دسته ها
سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱

ساخت کاردستی درخت با ۳۰ ایده جدید و زیبا

 • یلدا محمدی
 • ۸ بهمن ۱۳۹۹
 • ۰

ایده های جالب و خلاقانه برای ساخت کاردستی درخت را در این مطلب مشاهده نموده و با استفاده از این آموزش های جالب اقدام به ساخت درخت های متنوع و زیبا به عنوان کاردستی نمایید.

کاردستی درخت یکی از کارهای دست ساز جالب و جذاب است که می توان آن را به راحتی تهیه نمود. این نوع کار دست ساز انواع مختلف دارد و با وسایل گوناگون از جمله مقوا، کاغذ، چوب و دیگر وسایل ساده ساخته  می شود. اگر شما نیز قصد ساخت درخت های زیبا و جالب را دارید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید و با الگوبرداری از مدل ها و ایده های ارائه شده در این مطلب اقدام به ساخت انواع درخت نمایید.

آموزش کاردستی درخت زیبا و جالب با وسایل ساده :

روش های متعددی برای ساخت درختان وجود دارد، که شما به راحتی می توانید با به کارگیری آنها اقدام به ساخت درختهای مصنوعی متنوع و جالبی نمایید. از جمله وسایل پرکاربرد برای ساخت درختهای مصنوعی مقوا، کارتن و کاغذ می باشد که با به کارگیری آنها می توان انواع درختهای زیبا و جالب را ساخت. این نوع کاردستی با مقوا را برای کودکان بسازید و یا به عنوان کاردستی تزیینی مورد استفاده قرار دهید.

 • بلیط کیش
 • تصفیه آب خانگی

ساخت کاردستی درخت ساخت درخت با کارتن کاردستی خلاقانه درخت کاردستی های درخت با ایده های جدید کاردستی یا مقوا و کاغذساخت درخت کارتنی

علاوه بر مقوا و کاغذ می توانید از چوب و دیگر وسایل ساده همچون سیم و فوم نیز برای ساخت درختهای مصنوعی زیبا استفاده نمایید. تصاویر زیر نمونه هایی از کاردستی های خلاقانه برای ساخت درختهای زیبا را نشان می دهند که هر یک از این تصاویر می توانند بهترین الگو برای ساخت کاردستی شما باشند و از این طریق درختهای زیبایی با وسایل ساده و معمولی بسازید.

کاردستی های خلاقانه ساخت درخت با چوب کبریت ساخت درخت سیمی خلاقیت در ساخت درخت کاردستی جدید درخت ساخت درخت با فوم ساخت درخت زیبا ساخت کاردستی درخت با فوم

ایده های جدیدی از خلاقیت درخت برای کودکان

خلاقیت های جذاب زیادی هستند که ضمن ایجاد سرگرمی برای کودکان و یا بزرگترها موجب پرورش استعداد های بچه ها شده و به رشد ذهنی آنها نیز کمک می نماید، حال برای ساخت کاردستیهای مختلف حتما لازم نیست وسایل به خصصوصی در دسترس شما باشد، بلکه با بسیاری از وسایل ساده و یا حتی دور ریختنی می توان کاردستیهای جذاب و خلاقانه ای در منزل به وجود آورد، در مطالب قبلی با انواع کاردستی حیوانات، کاردستی خانه، کاردستی با چوب کبریت و … آشنا شده اید، اکنون در ادامه قصد داریم تصاویر جدیدتری از خلاقیت درختان زیبا را در اختیارتان قرار دهیم که امیدواریم هر یک از آنها الگوی خوبی برای کاردستی فرزندان شما باشند.

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

خلاقیت درخت فانتزی

درخت کریسمس ایده جذابی برای ساخت کاردستیهای بچه ها می باشد؛ درخت همیشه سبز همچون کاج یا نراد به درخت کریسمس معروف است که مدلهای مصنوعی آن در جشن آغاز سال نو میلادی کاربرد زیادی دارد و اغلب از تزیینات مختلفی برای دیزاین آن استفاده می کنند، حال ایده های متنوعی برای ساختن درخت کریسمس نمدی، مقوایی و … در منزل وجود دارد که در اینجا می توانید نمونه هایی از این کاردستیهای زیبا را ببینید و به راحتی ایده بگیرید.

مدلی از کاردستی درخت

خلاقیت درخت

خلاقیت درخت برای کودک

کاردستی درخت زیبا و ساده

خلاقیت درخت با کاغذ

خلاقیت درخت کرسمس

خلاقیت درخت کاج

کاردستی درخت کریمس

خلاقیت زیبای درخت

خلاقیت جذاب درخت

انواع خلاقیت درخت

جدیدترین خلاقیت درخت

ایده ای از خلاقیت درخت

تصاویری از خلاقیت درخت

خلاقیت ساخت درخت

با مدل های ساخت درخت و ایده های جدید و متنوع در این زمینه آشنا شدید، امیدواریم با الگوبرداری از این مدل های زیبا و خاص بهترین و جالب ترین درختها را در منزل تهیه نمایید. همچنین می توانید با کلیک بر روی کاردستی با دیگر آموزش ها و همچنین مدل های جدید و زیبای انواع وسایل دست ساز آشنا شده و اقدام به تهیه آنها نمایید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.