دسته ها
جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

تعبیر خواب طوطی از دیدگاه معبران غربی و اسلامی

  • ندا خوشرو
  • ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
  • ۰

در این مطلب تعبیر خواب طوطی از دیدگاه معبران غربی و اسلامی مشهور را مطالعه خواهید کرد که امیدواریم این مطلب تعبیر خواب مورد توجه تان قرار بگیرد.

تعبیر خواب طوطی از دیدگاه معبران نماد آدمی پرحرف است که با سخنانش دیگران را سرگرم می کند و دارای حسن نیت است و گاه این فرد می تواند با سخنان خود افراد را شاد و دلخوش نگه دارد همچنین اگر فرد پرحرف ذات خوبی نداشته باشد می تواند با سخنان خود باعث ایجاد فتنه شود.

تعبیر خواب طوطی چیست؟

دیدن پرندگان و حیوانان در خواب از انواع خواب های معمول می باشد که ممکن است هر فردی در طول عمر خود این خواب ها را ببیند. در مطالب قبلی تعبیر خواب کلاغ و تعبیر خواب موش و تعبیر خواب خرس را مشاهده کردید در ادامه این مطلب قصد داریم تا تعبیر خواب طوطی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

تعبیر خواب طوطی

دیدن طوطی در خواب دارای چه تعبیری است ؟

مطیعی تهرانی

اگر فردی در خواب ببیند که طوطی سخنگو و خوشرنگی درون قفس دارد نشانه این است که مصاحبی سرگرم کننده پیدا می کند یا خواب بیننده در شرایطی قرار می گیرد که جرات ابراز عقیده کردن را ندارد و مجبور می شود آنچه فرمانده و یا رئیسش می گوید تکرار و تایید کند اگرچه امر فرمانده خلاف میل و عقل وی باشد.
اگر فردی در خواب ببیند که کسی برای او طوطی هدیه آورده است نشانه این است که مهمانی برای وی می رسد که می تواند عزیز و گرامی باشد یا این مهمان رنج افزا و مزاحم باشد.
اگر فردی در خواب ببیند که به کسی طوطی هدیه می دهد نشانه این است که اگر خواب ببینده آن طوطی را دوست داشته باشد به گیرنده طوطی آزاری می رساند و او را رنجانده و ناراحت می کند ولی اگر خواب بیننده طوطی را دوست نداشته باشد در حق فردی که به وی طوطی می دهد محبت و خدمت می کند.
هدیه گرفتن طوطی در خواب نشانه دریافت سوغاتی از راه دور می باشد و اگر فردی در خواب ببیند که کسی به او طوطی می دهد نشانه این است که سوغاتی از راه دور برای خواب بیننده فرستاده می شود که این سوغاتی موجب تعجب و حیرت و در عین حال شادی وی می شود.
تعبیر خواب طوطی برای فرد خواب بیننده بد نیست و هر چه نقش و نگار طوطی بیشتر باشد تعبیر دیدن طوطی در خواب بهتر است.

تعبیر دیدن خواب طوطی رنگارنگ

معبرین غربی

تعبیر خواب طوطی این نشانه را به خواب بیننده می دهد که شایعاتی در زندگی وی وجود دارد که این شایعات توسط فردی پرحرف بیان شده است و اگر شما در خواب طوطی مشاهده کردید مراقب باشید زیرا فردی در زندگی تان وجود دارد که با رویی خندان در حال خنجر زدن از پشت به شما می باشد بنابراین نباید به اطرافیان تان اعتماد کنید.
اگر شما در خواب طوطی مشاهده کردید بهتر است مسائل نفرت انگیز و همه تجربه های تلخ خود را کنار بگذارید زیرا فکر کردن به این مسائل شما را خسته می کند بنابراین بهتر است اتفاقی تازه در زندگی تان ایجاد کنید.

تعبیر دیدن طوطی در خواب

محمد بن سیرین

دیدن طوطی در خواب نشانه غلام و یا فرزند است. اگر فردی در خواب ببیند که طوطی از دستش می پرد نشانه این است که فرزندش سفر می کند و اگر فردی در خواب ببیند که طوطی با وی سخن می گوید نشانه این است که خواب بیننده کاری می کند که مردم از انجام کار وی تعجب می کنند.
دیدن طوطی ماده در خواب نشانه دختر دوشیزه و دیدن طوطی نر در خواب نشانه غلامی پارسا یا مردی پاکدل است.

امام جعفر صادق (ع)

تعبیر خواب طوطی از دیدگاه امام جعفر صادق بر سه وجه است :

  • فرزند
  • دختر دوشیزه
  • شاگردی زرنگ و چابک

تعبیر دیدن طوطی در قفس در خواب

یوسف نبی

دیدن طوطی در خواب نشانه مرد شایسته است.

آنلی بیتون

دیدن طوطی در خواب برای خواب بیننده نشانه این است که وی در محیط اجتماعی تنها می ماند.
اگر فردی در خواب ببیند که طوطی به صورت تند تند حرف می زند نشانه این است که خواب بیننده کارهایی بی ثمر و بیهوده انجام می دهد.
اگر فردی در خواب ببیند که به طوطی حرف زدن می آموزد نشانه این است که در مسائل خصوصی خود دچار مشکلاتی می شود.

 دیدن طوطی در خواب دارای چه تعبیری است ؟

در این مطلب با تعبیر خواب طوطی آشنا خواهید شد که امیدواریم با مطالعه این مطلب تعبیر خواب بتوانید خوابی را که دیده اید به راحتی تفسیر و تعبیر کنید. در صورت تمایل می توانید برای مطالعه انواع مطالب مربوط به تعبیر خواب کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.