دسته ها
دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱

۳۷ طراحی دکوراسیون اتاق خواب والدین با سبک های مدرن و کلاسیک

 • محدثه خاکشور
 • ۲۶ دی ۱۳۹۹
 • ۰

مجموعه ای کاربردی و در عین حال شیک از ایده های دکوراسیون اتاق خواب والدین در این مطلب توسط آرگا همراه همیشگی شما به تصویر کشیده می شود که ضمن آشنایی با این مبحث خدمت شما ارائه می شود.

هر انسان برای به دست آوردن انرژی لازم و مورد نیاز به خواب احتیاج دارد، داشتن یک خواب موجب تمدد اعصاب و بازیابی شور و نشاط لازم برای ادامه زندگی در طول روز می گردد؛ به همین منظور است که دقت کافی برای نظافت و چیدمان بخشیدن به وسایل خواب اتاق خواب از جمله؛ نظافت تخت خواب، دیزاین اتاق خواب و … مورد توجه قرار می گیرد؛ اما در این مطلب آرگا می خواهد به دکوراسیون اتاق خواب والدین بپردازد.

ایده های زیبا و جالبی از دیزاین اتاق خواب والدین

پدر و مادر پایه های اصلی هر خانواده ای محسوب می شوند که برای تبات بخشیدن به این نظام و یا جامعه مسئولیت هایی را به دوش می کشند؛ اما از آنجا که سنگینی این مسئولیت و وظایف بر دوش آنها می باشد؛ دقت و توجه کافی به شرایط روحی و روانی و آرامش آنها نیز از اهمیت بالایی برخوردار می گردد؛ به این صورت با داشتن خواب کافی که مستلزم ایجاد و تامین یک محیط پر از آرامش است؛ این آرامش لازم و بازگشت نیروی جسمانی را به آنها تدارک ببینیم.

گالری لوکسی از ایده های دکوراسیون اتاق خواب والدین

 • بلیط کیش
 • تصفیه آب خانگی

انواع ایده های زیبای دکوراسیون اتاق خوابیدن والدین

اما برای این کار باید علاوه بر خرید و تهیه امکانات و وسایل لازم؛ به طراحی ایده آل و برنامه ریزی مناسب که با توجه به موارد مختلف نظیر:سن، جنسیت، روحیه، سلیقه و … در نظر گرفته می شود؛ نیز توجه داشته باشید. نورپردازی و دیزاین زیبا و شیک و رد عین کاربردی و آرامش بخش اتاق والدین یکی از این موارد مد نظر است که قطعا باید به آن توجه ویژه ای شود, کاربردی بودن به این معنی با قرار دادن تمامی لوازم مورد نیاز از جمله کتابخانه، تلویزیون و چراغ خواب، میز کنار تخت اسباب پذیرایی و راحتی بیشتر آنان را مهیا نمایید.

ایده هایی بینظیر و خاص از دیزاین اتاق خواب والدین

انواع نمونه های چیدمان و طراحی اتاق خواب والدین

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

والدین اغلب شامل زوج های سنین مختلف شامل جوان، میانسال، مسن و .. می باشد؛ که دکوراسیون اتاق خواب آنها نیز قطعا متناسب با سن، و روحیه و سلیقه ی آنها انجام می گردد؛ به این صورت که جهت طراحی اتاق خواب پدر و مادرهای جوان بهتر است از رنگ های شاد و روشن نظیر سبز، شکلاتی، آبی استفاده گردد, و جهت طراحی اتاق خواب پدر و مادرهای میانسال و مسن بهتر است از رنگ های گرم و رنگ های خنثی نظیر خاکستری، خاکستری و سفید، کرمی استفاده کنید؛ اما در یک مورد دارای کاربرد مشترک و یکسان می باشند؛ داشتن دکوراسیون تخت خواب، انتخاب تخت خواب مناسب با کیفیت مطلوب، و همچنین نورپردازی خوب و ایده آل که یکی از ملاک های اصلی تضمین کننده ی خواب راحت و دلچسب محسوب می شود؛ و نصب عایق های صدا و گرما و همینطور نصب تابلو و آثار هنری زیبا و سیاه و سفید که پیشنهاد های جالبی هستند؛ از نمونه های این اشتراک می باشند.

مجموعه ای زیبا و شیک از دیزاین دکوراسیون اتاق خواب والدین

چیدمان و طراحی ناب اتاق خواب والدین

دیزاین شیک و منحصر به فرد اتاق خواب والدین

 رنگ آبی

رنگ های گرم و سرد زیادی برای دکوراسیون اتاق خواب پدر و مادرهای عزیز پیشنهاد شده و به کار می رود؛ که قطعا رنگ های گرم به دلیل داشتن آرامش و گرمای دلچسبی که دارند در اولویت قرار می گیرند که با به کارگیری رنگ های سرد در جزئیات حال و هوای متفاوتی به آن می بخشد؛ یکی از پرکاربردترین و محبوب ترین رنگ های سرد؛ رنگ آبی محسوب می شود که برای معتدل کردن طراحی های رنگ جیغ ایده ای عالی به شمار می رود.

مجموعه ای دوست داشتنی از ایده های اتاق خواب والدین

مجموعه ای دوست داشتنی از ایده های دکوراسیون اتاق خواب پدر و مادرها

دکوراسیون اتاق خواب والدین و کودک

داشتن یک اتاق مجزا و طراحی شده برای والدین و همچنین اختصاص یک اتاق خواب برای فرزند نوجوان و یا جوان لازمه ای است که در طراحی منازل و تقسیم بندی اتاق ها در نظر گرفته می شود, اما گاهی این شرایط مهیا نیست و به دلیل کوچک بودن فضای خانه و یا کم بودن سن کودک پدر و مادر قادر به انجام این باید نبوده و مجبور هستند از اتاقی مشترک بهره ببرند که البته آن هم نیز امکانپذیر و طراحی منحصر به خود را دارد و در ادامه بحث آن باید به یکی از مزایای ان یعنی باخبر بودن و در دسترس بودن کودک اشاره کرد که قطعا از دغدغه های والدین می کاهد و هم اینکه رشد و پرورش و امنیت فکری و جسمی کودک را بیشتر از پیش تضمین می کند.

دیزاین و طراحی زیبای اتاق خواب والدین

می توانند برای این کار از یک تخت خواب شراکتی برای کودک و خود، و همچنین از یک تختخواب مشترک برای ۲ کودک خود بهره ببرید؛ تخت خواب های دو طبقه و تخت خواب های دو نفره و یا دو تخت کنار یکدیگر ایده های مناسبی محسوب می گردند.

 

همچنین می توانید برای ایجاد حریم خصوصی و ایجاد دو اتاق داخل یکدیگر از انواع ایده های پارتیشن ها با جنس چوب، کمدهایی با ارتفاع کم، کتابخانه و … و همچنین پرده هایی زیبا استفاده کنید که انتخاب طرح، رنگ و اندازه متناسب با اندازه و ابعاد اتاق، طراحی آن، و سلیقه ی شما صورت می گیرد که علاوه بر این کاربرد در زمینه ی زیبایی بخشی و جلوگیری در نور و گرما به عنوان یک عایق مورد استفاده قرار می گیرد.

 

ایده ی زیبا و کاربردی طراحی اتاق خواب مشترک والدین و کودک

ایجاد حریم خصوصی و تفکیکی کوچک در اتاق مشترک والدین و کودک با پرده

طراحی شیک و کاربردی اتاق خواب والدین

ایده های زیبایی از دکوراسیون اتاق خواب والدین

گالری لوکسی از ایده های دکوراسیون اتاق خواب والدین

دیزاین شیک و ایده آل اتاق خوای با رنگ بنفش برای استراحت والدین

دکوراسیون اتاق خواب پدر و مادرهای جوان و میانسال و ...

انواع ایده های لوکس دکوراسیون اتاق خواب والدین

انواع نمونه های زیبای طراحی اتاق خواب والدین

نمونه هایی متفاوت از دیزاین اتاق خواب والدین

کاربرد رنگ زرد در دیزاین اتاق خواب والدین

ایده های بینظیر و ناب طراحی اتاق خواب والدین

گالری لوکس و زیبایی از دکوراسیون اتاق خواب والدین

کاربرد رنگ های سرد و خنثی در طراحی اتاق خواب والدین

دکوراسیون اتاق خواب پدر و مادران با نورپردازی زیبا و آرامش بخش

مجموعه ای ایده آل و خاص از ایده های دیزاین اتاق خواب والدین

مجموعه ای زیبا و رمانتیک از دکوراسیون اتاق خواب والدین

دیزاین اتاق خواب شاد و پرانرژی با استفاده از رنگ های گرم و خنثی

انواع نمونه های شیک و بینظیر دکوراسیون اتاق خواب والدین

چیدمان و طراحی زیبای اتاق خواب والدین

نمونه هایی منحصر به فرد از دکوراسیون اتاق خواب والدین

دکوراسیون اتاق خواب پدر و مادرها

مجموعه ای متفاوت از ایده هاب دکوراسیون اتاق خواب پدر و مادرها

گالری لوکس ایده های دکوراسیون اتاق خواب والدین

انواع نمونه های جالب و بینظیر دکوراسیون اتاق خواب والدین

مجموعه ای منحصر به فرد و ناب از ایده های دکوراسیون اتاق خواب والدین

دیزاین اتاق خواب با ایجاد فضایی آرامش بخش

انواع نمونه های ایده آل و ناب از دکوراسیون اتاق خواب والدین

ایده هایی شیک از دکوراسیون اتاق خواب والدین

دیزاین اتاق خواب والدین به شکلی رویایی و آرامش بخش با رنگ های خنثی

مشاهده گالری زیبای ایده های طراحی اتاق خواب والدین

آشنایی بیشتر با نمونه های دیزاین اتاق خواب والدین

دکوراسیون اتاق خواب بابا و مامان های با سلیقه های گوناگون

در این مطلب گالری شیک و زیبایی از «دکوراسیون اتاق خواب والدین» را مشاهده نمودید و همچنین مطالبی را همراه تصاویر برای آشنایی بیشتر مطالعه نمودید؛ امیدواریم مورد توجه شما عزیزان واقع شده و نهایت استفاده را برده باشید؛ از همراهی شما تا این لحظه صمیمانه خوشحال و قدردان می باشیم.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.