دسته ها
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

مدل های سرویس سیسمونی دخترانه و پسرانه

  • ندا خوشرو
  • ۹ آذر ۱۳۹۶
  • ۰

در این مطلب انواع مدل سرویس سیسمونی نوزاد دخترانه و پسرانه در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل سیسمونی ها نهایت لذت را ببرید.

جشن سیسمونی از انواع جشن هایی است که قبل از تولد فرزند اول گرفته می شود و برای برگزاری این جشن باید سرویس سیسمونی دخترانه و پسرانه تهیه شود سپس سرویس نوزاد به زیباترین شکل ممکن تزیین شود. 

در تهیه سرویس سیسمونی توجه به لیست وسایل لازم برای سیسمونی از موارد ضروری است که باید مورد توجه قرار بگیرد توجه داشته باشید که بعد از تهیه وسایل مورد نیاز برای نوزاد بهتر است وسایل را تزیین کنید و در اتاق سیسمونی که متعلق به نوزاد است وسایل را به شیوه ای کاربردی بچینید.

سرویس سیسمونی

مدل های سرویس سیسمونی نوزاد دخترانه و پسرانه

سرویس سیسمونی نوزاد شامل سرویس خواب و سرویس غذاخوری و سرویس وسایل شوینده و بهداشتی و سرویس کالکسه است که بهتر است والدین عزیز طرح و رنگ این وسایل را با توجه به جنسیت فرزند خود انتخاب نمایند.

دکوراسیون اتاق نوزاد دختر

مدل های سرویس خواب نوزاد

سرویس خواب از ضروری ترین وسایل در سیسمونی نوزاد است بنابراین بهتر است در انتخاب طرح و رنگ سرویس خواب دقت لازم را به خرج دهید زیرا مدل سرویس خواب در زیبایی و جذابیت دکوراسیون اتاق نوزاد تاثیر زیادی دارد. سرویس خواب نوزاد شامل تخت و کمد لباس و کمد اسباب بازی است و بهتر است طرح و رنگ سرویس خواب با توجه به جنسیت نوزاد انتخاب شود. سرویس خواب ها در انواع رنگ و طرح های متنوع موجود هستند و اگر شما تمایل دارید سیسمونی نوزاد دخترانه و پسرانه متفاوت تر به نظر برسد٬ سرویس خواب های فانتزی می توانند برایتان انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.

دکوراسیون اتاق نوزاد سرویس خواب نوزاد ست سیسمونی نوزاد سرویس سیسمونی زیبا و شیک برای نوزاد سرویس خواب نوزاد پسر دکوراسیون اتاق نوزاد سرویس سیسمونی پسرانه ست سرویس سیسمونی نوزاد سرویس سیسمونی نوزاد پسرانه سرویس سیسمونی دخترانه سرویس سیسمونی دخترانه زیبا سرویس سیسمونی نوزاد

سرویس وسایل شوینده و بهداشتی نوزاد

سرویس بهداشتی نوزاد شامل شیردوش و شیشه شیر و پستانک و کرم های بهداشتی و دماسنج و ناخن گیر و دندان گیر و پوشک و دستمال مرطوب و شانه و مسواک و … است و بهتر است شما وسایل لازم و ضروری بهداشتی نوزاد را در طبقه مناسبی از کمد به صورت منظم بچینید تا در صورت نیاز بتوانید به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید.

وسایل بهداشتی برای نوزاد وسایل بهداشتی نوزاد سرویس بهداشتی برای نوزاد وسایل بهداشتی برای نوزاد سرویس حمام نوزاد سرویس بهداشتی نوزاد

سرویس حمام نوزاد

سوریس حمام نوزاد شامل ست حوله و سرویس پلاستیک مخصوص حمام است. انتخاب طرح و رنگ سرویس پلاستیک از اهمیت زیادی برخودار است و بهتر است شما از انواع مدل های سرویس پلاستیک با رنگ روشن و طرح فانتزی برای حمام کردن نوزاد خود استفاده کنید.

ست حوله ست حوله نوزاد سرویس حمام نوزاد سرویس حوله نوزاد ست سرویس بهداشتی

سرویس غذاخوری نوزاد

طرح و رنگ سرویس غذاخوری می تواند در افزایش اشتهای فرزند شما تاثیر زیادی داشته باشد بنابراین بهتر است در انتخاب طرح و رنگ سرویس غذاخوری نوزاد دقت لازم را داشته باشید.

سرویس غذاخوری برای نوزاد مدل سرویس غذاخوری نوزاد سرویس غذاخوری برای نوزاد سرویس غذاخوری برای نوزاد سرویس غذاخوری نوزاد

سرویس کالسکه نوزاد

سرویس کالسکه یکی دیگر از انواع وسایل ضروری در سیسمونی پسرانه و دخترانه است. انتخاب رنگ مناسب برای سرویس کالسکه از اهمیت زیادی برخوردار است همچنین شما می توانید برای جلوگیری از کثیف شدن سرویس کالسکه از رنگ هایی استفاده کنید که دیرتر کثیف می شوند. استفاده از کاورهای پلاستیکی مخصوص یکی دیگر از انواع روش های کاربردی برای جلوگیری از کثیف شدن سرویس کالسکه است.

سرویس کالکسه بنفش نوزاد

سرویس کالسکه خاکستری سرویس کالسکه نوزاد سرویس کالکسه نوزاد

در این مطلب انواع مدل های سرویس سیسمونی نوزاد دخترانه و پسرانه را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها سیسمونی زیبا و مناسبی را برای فرزند خود تهیه کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل ها و تزیینات مربوط به سیسمونی کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.