دسته ها
چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸

راهنمای ست رنگ سبز برای تیپ جذاب در خانم ها و آقایان

  • سحر بهرامی مقدم
  • ۲۱ فروردین ۱۳۹۸
  • ۰

رنگ سبز، رنگ سردی است که نماد طبیعت است ، همانطور که می دانید رنگ سبز طیف گسترده دارد به طور مثال سبز یشمی ، سبز چمنی، سبز سدری ، سبز تیره، سبز روشن … دارد که هر کدام از رنگ ها زیبایی خاص خودش را دارد اما می توان با کمک  رنگ های دیگر  با ست  رنگ سبز ظاهری زیبا و جذابی را به وجود آورید.

رنگ سبز به عنوان نشانه مهربانی و دلسوزی شناخته شده است ،انتخاب کردن  ست رنگ سبز برای لباس یک خانوم یا آقا می تواند نشان دهنده این باشد که شخصیت با اراده و قوی باشد. البته باید گفت  که رنگ سبز طرفداران زیادی دارد و از آنجایی که طیف رنگی سبز گستره است می توانید با استفاده از خلاقیت خود ترکیب رنگ های زیبایی را با این رنگ به وجود آورید.

راهنمای ست رنگ سبز برای تیپ جذاب

رنگ سبز از آن دسته رنگ هایی است که  حتما باید اصول ست رنگ سبز با رنگ های دیگر را بدانیم زیرا این رنگ با هر رنگی ست نمی شود  بهترین تن رنگ هایی که می شود با رنگ سبز ست کرد : آبی ، قرمز،  زرد، سفید و مشکی است. شاید باورتان نشود ولی پوشیدن لباس سبز اضطراب و تنش را از انسان دور می کند. بهترین انتخاب لباس رسمی برای مردان شیک پوش رنگ سبز تیره است چرا که حس بزرگی و قدرت را را به دیگران منتقل می کند که می توانید با استفاده از لوازم جانبی  مانند کیف، کفش، کمربند، در رنگ های مختلف جلوه زیبایی را به وجود آورد.

ست رنگ سبز با سفید

  •  گالری اسپیناس

از آنجایی که رنگ سبز سرد است نباید برای ست رنگ سبز از رنگ سرد دیگری استفاده کرد زیرا باعث به وجود آمدن احساسات منفی می شود به همین علت با استفاده از رنگ های گرم  تعادل را باید برقرار کنید.

ویژگی های رنگ سبز

رنگ سبز نشانه آرامش ،سلامتی، پیروزی، خوشبختی  است که حالت آرامش بخش آن سمبل شفقت، مهربانی، تعادل روح و روان است .این رنگ مهربانی و دوستی را در بین انسان ها افزایش می دهد. رنگ سبز تیره رنگ پول است که نشان دهنده ثروث است اما رنگ سبز کدر نشانه طمع و حرص نیز می باشد.

شاید این دسته رنگ  با رنگ های ذکر شده  دور از ذهن ست می شوند ولی باید خودتان امتحان کنید و ببینید . اگر طبق چیدمان رنگی که در تصویر زیر است لباس ها یتان را انتخاب کنید، خواهید دید  که چه ظاهر زیبایی را به وجود آوردید.

سبز و زرد 

کنار هم قرار دادن رنگ‌های مشابه زرد و سبز روشن ترکیبی جوان و شاد به وجود می‌آورد. رنگ‌های نارنجی و قهوه‌ای نیز با بیشتر سبزها مانند سبز پررنگ و یشمی هماهنگ می‌شوند و ترکیبی ایده آل  ایجاد می‌کنند.سبزها با رنگ زرد نیز به خوبی ست می شوند.

ست رنگ سبز با زرد روشن

ست رنگ خاص و جذاب با رنگ زرد

انواع ست رنگ سبز با زرد

ست خیره کننده رنگ سبز با زرد

ست رنگ سبز تیره با زرد

نحوه ست رنگ سبز با زرد

ست رنگ سبز با زرد

استفاده از رنگ زرد برای ست تیپ سبز

ست رنگ سبز سدری با زرد

سبز و قرمز 

اگر لباس شما سبز پررنگ است می توانید از رنگ متضاد قرمز در کنار آن استفاده کنید رنگ مکمل سبز، قرمز است. این دو در کنار  هم ترکیب مناسبی  هستند . و انرژی خیلی زیادی از خود ساطع می کنند . این نوع ترکیب رنگ فرد را  منحصر به فرد جلوه می دهد.

ست جذاب رنگ سبز با قرمز

ست زیبای رنگ سبز با قرمز

ست رنگ سبز با قرمز

ست رنگ سبز خاص با رنگ قرمز

ست زیبای رنگ سبز با قرمز

استفاده از رنگ قرمز برای ست کردن با رنگ سبز

ست رنگ های سبز با قرمز

ست رنگ سبز تیره با قرمز

ست رنگ سبز با قرمز برای خانوم ها و آقایون

سبز با آبی

اگر چه هر دو رنگ سردی هستند اما آبی مکمل رنگ سبز است ، که با رنگ مکمل خودش خیلی خوب ترکیب می شود.همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید زیبایی و ترکیب این دو رنگ را درک می کنید.

ست رنگ سبز زیبا با آبی

ست سبز روشن با آبی

ست رنگ سبز ارغوانی با آبی تیره

ست های خیره کننده سبز با رنگ آبی

ست رنگ سبز با آبی فیروزه ای

ست فوق العاده رنگ سبز با آبی

ست رنگ سبز تیره با آبی

سبز با مشکی

به طرز بسیار زیبایی سبز با رنگ مشکی ست می شود . از آنجایی که اغلب خانم ها و آقایون در لباس از رنگ مشکی استفاده می کنند می توانند با ست رنگ سبز ترکیبی زیبایی را به وجود بیاورند.

ست رنگ سبز با مشکی

ست شیک و خاص رنگ سبز تیره با مشکی

ست رنگ جذاب سبز با مشکی

ست های متنوع رنگ سبز با مشکی

نحوه ست رنگ سبز با مشکی

ست های مجلسی رنگ سبز با مشکیست رنگ سبز با مشکی

 سبز با سفید

 ست رنگ سبز با سفید به نوعی یک حس سرزندگی و انرژی دهنده ای را به فرد القا می کند که می توان از آن در قرار های دوستانه استفاده کرد.

ست رنگ سبز برای خانم ها و آقایون

ست بسیار شیک سبز با سفید

ست رنگ سبز با سفید

ست بسیار زیبای سبز با سفید

ست رنگ سبز روشن با سفید

امیدواریم از این مطالب بهره کافی را در ست کردن این رنگ بسیار دوست داشتنی با رنگ های ذکر شده برده باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.