دسته ها
جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸

جدیدترین مدل های تونیک زنانه اسپرت و مجلسی را اینجا ببینید!

  • ندا خوشرو
  • 30 اکتبر 2016
  • ۰

مدل تونیک زنانه از انواع لباس های زنانه است که در طرح های اسپرت و مجلسی و با رنگ های مختلفی در مغازه ها موجود است و شما می توانید با توجه به نیازتان یکی از این مدل ها را برای پوشیدن انتخاب کنید.

تونیک های زنانه کاربردهای مختلفی می توانند داشته باشند و طرح های متنوع تونیک برای خانم ها با اندام های مختلف مناسب می باشند, بهتر است طرح تونیک را هم مانند سایر لباس های خود با توجه به ویژگی های ظاهری اندام خود انتخاب کنید, در ادامه مطلب انواع مدل تونیک زنانه زیبا و جدید را مشاهده خواهید کرد.

تونیک های زنانه با پارچه های مختلفی دوخته می شوند, انواع مدل تونیک های حریر و ریون و نخی از پرطرفدارین و محبوب ترین تونیک های زنانه هستند, مدل تونیک حریر و ریون برای مهمانی ها و مجالس مناسب هستند.

مدل تونیک زنانه با طرح های زیبا و شیک

مدل تونیک زنانه با طرح های زیبا و جدید مد سال

در هنگام انتخاب مدل تونیک باید فاکتور های مختلفی نظیر کیفت پارچه و دوخت, راحتی , سایز را در نظر بگیرید. جنس پارچه تونیک را می توانید با توجه به فصلی که می خواهید آن را بپوشید انتخاب کنید. در ادامه تصاویری از انواع مدل تونیک زنانه با طرح های شیک و متفاوت را مشاهده خواهید کرد.

مدل تونیک زنانه با طرح های ساده و مجلسی

تونیک های زنانه مجلسی شیک و جذاب

اغلب خانم ها در مهمانی غیر رسمی و دور همی های خانوادگی ترجیح می دهند که از انواع مدل تونیک مجلسی استفاده کنند. توجه داشته باشید برای داشتن تونیک ها با تن پوش های زیبا و متفاوت باید خط کمر تونیک و یقه و سر آستین ها در محل صحیح خود قرار بگیرند. تونیک های مجلسی را می توانید با شلوار جین ساده و ساپورت های مجلسی بپوشید.

مدل تونیک ساده و مجلسی زنانه مدل تونیک مجلسی زنانه تونیک مجلسی زنانه مدل تونیک مجلسی زنانه زیبا و جدید مدل تونیک حریر زیبا و شیک مدل های زیبا و شیک تونیک زنانه
تونیک های مجلسی در انواع طرح های آستین بلند و آستین کوتاه و با قد های مختلفی موجود هستند. اگر شما دارای اندام چاقی هستید بهتر است از تونیک ها با رنگ های تیره تری در مهمانی ها استفاده کنید و علاوه بر این تونیکی را برای پوشیدن انتخاب کنید که کاملا اندازه شما باشد از پوشیدن تونیک های تنگ و یا گشاد خودداری کنید زیرا این مدل ها فقط اندام شما را نامطلوب تر نشان می دهند. خانم ها با اندام لاغر و متناسب می توانند از انواع تونیک ها با رنگ های شاد و روشن استفاده کنند.

  مدل تونیک مجلسی زنانه تونیک مجلسی زنانه مدل تونیک زنانه حریر   مدل تونیک مجلسی زنانه مدل تونیک مجلسی زنانه جدید مدل تونیک حریر زنانه با طرح های شیک مدل تونیک زنانه با طرح های اسپرت انواع مدل های تونیک زنانه

انواع مدل های زیبا و جدید تونیک زنانه اسپرت

تونیک های اسپرت از انواع تونیک های پرطرفدار در بین خانم های جوان هستند, از تونیک های اسپرت می توانید در منزل به عنوان لباس راحتی استفاده کنید همچنین برخی از طرح های این مدل تونیک ها برای مهمانی ها کوچک نیز مناسب هستند. تونیک های خانگی اسپرت را بهتر است با انواع شلوار کشی و ساپورت های با طرح های ساده در منزل بپوشید.

مدل تونیک اسپرت زنانه مدل تونیک اسپرت مدل تونیک زیبا اسپرت مدل تونیک اسپرت زنانه مدل تونیک اسپرت زنانه جدید مدل تونیک اسپرت زنانه مدل تونیک اسپرت زنانه با طرح های زیبا و جدید مد سالانواع مدل های زیبا و جدید تونیک زنانه مدل تونیک اسپرت با طرح های جدید مدل های تونیک زنانه با طرح های مجلسی انواع مدل تونیک اسپرت زنانه تونیک زنانهمدل تونیک تابستانی زنانه

مدل تونیک زنانه با طرح های زیبا و شیک مد سال را در این بخش از دنیای مد مجله آرگا مشاهده کردید, شما می توانید با ایده گرفتن از این مدل ها تونیک مناسبی را برای خود انتخاب کنید. برای مشاهده انواع طرح های تونیک زنانه می توانید به بخش مدل تونیک مراجعه کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.