مانتو یکی از لباس های پرکاربرد و ضروری برای خانم های ایرانی است. اگر شما تمایل دارید که برای نوروز ۱۳۹۵ از جدیدترین مدل های مانتو استفاده کنید تا پایان مطلب همراه ما باشید تا شما را با جدیدترین طرح های مدل مانتو ۹۵ آشنا سازیم.

با توجه به نزدیک شدن به عید نوروز ۹۵ ما در این بخش از دنیای مد انواع مدل مانتو ۹۵ شیک و مدرن را برای شما عزیزان گرد آوری کرده ایم که امیدوارم این مدل ها راهنمای خوبی برای انتخاب مدل مانتو شما باشند.

مدل مانتو را باید مطابق با فرم اندام و رنگ پوست خود انتخاب کنید. مدل مانتو برای اندام های مختلف متفاوت است. خانم ها با قد کوتاه و چاق هرگز نمی توانند از مدل مانتو هایی که برای خانم های قد بلند و لاغر طراحی شده است استفاده کنند. در ادامه مطلب ۳۰ مدل مانتو ۹۵ را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

مدل مانتو 95 با طرحی متفاوت

انواع مدل مانتو ۹۵ زنانه شیک و مدرن

مانتو خود را می توانید با مدل شلوار زنانه مناسبی بپوشید بهتراست که خانم های قد بلند رنگ مانتو و شلوار خود را متفاوت با یکدیگر انتخاب کنند تا قد آن ها متناسب تر به نظر برسد. مدل مانتو کوتاه برای خانم های قد بلند نمی تواند ایده خوبی باشد. مدل مانتو های مناسب برای خانم ها با قد بلند مانتو های زنانه کمری دار تنگ است.

مانتو سفید ساده و شیک
بهتر است خانم ها با قد کوتاه و اندام ریز مانتو های ساده ای را بپوشند که قالب تن آن ها باشد هرگز از مانتو های بلند استفاده نکنید زیرا شما را کوتاه تر از حد معمولی تان نشان می دهند. بهتر است مدل مانتو هایی را برای پوشیدن انتخاب کنید تا قد آن ها تا روی زانوی شما است.

مدل مانتو کوتاه زنانه
خانم ها با اندام چاق مانتو هایی را باید برای پوشیدن انتخاب کنند کاملا سایز آن ها است. مانتو های کشی و کمری دار و مانتو های خیلی کوتاه برای خانم های چاق نمی توانند ایده خوبی باشد. بهترین مدل مانتو برای خانم های چاق مدلی است که شکاف های پهلو دارد.
در ادامه مطلب مدل های متنوع و جدید مانتو زنانه ویژه نوروز ۹۵ را برای شما عزیزان گرد آوری کرده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرند.

مدل مانتو 2016 مانتو 2016 مدل مانتو بلند زنانه 95 انواع مدل مانتو زنانه

انواع طراحی های متفاوت برای مدل مانتوهای سال ۹۵ انتخاب مانتو را از میان تنوع بسیار زیاد آن سخت کرده است.

مانتو زنانه کمری دار مدل مانتو کوتاه سفید مانتو بلند زنانه مدل مانتو مجلسی 95 مدل مانتو نوروز 95 مانتو زنانه با طرح های مدرن و متفاوت

مدل های متنوع مانتو دخترانه ۹۵ با جدیدترین طرح ها

مانتو های دخترانه ۹۵ از طراحی های متفاوتی استفاده می کنند. ما در ادامه چند نمونه مانتو دخترانه سال ۹۵ را قرار داده ایم تا الگوهای مناسبی برای خرید موفق مانتو در سال ۹۵ باشند.

مدل های شیک و زیبا مانتو دخرانه با طرح های متفاوت و ایده آلمانتو دو رنگ شک و مدرن مدل مانتو کره ای
اگر شما پوست روشنی دارید بهتر است که از مانتو ها با رنگ آبی ملایم و آبی سیر و قهوه ای و مشکی بژ استفاده کنید. مدل مانتو سفید برای پوست های روشن مناسب نیست با این وجود سفید از دسته رنگ هایی است که در سال ۹۵ نقش مهمی در مد ایفا می کند.

مانتو دخترانه شیک و زیبا
اگر شما رنگ پوست معمولی دارید می توانید از رنگ های تیره و روشن مانتو استفاده کنید.

مدل مانتو 95 دخترانه مانتو کمری دار زیبا و شیک

مدل مانتو دخترانه با جدیدترین طرح های ویژه نوروز ۹۵ را در تصاویر زیر مشاهده خواهید کرد شما می توانید با ایده گرفتن از این مدل مانتو ها و با توجه به فرم اندام و رنگ پوست خود مدل مانتوی مناسبی را برای خود انتخاب کنید.

مدل مانتو 2016 شیک و مدرن مانتو ساده دخترانه مانتو بلند زنانه مدل مانتو شیک و زیبا

رنگ مانتو خود را بهتر است متناسب با رنگ پوست خود انتخاب کنید. خانم ها با رنگ پوست تیره بهتر است از مدل مانتو ها با رنگ صورتی و سفید و آبی ملایم و طوسی روشن استفاده کنند. رنگ های تیره و مشکی برای خانم ها با پوست تیره نمی توانند انتخاب خوبی باشند.

از دغدغه های بزرگ خانم ها انتخاب مدل مانتو مناسب فرم اندام شان است شما می توانید با انتخاب مدل مانتوی مناسب جذابیت خود را چندین برابر کنید. در این بخش از مدل مانتو انواع مدل مانتو ۹۵ را مشاهده کردید که امیدوارم از دیدن این مدل ها لذت برده باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.