دسته ها
پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

تعبیر خواب فرودگاه از دیدگاه تعبیر کننده های خواب مشهور

 • ندا خوشرو
 • ۲۳ مرداد ۱۳۹۸
 • ۰

در این مطلب تعبیر خواب فرودگاه از دیدگاه تعبیرگران اسلامی و غربی را در خدمت شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت بهره را ببرید.

تعبیر خواب فرودگاه بیانگر تغییراتی است که بیننده رویا تمایل به ایجاد آن ها در زندگی واقعی خود می باشد که این تغییرات می تواند در زمینه کسب و کار یا وضعیت تحصیلی باشد. به طور کلی در هنگام تفسیر این خواب باید به جزئیاتی که در عالم رویا مشاهده کرده اید توجه داشته باشید.

تعبیر خواب فرودگاه از دیدگاه چند تعبیرگر برجسته غربی و ایرانی

دیدن خواب مکان های مختلف نظیر فرودگاه و دریا و بیمارستان و … هر یک دارای تعابیری است که این تعابیر می توانند روی زندگی بیننده رویا تاثیرگذار باشند. در مطالب قبلی تعبیر خواب قبرستان و تعبیر خواب بیمارستان  و تعبیر خواب غار را مطالعه کردید در ادامه با تعبیر خواب فرودگاه در خدمت شما همراهان عزیز و گرامی خواهیم بود.

تعبیر دیدن فرودگاه در عالم رویا

دیدن فرودگاه در عالم رویا دارای چه تعبیری می باشد ؟

 • تونی کریسپ

۱. عزیمت کردن به جای جدید
۲. ایجاد تغییرات
۳. اشتیاق برای ماجراجویی که می تواند عاطفی و جسمی و روحی باشد.

 • کارل گوستا یونگ

اگر فردی در خواب ببیند که فرودگاه شلوغ است نشانه تمایل وی برای ایده آل های بالا و آزادی و امید و جاه طلبی می باشد همچنین دیدن این رویا می تواند بیانگر این باشد که بیننده رویا به سوی مقصدی جدید در زندگی اش پیش می رود.
اگر فردی در خواب ببیند که فرودگاه خالی از هر سکنه ای است نشانه این می باشد که برنامه ها و اهداف بیننده رویا تغییر خواهند کرد یا به تعویق می افتند و بیننده خواب مجبور می باشد که در مورد برخی از جنبه های زندگی اش دست نگه دارد.
اگر فردی در خواب ببیند که در فرودگاه است بیانگر این می باشد که وی این حس را تجربه خواهد کرد که بی هویت است و بیننده رویا مطمئن نیست که چه کسی می خواهد باشد یا هست.

تعبیر دیدن فرودگاه در عالم رویا

 • شیخ طوسی 

تعبیر دیدن فرودگاه بزرگ و کوچک در عالم رویا بیانگر سلامت و آزادی و رهایی و تندرستی و آفرینندگی و خلاقیت و نوآوری و ابتکار می باشد.
دیدن فرودگاه در عالم رویا همچنین می تواند بیانگر این باشد که بیننده رویا در یک مرحله انتقال و گذر قرار دارد.

 • خالد اصفهانی 

اگر فردی در خواب خودش را در فرودگاه و در کنار هواپیما مشاهده کند بیانگر سفری دور و دراز برای بیننده رویا می باشد که وی به همراه خانواده به این سفر می رود.
اگر فردی در خواب ببیند که در فرودگاه مشغول تماشا کردن افراد دیگر است بیانگر وصلت برای بیننده رویا است.

تعبیر خواب فرودگاه چیست ؟

تعابیر مختلف برای دیدن خواب فرودگاه

 • اگر فردی در خواب ببیند که در فرودگاه منتظر کسی است نشانه این می باشد که بیننده رویا مشکلاتی را حل می کند که این مشکلات مدت زمان درازی است که وی را آزار می دهند و مانع از پیشرفت و شکوفایی خواب بیننده شده اند همچنین دیدن این خواب می تواند نشانه این باشد که بیننده رویا در انتظار اخباری هیجان انگیز و روابطی جدید است.
 • اگر فردی در خواب ببیند که در فرودگاه در انتظار کسی است بیانگر این می باشد که بیننده رویا مرحله مهمی از زندگی اش را پشت سر گذاشته و باید همیشه مثبت بماند حتی اگر دشواری و مشکلات زیادی در سر راهش باشد.
 • تعبیر خواب دیدن فرد غریبه در فرودگاه نشانه این است که بیننده رویا با فردی جدید در زندگی اش آشنا می شود.

تعبیر مشاهده فرودگاه چیست ؟

 • اگر فردی برنامه سفرش را از طریق فرودگاه بریزید نشانه این می باشد که به زودی بیننده رویا برنامه کسب و کاری را خواهد ریخت.
 • تعبیر خواب گم شدن در فرودگاه بیانگر این است که بیننده رویا باید اعتماد به نفس داشته باشد تا قادر به انجام هر کاری باشد.
 • اگر فردی در خواب ببیند که در فرودگاه است و سوار هواپیما می شود نشانه این است که بیننده رویا به خوشبختی و آرامشی که دنبالش است دست می یابد.
 • تعبیر دیدن فرودگاه شلوغ در عالم رویا نشانه این می باشد که بیننده رویا به زودی عازم جایی می شود و در زندگی واقعی اش تغییراتی را انجام می دهد و چیز تازه ای در زندگی بیننده خواب شروع می شود.

تعبیر دیدن فروگاه در عالم رویا

 • تعبیر دیدن فرودگاه خالی بیانگر این است که هدف و نقشه های بیننده رویا به تاخیر می افتند همچنین دیدن این رویا می تواند بیانگر این باشد که بیننده خواب به تغییر در برنامه ریزی و نقشه هایش نیازمند است تا بتواند آن ها را با موفقیت عملی سازد.
 • اگر فردی در خواب ببیند که در فرودگاه فرود می آید نشانه این است که به صورت مداوم احساس تنهایی می کند حتی اگر دور و بر وی پر از آدم باشد.
 • اگر فردی در خواب ببیند که در فرودگاه نشسته است بیانگر این می باشد که در زندگی اش اتفاق بزرگی رخ خواهد داد و تغییراتی را تجربه می کند.
 • اگر فردی در خواب ببیند که از فرودگاه عازم شده است بیانگر انتخاب ها و اختیاراتی است که بیننده رویا پیش رو خواهد داشت همچنین دیدن این رویا می تواند به مسیرهایی اشاره داشته باشد که بیننده خواب آن ها را در زندگی اش می پیماید.

تعبیر دیدن فرودگاه

 • اگر فردی در خواب ببیند که پروازی را از دست داده است بیانگر این می باشد که وی کارهای زیادی دارد که نمی تواند آن ها را در مهلت تعیین شده شان به اتمام برسد همچنین دیدن این رویا می تواند بیانگر این باشد که خواب بیننده مسئولیتی را در زندگی اش نادیده می گیرد.
 • اگر فردی در خواب ببیند که قصد بدرقه کردن یکی از اطرافیان خود را در فرودگاه دارد بیانگر تغییر نگرش بیننده رویا نسبت به موضوعی خاص می باشد.
 • اگر فردی در خواب ببیند که به فرودگاه دیر رسیده است یا در هنگام حضور در فرودگاه متوجه شود که وسایل مورد نیاز خود را فراموش کرده است نشانه احساس عدم آمادگی بیننده رویا در مقابل تغییراتی است که به طور غیر منتظره در زندگی اش در حال وقوع می باشند.

تعبیر دیدن فرودگاه در خواب

در این مطلب تعبیر خواب فرودگاه را پیش رو داشتید که امیدواریم این مطلب مورد توجه شما همراهان عزیز و همیشگی قرار بگیرد و بتوانید با مطالعه آن رویایی را که مشاهده کرده اید به راحتی تفسیر نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.