دسته ها
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ثبت گوشی سامسونگ پتنت با صفحه نمایشگر تمام و بریدگی جانبی نمایشگر

  • سمیه نیک فرجام
  • ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
  • ۰

شرکت سامسونگ با طراحی گوشی های پتنت با کیفیت صفحه نمایشگر و بریدگی ویژه در قسمت جانبی صفحه، نظر خیلی از شرکت های رقیب را به خود به خود جلب کرده است و شرکت های کره ای نیز قصد طراحی این مدل گوشی را دارند.

سامسونگ با طراحی ویزه خود گوشی جدیدی را وارد بازار خواهد کرد که از قابلیت های به خصوصی در صفحه نمایشگر، دوربین و سنسورهای مختلف برخوردار است بریدگی قسمت جانبی این گوشی از قابلیت های ظاهری و چشم گیر آن می باشد.

 گوشی سامسونگ پتنت

گوشی سامسونگ پتنت دارای ظرافت خاصی است که طراحی آن را زیباتر کرده است شرکت رقیب کره ای در همین راستا با تغییر چینیش دوربین و قسمت پشتی گوشی قصد پیشروی از سامسونگ را دارد و در طراحی های اولیه آن این مدل گوشی با آیفون 10 شباهت بسیار زیادی دارد.

گوشی سامسونگ پتنت

دوربین طراحی شده در این گوشی به صورت افقی و دوگانه، بر روی سمت چپ قرار گرفته است. در نمونه طراحی شده چینی این مدل گوشی سامسونگ دارای صفحه نمایش بدون حاشیه است و این باعث شده محل دقیق قرار گیری دوربین و اسپیکر مکالمه  به خوبی مشخص نباشد.

گوشی سامسونگ پتنت

آنطور که احتمال می رود در طراحی سری دورم پتنت سامسونگ از نمایشگر شیشه ای استفاده می شود و با این وجود سامسونگ همکاری خود را با شرکت های تأمین گلس خاتمه خواهد داد.

  •  آرون گروپس

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *