دسته ها
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

تعبیر خواب سرسره با نشانه ها و معانی خاص

 • شقایق ایران دوست
 • ۱۹ آبان ۱۴۰۱
 • ۰

در این مطلب قرار است شما را با تعبیر خواب سرسره  آشنا کنیم و یک سری اطلاعات بسیار خوب در مورد آن به شما بدهیم تا بتوانید خواب خود را به درستی معنا نمایید.

دیدن خواب یکی از موهبت های الهی محسوب می شود و شما می توانید معنای خوبی برای آن بیابید و از نشانه های مخفی در رویا استفاده کنید تا بتوانید آینده ای بهتری داشته باشید. در ادامه شما را با تعبیر خواب سرسره  آشنا خواهیم کرد و اطلاعاتی مفید در مورد این خواب و تعبیرش به شما می دهیم.

سرسره های متفاوت در خواب

تعبیر خواب سرسره با جزئیات متفاوت

دیدن سرسره در رویا در حالت کلی می تواند نشانه ای از مشکلات و اخباری باشد که خارج از کنترل است ولی باز هم این خواب به تنهایی معنا ندارد و باید در حالت ها و شرایط خاصی آن را ببینید. این خواب را اگر به درستی معنا کنید می توانید سر نخ های خوبی برای آینده از آن بیرون بکشید و زندگی بهتری داشته باشید. برای مثال اگر این خواب را در حالتی ببینید که سرسره بسیار شلوغ می باشد و فضای دور آن نیز ازدحام دارد بدین معنا می باشد که احساسات درونی شما از کنترلتان خارج می شود و باید حواستان به این مورد باشد.

بالا و پایین رفتن از سرسره

 • اگر فردی در رویای خود دیده باشد که در حال بالا رفتن از این وسیله بازی می باشد نشانه ای از این می باشد که در زندگی خود در حال تلاش کردن می باشد و وقتی برای استراحت ندارد.
 • بالا رفتن از نردبان می تواند بدین معنا می باشد که به زودی اوقات خوبی برایتان ایجاد می شود.
 • پایین رفتن از سرسره نیز دارای معنی بدی نمی باشد و بیشتر به کودک درون شما اشاره دارد و این کودک درون فعال بوده و اگر نگرش مثبتی به زندگی دارید می توانید خبرهای خوشی را در آینده بشنوید.

سرسره آبی در رویا

سرسره آبی و سرسره در استخر می تواند بدین معنا باشد که شما از احساسات و عواطف خود فرار می کنید و باید سعی کنید رفتاری ریسک پذیرتر داشته باشید.

سرسره بادی

دیدن سرسره بادی در رویا می تواند نشانه ای از این باشد که شما با کودکان رفتارهای خوبی دارید و این می تواند برای آینده تان بسیار خوب باشد.

سرسره در پارک

دیدن سرسره در پارک می تواند نشانه ای از این باشد که باید از استرس در زندگی خود دوری نمایید و یا حداقل آن را کنترل کنید در غیر این صورت نمی توانید زندگی خوبی داشته باشید.

 • آرون گروپس

سرسره یخی

اگر در رویای خود سرسره یخی را مشاهده کردید بدین معنا می باشد که دوره های متفاوتی را از زندگی خود تجربه خواهید کرد و این دوره ها نا پایدار خواهد شد.

دیدن سرسره در رویا

سرسره دون انتها

 • اگر فردی در خواب خود سرسره بدون انتها را ببیند نشانه ای از اشتیاق او برای رسیدن به هدف هایی که دارد می باشد.
 • این خواب می تواند نشانه ای از حرص و طمع شما باشد بنابراین باید سعی کنید آن را کنترل نمایید.

شکسته بودن سرسره

اگر فردی در رویای خود سرسره شکسته را ببیند بدین معنا می باشد که چیزهایی در زندگی مانع از پیشرفت او خواهند شد و نمی تواند از این موارد پیشگیری نماید.

سرسره های شیب دار

این سرسره ها بیانگر تلاش های شما است و برای این که بتوانید در زندگی خود پیشرفت نمایید باید سعی کنید حواس خود را جمع نمایید در غیر این صورت مشکلاتی بایتان ایجاد خواهد شد.

سرسره کثیف در خواب

دیدن سرسره های کثیف در خواب می تواند دارای تعابیر متفاوتی باشد که هر دو تعبیر ان را از دیدگاه یونگ که یکی از روانشناسان مطرح می باشد برای شما بررسی خواهیم کرد.

 • دیدن سرسره کثیف در رویا بدین معنا می باشد که در حین برخورد با مسائل و مشکلات تاثیرات منفی آن ها را بر روی زندگی می پذیرید و بهتر است در این مورد کمی محتاط تر عمل نمایید.
 • دیدن سرسره کثیف شده از گل و لای بدین معنا می باشد که شما از یک موضوع به شدت ترس دارید و همین ترس می تواند مانع از رسیدن شما به اهدافتان شود بنابراین باید سعی کنید جلوی این ترس ها ایستاده و کار خود را انجام دهید.

تعبیر خواب سرسره

تعبیر خواب سرسره دارای جزئیاتی می باشد که برای دقیق تر معنا کردنش باید جزئیات ان را بدانید. در ادامه می توانید تعبیر خواب تاب و تعبیر خواب گهواره را مشاهده کرده و اطلاعاتی نیز در این موارد بدست آورید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *