دسته ها
پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹

تعبیر خواب کیف چیست؟ و دیدن کیف در خواب چه معنایی دارد؟

 • ندا خوشرو
 • ۴ اسفند ۱۳۹۷
 • ۰

در این مطلب با تعبیر خواب کیف از دیدگاه معبران اسلامی و غربی در خدمت شما همراهان عزیز و گرامی مجله آرگا هستیم که امیدواریم از مطالعه این مطلب تعبیر خواب نهایت بهره را ببرید.

تعبیر خواب کیف از دیدگاه معبران اسلامی با توجه به پر یا خالی بدون آن دارای تعابیری متفاوت است و شما می توانید با توجه به جزئیاتی که در عالم رویا مشاهده کرده اید خواب خود را تفسیر نمایید. 

تعبیر خواب کیف از دیدگاه تعبیرگران اسلامی و غربی

دیدن اشیاء مختلف از انواع خواب های معمولی است که دارای تعبیری متفاوت می باشند. در مطالب قبلی تعبیر خواب لباس عروس و تعبیر خواب کفش و تعبیر خواب ماشین را مطالعه کردید در ادامه این مطلب تعبیر دیدن کیف در خواب را گردآوری کرده ایم.

تعبیر دیدن کیف در عالم رویا

دیدن کیف در عالم رویا دارای چه تعبیری است ؟

 • مطیعی تهرانی 

دیدن کیف در عالم رویا بیانگر ظرفیتی است که خواب بیننده در مقابل مسائل زندگی اش دارد و کسی از آن ها آگاه نمی باشد.

 • فرهنگ تفسیر رویا 

دیدن کیف زنانه در خواب بیانگر این است که چیزی در نظر خواب بیننده ارزشمند به شمار می رود که وی سعی بر گم نشدن و حفاظت آن دارد.
دیدن کیف در خواب به باورها و ایده ها و سایر چیزهایی که خواب بیننده با خود حمل می کند اشاره می کند همچنین دیدن کیف در عالم رویا به روشی که ذهن ما چیزها را به صورت روانشناختی به سمت خود جلب می کند اشاره خواهد داشت.
کیف دستی در خواب هویت بیننده خواب را به تصویر می کشد و دیدن این خواب نشانه توانایی اجتماعی بیننده خواب برای یافتن جایگاهی مناسب در اجتماع و وفق دادن خود با شرایط موجود می باشد.

 • ابراهیم کرمانی 

اگر فردی در خواب ببیند که کیف پولش را به همراه پول هایش از دست داده بیانگر این است که خواب بیننده شخصی را نصیحت می کند ولی آن فرد توجهی به نصایح بیننده خواب ندارد.
اگر فردی در خواب ببیند که کیف پولش باز است و پول های وی بهم ریخته شده اند بیانگر این است که مشکلات خواب بیننده حل می شوند.

تعبیر مشاهده کیف در خواب

 • آنلی بیتون 

تعبیر خواب کیف پول بیانگر این است که خواب بیننده در به نتیجه رساندن وظیفه های خود دقت لازم و کافی را به خرج نمی دهد.
اگر فردی در خواب ببیند که در کیف پولش حاوی اسکناس نو و جواهر است بیانگر این است که با افرادی دلخوش و سرزنده همنشین می شود.
دیدن کیف پول قدیمی و کهنه در خواب بیانگر این است که خواب بیننده به کارهای دشوار و سختی دست می زند.

 • جابر مغربی 

اگر فردی در خواب ببیند که کیف پولش پاره شده است بیانگر این است که راز وی فاش خواهد شد.
اگر فردی در خواب ببیند که کیف پول پاره اش را می دوزد بیانگر این است که راز وی مخفی و پوشیده خواهد ماند.

دیدن کیف در خواب دارای چه تعبیری است ؟

 • ابن سیرین 

اگر فردی در خواب ببیند کیف پولی را بدست آورده که در آن پول وجود دارد بیانگر این است که به اندازه پولی که در کیف وجود دارد روزی و معاش و مایحتاج زندگی خواب بیننده افزایش پیدا می کند ولی اگر کیف پول خالی باشد روزی و معاش و مایحتاج بیننده خواب کاهش پیدا می کند.

 • امام جعفر صادق 

دیدن کیف پولی در عالم رویا بر ۳ وجه زیر است :

 1. راز پنهان
 2. بدن انسان
 3. تنگدستی و فقر

 تعبیر خواب کیف

در این مطلب تعبیر خواب کیف را پیش رو داشتید که امیدواریم با توجه به مطالب ذکر شده بتوانید با تعبیر خوابی که دیده اید آشنا شوید. در صورت تمایل می توانید برای مطالعه انواع مطالب مربوط به تعبیر خواب کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.