دسته ها
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰

ساخت کاردستی لاک پشت با وسایل گوناگون برای کودکان

 • مرضیه نوروزیان
 • ۹ آذر ۱۴۰۰
 • ۰

کاردستی لاک پشت یک کاردستی ساده و راحت است و با وسایل جزئی و پیش پا افتاده ای تهیه می شود. در ادامه مطلب شما را با ایده های متفاوت برای ساخت این کاردستی برای کودکان آشنا می کنیم.

 لاک پشت از حیوانات مورد علاقه کودکان محسوب می شود. علاقه زیاد به این حیوان، راه برای شکل گیری جرقه های خلاقیت را در ذهن کودکان هموار می کند. ساخت کاردستی لاک پشت یکی از سرگرمی های جالب برای کودکان پیش دبستانی و مقطع ابتدایی می باشد که در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهید شد.

ایده های جذاب و خلاقانه برای ساخت کاردستی لاک پشت

برای ساختن لاک پشتها همچون ساخت کاردستی حیوانات گوناگون ایده های متفاوتی وجود دارد و با وسایل و مواد اولیه مختلف می توان اقدام به ساخت این نوع کار دستی نمود. در ادامه چندین مدل کار دستی کودکانه به شکل لاک پشتهای زیبا را مشاهده می فرمایید که هر یک می توانند الگویی برای ساخت کار دستی خلاقانه توسط کودکان باشند.

ساخت لاک پشتساخت خلاقانه لاک پشت با نمد و مقوا

 • تصفیه آب خانگی آکواجوی
 • بلیط کیش

کاردستی لاک پشت با مقوای رنگیلاک پشت مقوایی

لاک پشت زیبا و جذابساخت لاک پشت با خمیر گل چینی

لاک پشت مقواییخلاقیت در ساخت لاک پشت مقوایی

ساخت لاک پشت با دکمهساخت لاک پشت با دکمه

 • مبل و میز
 • قاصدک 24

کاردستی لاک پشتساخت جذاب لاک پشت با کاغذ رنگی

لاک پشت با مواد دور ریختنیساخت لاک پشت با مواد دور ریختنی

ساخت عالی لاک پشتلاک پشت مقوایی زیبا

کاردستی لاک پشت با بطری پلاستیکیساخت زیبای لاک پشت با بطری پلاستیکی

ساخت لاک پشت با مواد باز یافتیساخت لاک پشتها با مواد دور ریختنی

برای ساخت لاک پشتها از قسمت تحتانی این بطری های پلاستیکی استفاده کنید. اگر قرار است این حیوان را با کاغذ بسازید، بهتر است رنگ سبز را برای این کار انتخاب کنید. با این کار دیگر نگران یک کار دست ساز مناسب برای دانش آموز کلاس اول نیستید و می توانید از این کار دستی جالب و دیدنی به عنوان کاردستی کلاس اول استفاده نمایید. البته منظور از ساختن، یک ساختن مشارکتی و به کمک یکدیگر است. توجه داشته باشید که هدف از ساخت یک کار دستی، شناخت نبوغ و استعداد می باشد و قرار نیست همه چیز به طور آماده در اختیار کودک قرار بگیرد.

کاردستی لاک پشتساخت بامزه و زیبای لاک پشت

ساخت لاک پشت با نمدلاک پشت نمدی

ساخت لاک پشت با ظرف یک بار مصرفساخت لاک پشت با ظروف یکبار مصرف

ساخت لاک پشت با لیوان کوچکساخت لاک پشت با لیوان کوچک

ساخت لاک پشت با ظرف پلاستیکیمدل جالب ساخت لاک پشت با ظروف یکبار مصرف

تهیه کاردستی با کاغذلاک پشت کاغذی زیبا

ایده های خلاقانه برای ساخت لاک پشتساخت لاک پشت با مواد بازیافتی

ساخت لاک پشت با کاغذلاک پشت کاغذی زیبا

ساخت کاردستی جذاب لاک پشتساخت لاک پشت با مواد دور ریختنی

کاردستی لاک پشتکار دست ساز کودکان به شکل لاک پشت

ساخت لاک پشت با مواد پلاستیکیخلاقیت در ساخت لاک پشت کودکانه

جدیدترین مدل های سخت لاکپشت

همانطور که می دانید یکی از سرگرمی بسیار جذاب در بین کودکان ساخت کار دستی با وسایل ساده می باشد که بسته به سلیقه تان می توانید کار دستی های زیبا و جذابی را بسازید فقط کافی است کمی خلاقیت و ابتکار به خرج دهید تا بتوانید کار دستی های زیبا و منحصر به فردی بسازید، کار دستی انواع مختلفی دارد که یکی از کار دستی های پرطرفدار ساخت حیوان می باشد زیرا، کودکان علاقه زیادی به تماشای برنامه کودک حیوانات دارند و  یکی از حیونات مورد علاقه کودکان لاک پشت می باشد که می توانید با مواد ساده و به راحتی آن را بسازید.

ساخت لاک پشت زیبا

اکثر کودکان به برنامه کودک لاک پشت علاقه دارند و تمایل به نقاشی کشیدن آن و همچنین ساخت آن دارند که با وسایل دور ریختنی و ساده می توانید لاک پشت های زیبا و با نمکی بسازید و از دیدن آن لذت ببرید، در ادامه مطلب جدیدترین مدل های ساخت لاک پشت با ایده های خلاقانه و شیک را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا بسته به سلیقه تان لاک پشت زیبا و خاصی را بسازید، بنابراین اگر شما عزیزان به دنبال ایده جالب برای ساخت لاک پشت هستید پیشنهاد می کنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

ساخت لاک پشت با وسایل ساده و دورریختنیکاردستی لاک پشت با چند ایده خاصکاردستی لاک پشت با وسایل گوناگونجدیدترین مدل کاردستی لاک پشتایده های ساخت لاک پشتخلاقیت در ساخت لاک پشتساخت لاک پشت با مواد سادهساخت لاک پشت با سنگلاک پشت کاغذی زیبامدل جالب ساخت لاک پشتساخت لاک پشت با مواد دور ریختنیخلاقیت در ساخت لاک پشتساخت لاک پشت با ایده های شیکساخت لاک پشت با ایده های خلاقانه

همانطور که مشاهده نمودید راه های متفاوتی برای ساختن این حیوان برای کودکان وجود دارد که هر یک از جذابیت و زیبایی خاصی را برای کودکان به همراه دارند. علاوه بر این می توان این مدل کاردستی را با دیگر وسایل موجود در منزل تهیه نمود، مطمئنا اگر نگاهی به محیط پیرامون بیندازید بسیاری از وسایل را پیدا می کنید که جایگزین عالی و مناسبی برای لاک می باشند و با آنها می توان بامزه ترین لاک پشتها را ساخت.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.