دسته ها
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸

مدل های سفره عقد سنتی با تزیینات بسیار زیبا

  • یلدا محمدی
  • 29 آگوست 2016
  • ۰

یکی از جذاب ترین و دوست داشتنی ترین مدل های سفره عقد، سفره عقد سنتی ایرانی است که در این مطلب ضمن ارائه عکس مدل های متنوع آن، به معرفی ایده هایی برای تزیینات و چیدمان اینگونه سفره عقد ها می پردازیم.

چیدمان و تزیین سفره عقد ایرانی به سبک قدیمی یکی از تزیینات فوق العاده جذاب است که با به کارگیری ایده های خلاقانه و جالب می توانید به راحتی انواع سفره عقد ها را بچینید. در این مطلب قصد داریم به ارائه تصاویر و مدل های متنوع انواع سفره عقد با دیزاین و تزیینات قدیمی و آئینی بپردازیم که هر یک از این مدل های زیبا می توانند بهترین ایده برای شما باشند و با الگوبرداری از آنها، سفره عقد دلخواه و ایده آل خود را بچینید. در ادامه مطلب این مدل های زیبا و دوست داشتنی را ملاحظه نمایید.

تزیین سفره عقد سنتی ایرانی با ایده های جدید و متنوع :

ایده های متفاوتی برای چیدمان سره عقد وجود دارد و اغلب با توجه به خواست و سلیقه عروس و داماد مدل سفره عقد انتخاب می گردد. مدل سفره عقد سنتی، یکی از مدل هایی است که از زیبایی خاصی برخوردار می باشد و انتخاب مناسبی برای همه تازه عروس و دامادها محسوب می گردد و دارای چیدمانی خاص و متفاوتی می باشد. تزیین سفره عقد های با این سبک با همه سادگی، از زیبایی و جذابیت خاصی برخوردارند و می توانند بهترین انتخاب برای طرفداران طرح های اصیل ایرانی باشند. در چیدمان سفره عقد های این چنینی اغلب از وسایل زیبای که دارای طراحی کهن و قدیمی می باشند استفاده می شود و سعی می گردد اصالت ایرانی در نوع دیزاین سفره حفظ گردد.

چیدمان سفره عقد های سنتیطراحی انواع سفره عقد جدیدتزیینات سفره عقدتزیین سفره های عقد سنتی ایرانی تزیین سفره عقد

همانگونه که مشاهده نمودید، تزیین اغلب سفره های عقد به سبک قدیمی بر روی زمین انجام می گیرد که به سنت و اصالت ایرانی نیز نزدیک تر است. اما لازم است بدانید در چیدمان انواع سفره عقد ساده سنتی، شما می توانید از میز های کوچک نیز استفاده نمایید و از این طریق زیبایی بیشتری به سفره عقد خود ببخشید. تصاویر زیر می توانند الگوی مناسبی در این زمینه برای شما باشند.

تزیین سفره عقد سنتی ایرانیسفره عقد ساده سنتیsofre aghd sonati (7)مدل های سفره عقد زیبای سنتیسفره عقد سنتی

امیدواریم مشاهده مدل های متنوع و زیبای انواع سفره عقد سنتی برای شما نیز جذاب بوده باشد و با الگوبرداری از این تزیینات و چیدمان های زیبا و خاص، سفره عقد دلخواه و ایده آل خود را انتخاب و تهیه نمایید. اما در صورتی که هنوز موفق به انتخاب و تصمیم گیری در این زمینه نشده اید، پیشنهاد می کینم با کلیک بر روی سفره عقد و مراجعه به این صفحه از دیگر مدل ها و طراحی های خاص و زیبا دیدن فرمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.