شیک پوشی و وقار را در مجموعه مدل مانتو این مقاله پیدا کنید و الگو بگیرید و به بانویی زیبا در بین دوستان و آشنایانتان تبدیل شوید که همه از زیبایی و جذابیت شما حرف می زنند. با ما در این مقاله و این مجموعه همراه باشید.

انواع مدل مانتو های جذاب و دوست داشتنی را در مجموعه ی مانتو های شیک این مقاله ببینید که از بین برترین مدل های روز دنیا انتخاب کرده و در این مقاله برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم. ما برای شما بهترین ها را انتخاب می کنیم.

انواع مدل مانتو های شیک و زیبا در رنگ ها و طرح های مختلف:

نکاتی که در انتخاب مدل مانتو مناسب خود باید رعایت کنید را در این مقاله برای شما بازگو خواهیم کرد و امیدواریم که بتواند مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد. شما می توانید با رعایت این نکات، مدل مانتویی که درخور و شایسته خودتان است را انتخاب کرده و در مجالس و مهمانی های خودمانی از آنها استفاده کنید.

نکاتی در خصوص انتخاب مدل مانتو مناسب:

همانطور که می دانید یکی از ضروری ترین لباس هایی که هر خانمی باید داشته باشد، مانتو است که در هر مکانی مورد استفاده قرار می گیرد. توجه داشته باشید که نکات مربوط به اندام خودتان را با دقت مطالعه کنید تا بتوانید اندامتان را متناسب تر و زیباتر جلوه دهید.

مدل مانتو جدید مدل مانتو شیک مدل مانتو مدرن مدل مانتو جذاب مانتو های زیبا

اگر قدتان بلند است:

مانتو هایی که از یک رنگ دوخته می شوند برای شما مناسب نیستند. این مدل از مانتو ها شما را بلند تر نشان می دهند و این به دلیل ایجاد خطی یکدست و یکنواخت است. شما باید از مدل مانتو های دو رنگ و طرح دار استفاده کنید تا قامتتان کمی کوتاه تر و متناسب تر دیده شود. همچنین شما نباید هرگز از مانتو و شلوارهای همرنگ استفاده کنید، باید همیشه رنگ شلوار شما متفاوت از رنگ مانتو شما باشد. هرگز از مانتو های کوتاه نیز استفاده نکنید چراکه اینگونه مانتو ها پاها را بلند تر نشان داده و موجب می شوند تا شما قد بلند تر به نظر برسید.

مانتو های جدید مانتو های شیک مانتو های مدرن مانتو های جذاب مدل های زیبای مانتو مدل های جدید مانتو مدل های شیک مانتو مدل های مدرن مانتو

اگر قدتان کوتاه است:

از مانتو هایی که ساده و دقیقا اندازه تن شما هستند انتخاب کنید. از مانتو های گشاد و دامن کلوش استفاده نکنید، این مدل از مانتوها شما را کوتاه تر نشان می دهد. اگر مانتوهایی را انتخاب کنید که ساز شما نیست مجبور می شوید تا برای اصلاح آن به خیاط مراجعه کنید. مدل مانتو هایی که تا روی زانو هستند برای ما بسیار مناسبند، مانتو های بلند شما را کوتاه تر نشان می دهند و باعث می شوند تا قامت و اندامتان در آن گم شود. از مانتوهای با راه راه های عمودی و بلند استفاده کنید، این مدل مانتو ها در بلند تر دیده شدن شما تاثیر خوبی دارد. دقت کنید که این مانتو ها تا روی زانوی شما باشد نه بلند تر، زیرا باعث بلند تر دیده شدن شما خواهند شد که در تناسب اندام شما تاثیر منفی دارد.

مدل های جذاب مانتو انواع زیبا از مدل های مانتو انواع جدید از مدل های مانتو انواع شیک از مدل های مانتو انواع مدرن از مدل های مانتو انواع جذاب از مدل های مانتو مدل مانتو زیبا

با رعایت نکاتی که گفته شد می توانید مدل مانتویی که متناسب با اندام و قامت شماست انتخاب کرده و جذابیت را به خود هدیه کنید. امیدواریم که از مدل مانتو های این مجموعه لذت برده باشید، در بخش مدل مانتو از مدلهای دیگری دیدن کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.