دسته ها
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹

آموزش دوخت کیف کمری شیک در چند مرحله ساده

  • زهرا خانزاده
  • ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
  • ۰

در این مطلب تصمیم داریم برای علاقمندان به دوخت انواع کیف، آموزش دوخت کیف کمری را به اشترک بگذاریم، امیدواریم تا پایان با آرگا همراه باشید.

کیف کمری یک وسیله مناسب برای قرار دادن لوازم شخصی و ضروری می باشد. که با استفاده از آن در هر مکانی می توانید، تمامی وسایل مورد نیاز خود را به همراه داشته باشید. از این رو در ادامه می توانید، نحوه دوختن کیف کمری دخترانه را مشاهده نمایید و همچنین تصاویر مدل های دیگر کیف کمری را ملاحظه کنید.

در مطالب گذشته مجله آرگا با انواع دوخت کیف نمدی، دوخت کیف با شلوار لی و دوخت کیف پارچه ای آشنا شدید. تهیه یک کیف کمری زیبا در خانه نیز می تواند برای بانوان هنر مند جذاب باشد.

الگو کیف کمری

آموزش تصویری دوخت کیف کمری با زبانی ساده

برای ساخت کیف کمری دخترانه، باید وسایلی همچون پارچه برزنتی، چرخ خیاطی، قیچی، زیپ، سوزن ته گرد، سگک و تسمه کوله پشتی را در اختیار داشته باشید (البته به جای پارچه برزنتی می توانید از چرم، فوم، نمد و یا انواع پارچه ها استفاده نمایید).

دوخت کیف کمری

روش برش این نوع کیف کمری بسیار ساده می باشد و شما می توانید با توجه به تصاویر، الگوی کیف را روی پارچه دولا پیاده کنید و با قیچی ببرید.

برای دوخت این کیف نیز باید همانند تصویر زیر، ابتدا قسمت زیپ کیف را بدوزید، برای راحتی دوخت می توانید، با استفاده از چند عدد سوزن ته گرد، زیپ را روی پارچه فکیس کنید، سپس اقدام به دوختن آن نمایید. همچنین بعد از این که، سگگ را به تسمه دوختید، آن را به پارچه بدوزید.

در مرحله آخر، باید لبه های کیف کمری را مانند تصویر دور دوزی کنید.

نحوه برش الگو کیف کمری

مراحل دوختن کیف کمری

ایده های جالب برای دوختن کیف کمری

کیف کمری دخترانهمراحل ساخت کیف کمری دخترانه

تسمه انواع کیف کمری را می توانید، از میان کمر بند شلوارتان عبور دهید، زیرا علاوه بر ایستای بهتر کیف، نگهداری آن نیز راحت تر می باشد.

در ادامه آموزش دوختن کیف کمری دخترانه می توانید، انواع مدل های کیف کمری را مشاهده کنید. از کیف های کمری معمولا برای حمل لوازم کوچک، کارت های اعتباری، پول نقد، موبایل، هندزفری و یا وسایل مرتبط با شغل  شان استفاده می کنند.

کیف کمری چرمیکیف کمری چرمی

ساخت کیف کمری با پارپچه برزنتیکیف کمری

دوخت ساده کیف کمریکیف کمری برای لوازم آرایشگری

ساخت کیف کمری

ساخت کیف کمری با وسایل سادهساخت کیف کمری برای وسایل ضروری

تزیین و دوختن کیف کمری ساخت کیف کمری شیک

همانطور که در این مطلب با نحوه درست کردن کیف کمری دخترانه آشنا شدید، شما عزیزان می توانید، با کمی خلاقیت مدل های مختلف کیف کمری را بسازید و رنگ کیف تان را با لباس های خود ست کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.