دسته ها
یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

عکس های مدل کوسن زیبا با انواع طرح های فانتزی و ساده

  • یلدا محمدی
  • ۱۳ آبان ۱۳۹۴
  • ۰

مجموعه ایی متنوع و زیبای از انواع مدل کوسن جدید و شیک برای مبل را در این مطلب ملاحظه می نمایید و با جدیدترین ایده های برای تهیه کوسن آشنا خواهید شد.

انتخاب مدل کوسن برای مبل و همچنین گوشه های تختخواب، نیازمند آشنایی با مدل های مختلف کوسن است که نقش مهمی در انتخاب صحیح دارند. بر این اساس در این مطلب قصد داریم به معرفی مجموعه ایی کامل از مدل های مختلف کوسن با طرح های شیک و زیبا بپردازیم که هر یک از این مدل ها می توانند الگویی قابل توجه و مناسب برای انتخاب ما باشند. در ادامه این مدل های زیبا را ملاحظه فرمایید.

سری جدید مدل کوسن شیک و زیبا :

انواع مختلف مدل کوسن در بازار وجود دارد که با توجه به نوع نیاز و همچنین کاربرد کوسن می توانید مدل مناسب را انتخاب نموده و مورد استفاده قرار دهید. همچنین می توانید با به کارگیری هنر خود این کوسن ها را در منزل تهیه نمایید. آنچه که پیش رو دارید مدل های مختلف کوسن است که در بخش های مجزا معرفی می نماییم.

مدل های کوسن فانتزی :

مدل های فانتزی کوسن با زیبایی خاص و جلوه ویژه، کاربردهای زیادی برای روی مبل های راحتی و همچنین در اتاق خواب دارند. این بالشتک های زیبا را در رنگ های شاد و با طرح های جذاب و فانتزی تهیه نمایید و در منزل مورد استفاده قرار دهید.

کوسن فانتزی جدیدکوسن جدیدطرح کوسن فانتزی جدیدکوسن فانتزیمدل بالشتک فانتزی

مدل کوسن برای مبل :

با توجه به مدل مبل می توانید به راحتی مدل کوسن مناسب را انتخاب نمایید. در صورتی که قصد دارید از کوسن برای فضاهای رسمی و اتاق پذیرایی استفاده نمایید، پیشنهاد می کنیم مدل های ساده و در عین حال زیبا و جذاب را انتخاب نمایید. نمونه های زیر می توانند الگوی مناسبی برای انتخاب شما باشند.

مدل جدید کوسنمدل جدید کوسنکوسن چرمیمدل کوسن جدید

مدل کوسن جدید و ساده :

مدل های کوسن که در این بخش ملاحظه می فرمایید، نمونه های زیبا و جذابی هستند که در عین سادگی جلوه ایی خاص به چیدمان منزل می بخشند. این طرح های جدید و ساده را به راحتی می توانید با هنر دست خود تهیه نمایید.

دوخت کوسن سادهدوخت کوسنکوسن فانتزیکوسن ساتنکوسن جدید

مدل های کوسن گرد :

کوسن های گرد طرح هایی متفاوت و زیبا از انواع کوسن هستند که با اغلب مبل ها هماهنگی دارند و تا حدودی حالت رسمی و تشریفاتی به مبل ها می بخشند. در ادامه نمونه های جدید و متفاوتی از این سبک کوسن را ملاحظه می فرمایید که هر یک از این مدل ها می توانند ایده مناسبی برای انتخاب شما باشند.

مدل کوسنکوسن گرذکوسن گریتدوخت گریت برای کوسنمدل جدید کوسن گردمدل جدید کوسن گرد

با انواع مدل کوسن آشنا شدید، امیدواریم با الگوبرداری از این مدل های زیبا و متنوع بهترین و شیکترین کوسن را انتخاب نموده و تهیه نمایید. پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با مدل های بیشتر و همچنین مشاهده آموزش های مختلف در این زمینه به بخش آموزش خیاطی مراجعه نمایید. موفق باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.