دسته ها
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸

ایده های ساخت کاردستی خروس و مرغ برای کودکان

  • یلدا محمدی
  • ۱۸ بهمن ۱۳۹۵
  • ۰

مدل های زیبا و جدید انواع کاردستی خروس و مرغ را مشاهده نموده و با الگوبرداری از این مدل های جالب و استفاده از خلاقیت خود، اقدام به ساخت انواع کاردستی های کودکانه جدید به شکل خروس و مرغ برای عید نوروز نمایید.

کاردستی خروس و مرغ را می توان از جمله کاردستی های جالب و دیدنی برای کودکان دانست که می توان آنها را با وسایل اولیه گوناگون و به روش های مختلفی تهیه نمود. از این رو سعی داریم در این مطلب به ارائه ایده هایی برای ساخت کاردستی مرغ و خروس بپردازیم که هر یک از این کاردستی های کودکانه زیبا می توانند انتخاب مناسبی برای شما باشند. در ادامه این مطلب همراه ما باشید و با جدیدترین کاردستی های خروس و مرغ آشنا شوید و بهترین مدل را انتخاب کنید.

ایده های خلاقانه و جالب برای ساخت کاردستی خروس و مرغ کودکانه :

کاردستی های کودکانه اغلب با وسایل و مواد اولیه مختلفی از جمله : کاغذ، مقوا، نمد و دیگر وسایل ساده و در دسترس تهیه می شود و هر یک زیبایی و جذابیت خاص خود را دارند. در مباحث قبل شما عزیزان را با روش های ساخت انواع کاردستی حیوانات آشنا نمودیم، در این مطلب به معرفی مدل های کاردستی خروس و مرغ می پردازیم که امیدواریم این مدل ها و ایده های ساخت نیز، همچون دیگر کاردستی های کودکانه، مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند. از جمله ساده ترین روش ها برای ساخت این کاردستی ها، استفاده از کاغذ و مقوا می باشد که در ادامه نمونه های زیبایی از آن را مشاهده می فرمایید.

کاردستی خروس با مقوا خروس مقوایی جالب و ساده کاردستی با مقوا به شکل خروسساخت کاردستی به شکل خروس برای نوروزکاردستی ساده خروسساخت خروس با مقوا رنگیکاردستی های خروس با مقوا

استفاده از پارچه های نمدی نیز یکی از رایج ترین شیوه ها برای ساخت کاردستی مرغ و خروس می باشد. همانگونه که می دانید کاردستی با نمد و انواع پارچه، از جمله زیباترین کاردستی ها می باشند که کاربردهای زیادی نیز دارند. در ادامه نمونه هایی از این سبک کاردستی های زیبا را مشاهده می فرمایید که با انواع پارچه تهیه شده اند.

کاردستی با نمد خروس نمدی زیبا و جالب ساخت کاردستی مرغ و خروسکاردستی کودکانه خروسخروس نمدی جالب و زیباکاردستی با نمد برای کودکانساخت کاردستی خروس

از آنجایی که سال 96 ، سال خروس و مرغ می باشد، این مدل کاردستی ها می توانند بهترین انتخاب برای سال جدید باشند. سعی کنید با به کارگیری ابتکار و خلاقیت و استفاده از وسایل ساده و در دسترس اقدام به ساخت انواع خروس و مرغ زیبا به عنوان کاردستی عید نوروز نمایید و از این کاردستی ها در تزیینات هفت سین نیز استفاده کنید. تصاویر زیر نمونه هایی از این مدل کاردستی های جالب و شگفت انگیز را نشان می دهند که بهترین انتخاب برای سال خروس می باشند.

کاردستی جالب با مقواساخت خروس مقواییساخت کاردستی با ظروف یکبارمصرفساخت کاردستی مرغ و خروسکاردستی با وسایل سادهکاردستی مرغ برای کودکانهکاردستی جوجه خروس زیباکاردستی های جالب مرغ و خروسکاردستی جدید خروس

با ساده ترین روش ها و ایده ها برای ساخت کاردستی خروس آشنا شدید، امیدواریم این کاردستی های زیبا را در منزل تهیه نمایید و روش ساخت آنها را نیز به کودکان آموزش دهید. در بخش کاردستی به ارائه دیگر مدل ها و همچنین آموزش های جدید در این زمینه پرداخته ایم که پیشنهاد می کنیم از آنها نیز دیدن نموده و نهایت استفاده را ببرید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.