دسته ها
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

مدل های طرح ناخن جدید و جذاب برای بانوان مشکل پسند

  • پرستو محمدی
  • ۳۰ مرداد ۱۳۹۴
  • ۰

آشنایی با مدل های جدید طرح ناخن همواره برای خانم های با سلیقه مهم بیوده زیا انان به خوبی درک کرده اند زیبایی دستها تا چه حد در جذابیتشان تاثیر داشته است. از این رو بیش از بییست مدل طرح ناخن جدید در این مقاله آورده شده است

یکی دیگر از تکمیل کننده های جذابیت بانوان، داشتن ناخن هایی زیباست. زیبایی ناخن ها را می توان با مانیکور و لاک زدن و طراحی ناخن تکمیل کرد. اینکه ناخن هاطرح ناخن مدرن داشته باشند برای همه حائز اهمیت است ما در این مقاله مدل های زیبایی از جدیدترین مدل های طرح ناخن آورده ایم.

طرح ناخن جدید و جذاب:

طراحی ناخن و رنگ لاک پایه باید مناسب با لباس و رنگ پوست باشد و همچنین برای طراحی ناخن ها باید متناسب با محیط تصمیم بگیرید مثلا لاک های بی حال و ساده شاید برای عروسی مناسب نباشند و رنگ های جیغ با مکان های عمومی مطابقت ندارد. رنگ پوست و رنگ لباس در جذاب تر دیده شدن رنگ لاک و طرح ناخن تاثیر زیادی دارند پس در انتخاب رنگ لاک و طرح ناخن به این نکات توجه کنید. در این مقاله مدل های جذابی از طرح ناخن مدرن آورده شده است که میتوانید با دیدن این مدل ها خلاقیتتان را در طراحی ناخن افزایش دهید. بعضی از طراحی ها را به دست خودمان انجام نمیشودو نیاز است که برای این قیبل مدل ها از طرح ناخن امده استفاده کرد و یا مدل را پیش ارایشگر خود برده و از او بخوتهید که آن مدل را بر روی ناخن هایتان اجرا کند.

در زیر بیش از بیست مدل عکس از طرح ناخن مدرن را مشاهده میکنید بعضی از عکسها مربوط به جدیدترین طراحی ناخن دخترانه هستند در این بین طراحی ناخن اسپرت و طراحی ناخن مجلسی را نیز مشاهده خواهید کرد.

طرح ناخن شیک و مجلسی طرح ناخن زیکراک طرح ناخن شیک و جذاب طراحی ناخن زیبا و به روز طرح ناخن ملوانی طرح ناخن زیبا و ساده طراحی ناخن ساده طراحی ناخن دخترانه طرح ناخن جدید به شکل گل طراحی ناخن شیک و جدید طراحی ناخن شیک و متفاوت طرح ناخن جدید به شکل گل طرح ناخن جدید طراحی ناخن شیک و جدید طرح ناخن جدید طراحی ناخن شیک و جدید طرح ناخن جدید طرح ناخن جدید

با مدل های جذاب و دیدنی طرح ناخن مدرن آشنا شدید امیدواریم عکس ها و مطالب این مقاله مورد پسندتان واقع شده باشد و بتوانید از آنها ایده های خوبی بگیرید. برای دیدن مدل های بیشتر لاک ناخن جدید کلیک کنید.

  • کالا چیو

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.