دسته ها
جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

تعبیر خواب غار برای دیدن انواع غارها در علم خواب چیست؟

 • ندا خوشرو
 • ۲۰ اسفند ۱۳۹۷
 • ۰

در این مطلب با تعبیر خواب غار از دیدگاه معبران اسلامی و غربی در خدمت شما همراهان عزیز و همیشگی مجله آرگا خواهیم بود که امیدواریم این مطلب مورد توجه تان قرار بگیرند.

تعبیر خواب غار از دیدگاه برخی از معبران بیانگر تنهایی و انزوا و مرگ و … برای خواب بیننده است و شما می توانید با توجه به جزئیاتی که در عالم رویا مشاهده کرده اید خواب خود را به راحتی تفسیر نمایید.

تعبیر خواب غار از دیدگاه تعبیرگران اسلامی و غربی

دیدن مکان های مختلف در عالم رویا هر یک دارای تعابیری خاص می باشند که این تعابیر می توانند روی زندگی بیننده خواب تاثیراتی داشته باشند. در مطالب قبلی تعبیر خواب قبرستان و تعبیر خواب گم شدن در مکان های مختلف و تعبیر خواب بیمارستان را مشاهده کردید در ادامه این مطلب تعبیر دیدن غار  در عالم خواب را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

تعبیر خواب غار

دیدن غار در عالم رویا دارای چه تعبیری است ؟

 • کارل گوستا یونگ

تعبیر خواب غار بیانگر پنهان بودن و پناهندگی و محافظت می باشد.
اگر فردی در خواب ببیند که در غار راه می رود نشانه خودشناسی و اکتشاف احساسات درونی خویش است.

 • محمد بن سیرین

اگر فردی در خواب ببیند که وارد غاری شده است بیانگر مرگ برای خواب بیننده است.
اگر فردی در خواب ببیند که وارد غاری شد ولی از آن بیرون آمد بیانگر این است که خواب بیننده به کاری سخت گرفتار می شود.
اگر فردی در عالم خواب وارد غاری شود و آن غار روشن گردد بیانگر این است که وی زندانی خواهد شد.
اگر فردی در عالم خواب وارد غاری تاریک و تنگ شود بیانگر هلاکت و زندانی شدن بیننده خواب است.
اگر فردی در عالم رویا ببیند که درون غاری رفت و در آنجا مقیم شد بیانگر این است که از دنیا می رود.

تعبیر دیدن غار در عالم رویا

 • منوچهر مطیعی تهرانی 

اگر فردی در خواب ببیند که به غار بزرگی رسید بیانگر این است که در جریان فعالیت های روزمره زندگی اش به مخمصه بر می خورد و گره ای کور در زندگی بیننده خواب بوجود می آید و مشکلاتی سر راه وی قرار می گیرند.

 • آنلی بیتون 

اگر فردی در خواب ببیند که مهتاب بر دهانه غاری افتاده بیانگر این است که وی دچار سردرگمی می شود و در کارش به خاطر رقیبانی که دارد پیشرفت قابل توجه ای نخواهد داشت.
اگر فردی در خواب ببیند که درون غاری است بیانگر این می باشد که احتمال دارد از وابستگان و عزیزانش دور شود.
اگر زنی در عالم رویا ببیند که با همسرش در غار قدم می زند بیانگر این است که در دام عشق آدمی نادرست گرفتار می شود و به خاطر از دست دادن دوستان وفادارش نیز عذاب می کشد.

تعبیر دیدن غار در خواب

تعابیر مختلف برای دیدن غار در عالم خواب

 • تعبیر منفجر شدن غار در عالم رویا بیانگر این است که زندگی خواب بیننده از کنترل وی خارج می شود و این موضوع برای بیننده خواب ناراحت کننده خواهد بود.
 • اگر فردی در خواب ببیند که در غار گم شده و هیچ پشتیبان و حامی ندارد بیانگر این است که در تنهایی اش فرو مانده و علاوه بر این بیننده خواب در ذهن خود به دام افتاده است.
 • اگر فردی در خواب ببیند که درون غاری تنها مانده است بیانگر اکتشافات در ذهن ناخود آگاهش است و امکان دارد بیننده خواب به زودی چیزی را درون خودش کشف کند و انقلابی در زندگی وی ایجاد شود.
 • اگر فردی در خواب ببیند که کسی را در غار می کشد بیانگر این است که بیننده خواب سعی دارد هوس های جنسی خودش را کنترل نماید.

تعبیر دیدن غار در عالم رویا

 • اگر فردی در خواب ببیند که درون غاری پنهان شده است بیانگر این می باشد که برای رسیدن به موفقیت به زمان نیاز دارد و علاوه بر این بیننده خواب هیچ انرژی برای ادامه دادن مسیر موفقیت ندارد و ممکن است در این راه عقب نشینی کند.
 • تعبیر خواب غار زیر زمینی بیانگر پنهان کاری خواب بیننده است و وی در این حالت به فکر خود و افکارش است و این افکار برای بیننده خواب مهم تلقی می شوند.
 • اگر فردی در خواب ببیند که درون غاری آواز می خواند بیانگر احساسات درونی خواب بیننده است.

تعبیر دیدن غار در عالم رویا

 • اگر فردی در عالم رویا ببیند که درون غار یخ زده ای است بیانگر احساسات سرد جنسی برای بیننده خواب است.
 • اگر فردی در خواب ببیند که در حال نقاشی کردن در غار است بیانگر این می باشد که خواب بیننده برای بروز افکار و علاقه های خود به دیگران آمادگی ندارد و وی هنوز در مرحله برنامه ریزی برای پروژه هایش است و علاوه بر این بیننده خواب باید افکارش را به صورت کامل بیان کند.

دیدن غار در خواب از دیدگاه معبران اسلامی دارای چه تعبیری است؟

در این مطلب تعبیر دیدن غار در خواب را پیش رو داشتید که امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت بهره را ببرید. در صورت تمایل می توانید برای مطالعه انواع مطالب مربوط به تعبیر خواب کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.