دسته ها
سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱

تعبیر خواب جاده چیست؟

 • ندا خوشرو
 • ۳۱ خرداد ۱۴۰۱
 • ۰

در این مطلب تعبیر خواب جاده از دیدگاه معبران اسلامی و غربی را مطالعه خواهید کرد که امیدواریم این مطلب تعبیر خواب مورد توجه شما همراهان عزیز و همیشگی مجله آرگا قرار بگیرد.

اغلب خواب هایی که در طول شبانه روز مشاهده می شوند دارای تعابیری خاص می باشند که این تعبیرها می توانند روی زندگی بیداری خواب بیننده تاثیرگذار باشند. دیدن خواب جاده از انواع خواب های معمولی است که از دیدگاه معبران دارای تعابیری مختلف است و شما می توانید با توجه به خوابی که مشاهده کرده اید با توجه به انواع تعبیر خواب جاده که از سوی تعبیرگران بیان شده است خواب خود را به راحتی تفسیر نمایید. 

تعبیر خواب جاده از دیدگاه معبران اسلامی و غربی

خواب تصادف کردن و ماشین و جاده و مسافرت از انواع خواب ها با تعابیر مختلف هستند که در مطالب قبلی تعبیر خواب ماشین و تعبیر خواب تصادف و تعبیر خواب مسافرت را مطالعه کردید در ادامه این مطلب تعابیر خواب جاده را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

تعبیر خواب جاده

 • بلیط کیش
 • تصفیه آب خانگی

دیدن جاده در خواب دارای چه تعابیری است ؟

 • مطیعی تهرانی 

دیدن جاده در خواب بیانگر آینده و سرنوشت خواب بیننده است که ممکن است در عالم خواب راه و جاده به صورت خوب و بد مشاهده شود که همه این راه ها بیانگر سرنوشت بیننده خواب هستند.
اگر فردی در خواب ببیند که جاده دارای پرتگاه است و او از پرتگاه پایین می رود نشانه تنزل برای خواب بیننده است.
اگر فردی در خواب ببیند که جاده دارای پرتگاه است و او به پرتگاه سقوط می کند بیانگر این است که حادثه ای نامطلوب برای خواب بیننده اتفاق می افتد که باعث سقوط وی خواهد شد.
اگر فردی در خواب به جاده سربالایی برسد و به آسانی جاده را طی کند بیانگر این است که وی ارتقاء مقام پیدا خواهد کرد و اگر خواب بیننده جاده سربالایی را به دشواری طی کند بیانگر این است که مشکلاتی سر راه وی قرار می گیرند.

تعبیر مشاهده جاده در خواب
اگر فردی در خواب به صورت پا برهنه در جاده راه برود معنای خواب وی خوب نیست.
تفسیر خواب جاده غیرهموار و ناصاف بیانگر این است که خواب بیننده با مشکلاتی رو به رو خواهد شد و به دشواری می افتد.
اگر فردی در خواب جاده ای هموار و صاف را بدون وسیله نقلیه یا با وسیله نقلیه بپیماید بیانگر این است که راه پیشرفت بیننده خواب صاف و بدون مشکل است.
اگر فردی در خواب ببیند که با اتومبیل از جاده ای عبور می کند که دو طرف جاده بیابان و خشکی است بیانگر این است که خواب بیننده دچار تنگنا می شود.
اگر فردی در خواب ببیند که در جاده ای تنها است بیانگر این می باشد که در روزهای آینده احساس بی یاوری و تنهایی می کند.

تعبیر مشاهده جاده در عالم رویا

 • بانک جامع تعبیر خواب 

اگر فردی در خواب ببیند که در جاده از ماشینی پیاده می شود و به راه نگاه می کند بیانگر این است در مبدا، حرکت کاری برای وی پیش می آید.
اگر فردی در خواب ببیند که از جاده ای عبور می کند که اطراف جاده را گل ها و درخت های زیادی فرا گرفته اند بیانگر این است شادمانی بزرگی بدست می آورد.
اگر فردی در خواب ببیند که به همراه دوستانش از جاده ای باصفا و سرسبز عبور می کند بیانگر این است که در آینده ای نزدیک صاحب فرزندان و همسر خواهد شد و همچنین خانه ای زیبا خواهد داشت.
اگر فردی در خواب ببیند که در جاده ای راه خود را گم کرده بیانگر این است که خواب بیننده بر سر تصمیم گیری درباره مسائل تجاری اش دچار اشتباه می شود و زیان خواهد دید.

 • قاصدک 24
 • چکاد بام
 • آنلی بیتون 

اگر فردی در خواب ببیند که در جاده ای ناشناخته و ناهموار سفر می کند بیانگر این است که خواب بیننده وظایف جدیدی را به عهده می گیرد که این وظایف نتیجه ای جز اتلاف وقت و ناراحتی برای وی نخواهند داشت.

دیدن جاده در خواب دارای چه تعبیری است ؟

 • تعبیر رویای جاده از دیدگاه امام صادق (ع)

امام صادق (ع)؛ دیدن جاده در خواب را به معنای خیر و برکت، کار نیک، آسایش و راحتی مردم می داند.

 • تعبیر خواب ابن سیرین

این خواب می تواند به نشانه استقامت در راه دین و پیدا کردن راه راست در دین و دنیا باشد، بنابراین اگر کسی ببیند که در شاهراه یا راه اصلی حرکت می کند به نشانه آن است که در راه دین و دینداری حرکت خواهد کرد.

اگر ببیند که عده ای را به راه درست هدایت می کند به معنای آن است که عده ای را به راه نیک و درست ارشاد و هدایت خواهد کرد، اگر ببیند که در راه دچار سرشکستگی شده به نشانه آن است که در راه دین و یا دنیا سرگشته و حیران می شود.

تفسیر خواب جاده

 • تعبیر خواب ابراهیم کرمانی

در صورتی که در خواب ببینید، در راهی می روید، اما خسته نشده اید، یعنی اینکه حقتان را از کسی می ستانید.

اگر ببینید که کسی شما را از راه راست منحرف می کند به نشانه آن است که آن شخص شما را به دروغ مشغول می سازد.

اگر ببینید که در شب تاریک راه می روید و راه بر شما مشکل شد، یعنی اینکه به راه راست هدایت شده و استقامت می یابید.

در صورتی که در خواب، راه های بسیاری ببینید و ندانید از کدام راه باید بروید، یعنی اینکه در دین تان متحیر بوده و با مردم بد دین هم صحبت هستید.

اگر در خواب ببینید که راه بر شما مشکل شد و ندانید به کجا باید بروید، یعنی اینکه راه حق بر شما پوشیده خواهد شد.

معنی خواب جاده

اگر در خواب ببینید که در راهی می رفتید و زنی پیش شما آمد و به سبب وی از راه به یک سو رفتید یعنی فریفته دنیا می شوید و در دین تان خللی به وجود می آید.

در این مطلب تعابیر دیدن جاده در خواب را از دیدگاه معبران مشهور را پیش رو داشتید که امیدواریم این مطلب تعبیر خواب مورد توجه تان قرار بگیرد. در صورت تمایل می توانید برای مطالعه انواع مطالب مربوط به تعبیر خواب کلیک کنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.