دسته ها
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

تم تولد یونیکورن با خلاقیت ها و تزئینات جذاب برای کودکان

  • ندا خوشرو
  • ۷ شهریور ۱۳۹۸
  • ۰

در این مطلب تصاویری از تم تولد یونیکورن را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این تم تولد دخترانه نهایت لذت را ببرید.

اگر شما از آن دسته از والدینی هستید که ترجیح می دهید جشن تولدی خاص و فراموش نشدنی را برای فرزندتان برگزار نمایید بهتر است به فکر تهیه تم تولدی جذاب و بی نظیر نیز باشید. جالب است بدانید که این روزها تم تولد یونیکورن، به یکی از زیباترین تم های تولد تبدیل شده است و شما می توانید تزیینات جشن تولد فرزند خود را به کمک این تم منحصر به فرد انجام دهید.

ایده هایی برای تزیین تم تولد یونیکورن

تم های تولد کودکان دختر و پسر به صورت مدل های متنوع موجود هستند و این تم ها اغلب برگرفته از شخصیت های معروف کارتونی می باشند. در مطالب قبلی تم تولد السا و تم تولد خرگوش و تم تولد کیتی را مشاهده کردید در ادامه تصاویری از انواع مدل های تم تولد یونیکورن را گردآوری کرده ایم.

تم تولد یونیکورن

تزیینات تولد با یونیکورن

اولین مرحله از تزیینات جشن تولد انتخاب تم مناسب و زیبایی است و بعد از انتخاب تم شما باید به فکر تهیه و طراحی کارت دعوت باشید. اگر تمایل دارید مهمان هایتان با دریافت کارت دعوت متوجه تم انتخابی شما شوند بهتر است کارت دعوت را به کمک تم تولدی که انتخاب کرده اید طراحی کنید.

کارت دعوت هایی که با کمک تم یونیکورن طراحی شده اند زیبا و فانتزی می باشند و شما می توانید در صورت تمایل متن دلخواه خود را به صورت چاپی روی کارت دعوت ها بنویسید و مهمان هایتان را برای جشنی که تدارک دیده اید دعوت نمایید.

  •  بلیط کیش

کیک تولد یکی از مهم ترین تدارکات برای برپایی یک جشن تولد است و شما می توانید به کمک خمیر فوندانت یا خامه و … شکل یونیکورن را روی کیک تولد پیاده سازی نمایید و از رنگ هایی که در این طرح استفاده می شود برای دیزاین کیک تولد استفاده نمایید.

اگر تمایل دارید جشن تولد فرزندتان خاص و بی نظیر باشد بهتر است لباسی متناسب با تم تولد را او تهیه نمایید تا عکس های یادگاری اش زیبا و دلنشین تر به نظر برسند.

تم تولد یونیکورن

تم تولد

تزیین کاپ کیک با تم یونیکورن

تزیین کاپ کیک

تزیین کیک تولد

تزیین زیبا کیک تولد

تزیین کارت دعوت

تزیین کارت دعوت

تم تولد یونیکورن

لباس تم یونیکورن

تزیین کیک

تزیین خلاقانه کیک تولد

تم تولد دخترانه

تم یونیکورن

تم تولد دخترانه

تم دخترانه یونیکورن

تزیین زیبا کیک تولد

تزیین کیک با تم یونیکورن

شما می توانید ظروف و لیوان ها و نی های مخصوص نوشیدنی و … را با طرح یونیکورن انتخاب نمایید و از این طریق تزیینات جالبی برای میز تولد داشته باشید همچنین در صورت تمایل می توانید از رنگ هایی که برای تم یونیکورن استفاده شده است برای تزیین کاپ کیک ها استفاده کنید و شکلات های رنگی زیبایی را هم تهیه نمایید و درون ظروف شیشه ای قرار دهید. ساخت ژله به کمک رنگ های استفاده شده در این طرح یکی دیگر از انواع ایده های خلاقانه برای تزیین میز تولد می باشد.

یادبودهایی که برای جشن تولد در نظر گرفته می شوند از هیجان انگیزترین بخش ها در هر جشن تولدی می باشند و در صورت تمایل شما می توانید گیفیت های تولد با تم یونیکورن را تهیه نمایید و آن ها را به عنوان یادگاری به بچه ها بدهید.

تزیین میز تولد

تزیین میز تولد

تزیین خلاقانه جشن تولد

تزیین خلاقانه جشن تولد

تم یونیکورن

تزیینات زیبا جشن تولد

تزیینات زیبا برای تولد

تزیین خلاقانه میز تولد

تزیینات جشن تولد با تم یونیکورن

تزیین جشن تولد دخترانه

گیفیت تولد

تم زیبا یونیکورن

ریسه یونیکورن

تم یونیکورن دخترانه

تزیین خلاقانه تولد

تم تولد دخترانه

تم یونیکورن دخترانه

تزیین تولد دوست داشتنی

تزیینات جشن تولد

تم جذاب یونیکورن

تم تولد یونیکورن

تم دخترانه یونیکورن

مدل های تم یونیکورن دخترانه

ریسه تولد یکی از زیباترین المان های تزیینی محسوب می شود که در اغلب جشن تولد ها از آن برای تزیین اتاق استفاده می شود اگر شما تمایل دارید تزیینات اتاق تولد بی نظیر و جذاب به نظر برسد بهتر است از ریسه های برجسته و چند لایه استفاده نمایید.

همچنین می توانید از گل های کاغذی و بادکنک هایی که دارای طرح یونیکورن هستند برای تزیین اتاق تولد استفاده کنید و زیبایی جشن تولد را چند برابر نمایید. پوسترها و عروسک های بادی به صورت یونیکورن موجود می باشند که در اغلب تزیینات تولد از این المان های تزیینی خاص و کاربردی استفاده می شود.

تم تولد یونیکورن

تم تولد دخترانه

تم زیبا یونیکورن

تم یونیکورن دخترانه زیبا و فانتزی

تم تولد

تم جشن تولد شیک

تم تولد خاص

تم تولد فانتزی و زیبا

تم یونیکورن

تم زیبا جشن تولد

تزیین جشن تولد

تزیینات تولد

ایده هایی برای تزیین جشن تولد

ایده هایی برای تزیین جشن تولد

تزیین اتاق تولد

تم شیک تولد

تم تولد شیک

تم یونیکورن شیک و فانتزی

تم جشن تولد

تزیین جشن تولد دخترانه

تزیینات تم تولد

تزین خلاقانه جشن تولد

تم تولد دخترانه زیبا

روش هایی برای تزیین جشن تولد

تم تولد دخترانه

تم تولد دخترانه جذاب و زیبا

مد ل تم تولد دخترانه

تزیینات زیبا جشن تولد

تم جشن تولد دخترانه

تم شیک و خاص دخترانه

تم جشن تولد فانتزی

تم تولد بچه گانه

تم تولد دخترانه زیبا و بی نظیر

تم تولد فانتزی

تم جشن تولد دخترانه

تم فانتزی یونیکورن

در این مطلب با روش هایی برای تزیین جشن تولد با طرح یونیکورن آشنا شدید که امیدواریم با ایده گرفتن از این طرح بتوانید تزیینات بی نظیری را برای برپایی جشن تولد فرزند خود داشته باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.