه ای

طرح شال ساده

شال مشکی

شال مشکی و زیبا

شال طرح دار

شال طرح دار و شیک

شال طرح دار

مدل شال توپ توپی

شال دخترانه زیبا

شال طرح دار

شال طرح دار

شال طرح دار شیک

شال ساده

شال ساده و شیک

مدل شال شیک و ساده

شال نخی برای خانم ها

مدل شال دخترانه طرح دار

شال طرح دار و زیبا

در این مطلب توجه شما را به چند مدل شال دخترانه جلب کردیم که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها شال با طرح و رنگی مناسب را انتخاب نمایید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *