دسته ها
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹

تزیین جشن تولد پسرانه با انواع ایده های جالب و متفاوت

  • پرستو محمدی
  • ۱ خرداد ۱۳۹۶
  • ۰

در تزیین جشن تولد پسرانه بسیار حائز اهمیت است از تم هایی استفاده کنید که برای کودک شما جذاب باشد نه اینکه صرفا بخواهید که سلیقه شخصی شما در آن به کار رود.

تزیینات جشن تولد پسرانه با توجه به جنسیت کودکان می تواند دارای طرحها و تم های متفاوتی باشد. جشن تولد رسوم خاصی است که برای بچه ها و کودکان بسیار جالب و جذاب است. تزیینات جالب و طرحها و ایده های خلاق و جذاب در تصاویری که در این مطلب مشاهده می کنید شما را در برگزاری هر چه بهتر و طراحی و دیزاین این گونه جشنها در تولد کودکان خود به خصوص اگر کودک شما پسر می باشد و می خواهید که برایش دیدنی و قابل توجه باشد، کمک نماید.

تزیین جشن تولد پسرانه با تمهای جالب و دیدنی

جشن تولد برای کودکان بسیار هیجان انگیز و جذاب است به خصوص که هرچه سن فرزندان کوچکتر باشد به این گونه مراسم علاقه بیشتری نشان می دهند.

تزیین جشن تولد پسرانه

بادکنک و کاردستی های جالب برای کودکان برای جشن تولد خودشان

نمونه هایی از تزیینات جشن تولد پسران که می تواند ایده های خوبی را برای طراحی و دیزاین این مراسم به شما بدهد.

تم تولد پسرانه با رنگهای آبی

استفاده از عروسکهای کاغذی برای تم تولد پسرانه که با توجه به سن و سال کودک خود می توانید طراحی های زیبایی برای آن داشته باشد.

کاردستی و تزیین جشن تولد پسرانه

استفاده از بادکنکهای رنگی به خصوص رنگ تیره برای تزیینات جشن تولد پسرانه می تواند زیبا و عالی باشد.

استفاده از رنگهای آبی در تزیین جشن تولد پسرانه

پارچه های رنگی هم می توانند ایده های عالی و جذابی برای این گونه مراسم باشند، که با به کار گیری کمی خلاقیت می توانید ایده مناسبی را ارائه دهید.

شیرینیها و خوراکیهای مخصوص جشن تولد

شیرینی ها و مواد خوراکی باید مناسب مراسمی که برگزار می کنید باشد ، چنانچه کودک شما پسر باشد می توانید از تنقلاتی استفاده کنید که پسر بچه ها آن را بیشتر می پسندند و همینطور وسایل تزیینی به کار رفته برای جشن تولد پسرانه نیز باید متناسب با سلیقه کودک و خردسال باشد.

شرشره های مورد استفاده در جشن تولد برای پسران

بادکنکهای رنگی و زیبا نیز برای طراحی این گونه جشنها همیشه مورد استفاده قرار می گیرد.

عکسهای کودکان به صورت آویز در جشن تولدشان کاردستی های زیبا برای جشن تولد کیک آبی تزیینی زیبا برای جشن تولد

از گلهای تزیینی و زیبا نیز می توان در تم پسرانه استفاده و به کار برد به طوری که بیشتر حالت هیجان انگیز و تزیینی باشد نه اینکه صرفا گل و گیاهی طبیعی باشد که بخواهید از آن در مراسم استفاده کنید.

گلهایی که میتوانید در جشن تولد کودک خود به کار ببرید

بادکنک آرایی برای تولد با توجه به جنسیت در مراسم جشن تولد پسرانه نیز ایده بسیار جالب و عالی می تواند باشد.

استفاده از فضای بیرون برای گرفتن مراسم جشن تولد

ظروفی که در این گونه مراسم به کار می رود با توجه به اینکه کودکان از آن استفاده می کنند خیلی ساده و در عین حال خیلی فانتزی باشد.

تزیین کیک تولد به اشکال مختلف

رنگهای قرمز و آبی نیز خیلی مفرح بخش می باشد. کودکان با رنگها واکنش نشان داده و رنگ قرمز و این قبیل رنگهای هیجان انگیز واکنش نشان می دهند. برای تزیین جشن تولد پسرانه بهتر است رنگهای آبی و سورمه ای بیشتر به کار برود.

ظروف آبی برای جشن تولد پسرانه رنگهای قرمز و آبی در تم تولد پسرانه اشکال مختلف رنگی برای جشنهای تولد کودکان وسایل مختلف و زیبا برای تزیین و طراحی برای جشن تولد

استفاده از بالشتک سبزه ایده جالبی برای تزیین تولد پسرانه است. البته اسباب بازیهای پسران را نیز می توانید در این گونه مراسم با این گونه تزیینات ساخت. اسباب بازیهایی از قبیل موشک و قایق و غیره که حالت تخیلی تری برای کودکان به خصوص پسران دارد.

استفاده از جعبه های ساده چوبی برای تزیین جشن تولد پسران کاردستی های عروسکی برای جشن تولد بادکنکها و شرشره های تزیینی برای تم تولد پسرانه استفاده از وسایل ساده برای تزیین جشن تولد کودکان پسران خود پارچه های تیره و رنگی می تواند برا ی تزیین جشن تولدکودکان پسراستفاده شدر بادکنک قرمز نوعی تم و طراحی برای تزین جشن تولد کودک پسر خود

نمونه هایی از تم ها و طراحی های مربوط به تزیین جشن تولد را برای بچه ها ملاحظه کردید. که ما در این مطلب به عکسها و تصاویر نحوه طراحی و تزیین جشن تولد پسرانه اشاره داشتیم. امید که از این مطالب و تصاویر ایده های جالب و عالی را برای جشن تولد کوکان گرفته و بتوانید مراسم به یاد ماندنی و خاطره هیجان انگیز را برای فرزندان و به خصوص کودک پسر خود در ذهن او باقی بگذارید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.