دسته ها
چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱

تصاویر نقاشی مدرن با ابتکارات و ایده های خلاقانه

 • یلدا محمدی
 • ۲۲ مرداد ۱۳۹۵
 • ۰

زیباترین و خاص ترین مدل های نقاشی مدرن یا نوین رنگ روغن و مداد رنگی را در این مطلب معرفی می نماییم که هر یک از این نقاشی های مدرن و زیبا می توانند بهترین الگو برای نقاشی شما باشند.

نقاشی نوین سبکی خاص و متفاوت از نقاشی است که شروع آن را می توان به اروپا و در اصل به فرانسه نسبت داد. این سبک نقاشی طرفداران و مخالفان خاص خود را دارد، با این حال در سراسر جهان گسترش یافته است و امروزه تقریبا هم افراد تا حدی با این سبک نقاشی آشنایی دارند. با این حال قصد داریم در این مطلب به ارائه مدل های متنوع و زیبای انواع نقاشی های نوین و جدید و همچنین معرفی بیشتر این سبک نقاشی ها بپردازیم که مطمئنا مشاهده آنها برای شما نیز جذاب خواهد بود. تا پایان این مقاله ما را همراهی نموده و از مطالب و مدل های ارائه شده نهایت استفاده را ببرید.

مدل های زیبای و جدید نقاشی مدرن رنگ روغن و مداد رنگی :

نقاشی هنری زیبا و ماندگار است که از آغاز خلقت، همراه آدمی بوده است و دارای سبک های متفاوتی می باشد. نقاشی نوین نیز از جمله جدیدترین سبک ها و همچنین یکی از پرطرفدارترین مدل های نقاشی است که امروزه کاربردهای زیادی دارد و اغلب افراد این سبک نقاشی را می پسندند و سعی دارند با کشیدن تابلو های نقاشی به سبک جدید و یا تهیه این تابلو ها، فضایی خاص و متفاوت در دکوراسیون خانه خود ایجاد نمایند. البته لازم است بدانید این سبک نقاشی علاوه بر تابلو های زیبا می تواند به عنوان نقاشی روی چوب و نقاشی روی پارچه و دیگر سطوح نیز مورد استفاده قرار بگیرد. در ادامه نمونه هایی از تابلو های نقاشی رنگ روغن نوین را ملاحظه می فرمایید که هر یک می توانند بهترین انتخاب برای دکوراسیون نوین و جدید منزل شما باشند.

 • بلیط کیش
 • تصفیه آب خانگی

مدل نقاشی رنگ روغن مدرننقاشی مدرن نقاشی های مدرن مدل های نقاشی جدید نقاشی رنگ روغن مدرن نقاشی پست مدرن نقاشی های مدرن آموزش نقاشی مدرن نقاشی سبک مدرن نقاشی های زیبا و جدید مدل نقاشی پست مدرن

در نقاشی های مدرن، هنر مند سعی دارد با بهره گیری از خطوط و رنگ ها، به بیان خویشتن بپردازد و این ذهن نقاش است که به خلق اثر هنر می پردازد و نه آنچه که در پیرامون مشاهده می کند. این سبک نقاشی با مداد رنگی، رنگ روغن ، پاستیل و… ممکن است کشیده شود و در هر یک از این موارد سبک و روش کشیدن نقاشی یکی است و البته لازم است بدانید سبک نقاشی نوین به سمت غیر قابل شناسایی شدن طرح ها پیش می رود و هنرمند در آن به خلق تصاویری می پردازد که وجود خارجی ندارند. در ادامه نمونه های دیگری از این سبک نقاشی خاص و متفاوت را ملاحظه می فرمایید که مطمئنا تماشای این نقاشی های زیبا، برای شما نیز جذاب خواهد بود.

آموزش نقاشی مدرنیسمتابلو های نقاشی سبک مدرن نقاشی جدید مدرن نقاشی مدرنیسم نقاشی جدید و مدرن نقاشی به سبک مدرن مدل نقاشی مدرننقاشی سبک مدرننقاشی های مدرنیسمنقاشی رنگ روغن مدرن

 بخشی از جدیدترین و زیباترین مدل های نقاشی مدرن را ملاحظه نمودید و با این سبک نقاشی بیشتر آشنا شدید، امیدواریم تماشای این تصاویر و مدل ها و همچنین مطالب ارائه شده در زمینه نقاشی های سبک نوین برای شما نیز لذت بخش و جذاب بوده باشد. از شما دوستان علاقه مند به این هنر زیبا دعوت می نماییم در بخش نقاشی از دیگر آثار و مدل ها و همچنین آموزش های جالب در این زمینه دیدن فرمایید.

 • چکاد بام
 • قاصدک 24

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.