دسته ها
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

گریم صورت گرد با متدهای جدید و حرفه ای آرایشی

  • ندا خوشرو
  • 15 دسامبر 2016
  • ۰

با کمک گریم و آرایش صورت می توانید عیب های موجود در صورت خود را بپوشانید, در ادامه این مطلب تصاویری از گریم صورت گرد با جدیدترین متدهای آرایشی روز دنیا را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

فرم های صورت مختلف هستند و هر کدام عیب های مخصوص به خود را دارند اگر صورت شما گرد و یا کشیده است بهتر است با توجه به فرم صورت خود برای جذاب تر به نظر رسیدن چهره تان از میکاپ و آرایش مخصوص صورت کشیده و لاغر و میکاپ و آرایش صورت گرد استفاده کنید.

یکی از دغدغه های بزرگ برای خانم ها با صورت گرد پوشاندن گردی صورت و کشیده تر به نظر رسیدن صورت است. امروزه با کمک روش ها و متدهای جدید برای میکاپ صورت می توان گردی صورت را به خوبی پوشاند.

مدل های زیبا و جدید آرایش صورت

گریم صورت گرد با روش ها و متد های حرفه ای

اغلب خانم ها با صورت گرد تمایل دارند که از میکاپ هایی استفاده کنند تا صورت آن ها کشیده و گونه هایشان برجسته تر به نظر برسد. در ادامه این مطلب انواع متدهای آرایشی حرفه ای را در اختیار شما قرار می دهیم که امیدواریم با کمک این متد ها بتوانید آرایش صورت زیبایی را داشته باشید.

مراحل گریم کردن صورت گرد

متدهای آرایشی برای میکاپ صورت گرد

مدل ابرو ها در کشیده تر به نظر رسیدن صورت گرد نقش اساسی دارند بنابراین بهتر است برای پوشاندن گردی صورت خود از مدل ابرو های زاویه دار و یا منحنی دار به سمت بالا استفاده کنید این مدل ابرو ها باعث می شوند تا گردی صورت شما کمتر به نظر برسد.
برای میکاپ صورت گرد نباید از رنگ های روشن استفاده کنید. بهتر است افراد با صورت گرد از رنگ های تیره نظیر دودی و خاکستری برای کشیدن سایه چشم استفاده کنند. اگر شما تمایل دارید که از رنگ های روشن برای کشیدن سایه چشم استفاده کنید بهتر است ابتدا سایه دودی و یا خاکستری را روی پلک خود بزنید و سپس روی این رنگ های تیره رنگ های روشن سایه را بزنید.

مدل های گریم صورت گرد نحوه گریم صورت گرد روش هایی برای آرایش صورت گرد مدل آرایش مخصوص صورت گرد مدل آرایش زنانه
پیشانی هر چه کشیده تر باشد صورت لاغر تر به نظر می رسد بنابراین بهتر است افراد با صورت گرد خطوط گیجگاه و محل رویش موهای خود را با کمک کرم و یا پودر های برنزه تیره کنند.
رژگونه نیر تاثیر زیادی در کشیده تر به نظر رسیدن صورت دارد خانم ها با صورت گرد بهتر است رژگونه را به صورت مورب روی گونه های خود بزنند.

مراحل گریم صورت گردمدل آرایش برای صورت گرد متدهای گریم کردن صورت گرد
همچنین خانم ها با صورت گرد بهتر است از رنگ های کمرنگ رژلب و یا از برق لب برای آرایش لب های خود استفاده کنند.

مدل آرایش صورت گرد   مدل آرایش مخصوص صورت گرد آرایش برای صورت گرد میکاپ زنانه مخصوص صورت گرد مدل آرایش زیبا زنانه گریم صورت گرد با روش های جدید و حرفه ای مدل های زیبا آراش صورت   مدل های زیبا و جدید گریم صورت    مدل میکاپ زنانه مدل های آرایش صورت گرد

در این مطلب با انواع متدهای حرفه ای برای گریم صورت گرد آشنا شدید شما می توانید با ایده گرفتن از این مدل های آرایش و گریم، صورت خود را به بهترین نحو آرایش کنید و صورتتان کشیده تر و جذاب تر از همیشه به نظر برسد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.