دسته ها
جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹

جهیزیه عروس سفید و ترکیب با رنگ های مختلف

  • محدثه خاکشور
  • ۱۷ دی ۱۳۹۹
  • ۰

آرگا این بار با ایده های جالبی از جهیزیه عروس سفید خدمت شما عزیزان رسیده است؛ هدف آشنایی بیشتر شما پیش از انتخاب و خرید می باشد تا بهترین را به خانه ببرید؛ تا پایان مطلب همراه بمانید.

جهیزیه و خرید آن قطعا یکی از فرهنگ هایی است که تاکنون ادامه داشته است و هنوز یکی از دغدغه های دختر خانم ها و خانواده ی آنها محسوب می گردد؛ یکی از مواردی که هنگام خرید بسیار مورد توجه افراد قرار می گیرد؛ انتخاب رنگ مناسب برای جهیزیه است؛ به همین دلیل آرگا در این مطلب با هدف آشنایی بیشتر ایده هایی جالبی از جهیزیه عروس سفید را به نمایش کشیده است.

ایده های زیبایی از جهیزیه عروس سفید

سفید یکی از رنگ های خنثی است که در واقع رنگی زیبا، شیک و جذاب محسوب می گردد که دارای مفهومی زیبا و متفاوت می باشد؛ سفید در واقع نماد پاکی و خلوص است که در یکی از پرکاربردترین رنگ ها در تمامی زمینه ها می باشد؛ ترکیب این رنگ با رنگ های دیگر نیز به مرتب بیشتر از سایر رنگ های مورد استفاده قرار می گیرد؛ شاید به همین منظور و بر همین اساس است رنگ سفید برای جهیزیه، لباس عروس و …. به کار گرفته می شود, همانطور که گفته شد جهیزیه و تهیه آن یکی از جمله اقداماتی است که برای شروع زندگی الزامی است، جهیزیه همان وسایل لازمه یک زندگی مشترک است که عروس و خانواده ی عروس تهیه کرده و با خود به خانه ی خود می برد. در ادامه آرگا بیشتر در مورد رنگ جهیزیه و رنگ زیبای سفید و ترکیبات آن بحث می کند.

گالری لوکسی از ایده های جهاز عروس سفید

جهیزیه عروس سپید خوشرنگ زیبا و جذاب

انواع متفاوتی از ایده های بینظیر جهیزیه عروس سفید

سفید

زیبایی و اهمیت و کاربرد سفید که ارزش به تکرار سخن گفتن دارد؛ و علاوه بر استفاده آن در جهیزیه عروس در پوشاک؛ طراحی و دیزاین و … سهم زیادی دارد؛ سفید دارای محبوبیت بالایی است که رنگ مکمل آن سیاه می باشد؛ سفید که در اصل شکل نوشتاری صحیح آن سپید است و پس از هجوم عرب ها به سفید تبدیل شد(زیرا عرب ها حرف پ ندارند)

آشنایی با لیست جهاز عروس سفید

جهیزیه یا جهاز

جهیزیه در واقع به مالی اطلاق پیدا می کند که در بسیاری از فرهنگ های دنیا مرسوم است، این رسم در بعضی کشورها از جمله کشورهای اروپایی به صورت کمک پولی، یا ملک و طلا و … از سوی خانواده عروس به عنوان کمک برای شروع زندگی صورت می گیرد؛ و اما در برخی کشورهای دیگر از جمله ایران جهیزیه به صورت وسایل و لازم منزل (لوازم آشپزخانه، پذیرایی، نسیمن و وسایل اتاق خواب) برای آغاز زندگی توسط خانواده عروس تهیه و خانه عروس برده می شود.

انواع نمونه های ایده آل و دوست داشتنی جهیزیه عروس سفید

مجموعه ای منحصر و خاص ازجهیزیه عروس سفید

مجموعه ای دلچسب و متفاوت از جهیزیه عروس سفید

ایده هایی خواستنی از جهاز عروس با رنگ سفید

گالری دوست داشتنی از ایده های جهیزیه عروس سپید

و اما نکته ای که همیشه عروس خانم ها با آن روبرو می شوند و البته برای آنها بسیار حائز اهمیت است؛ این است که چه وسایلی بخرم, چه مارکی؛ چه رنگی؛ چه طرحی وچه سبکی …. که در پی یافتن جواب و راهنمایی می باشد؛ البته که سلیقه عروس حرف اول را می زند؛ اما قطعا باید نکات و موارد دیگری را نیز مانند کیفیت، دوام، امنیت و دوام را در نظر بگیرند؛ در این مطلب آرگا همراه شما بوده تا در زمینه رنگ سفید جهیزیه یکی از رنگ های پیشنهادی و پرکاربرد برای خرید جهاز شما را بیشتر آشنا کند.

انواع نمونه های بینظیر و زیبای جهیزیه عروس سپید

رنگ های مختلفی برای جهیزیه نظیر جهیزیه رنگ سبز، جهیزیه رنگ آبی، جهیزیه رنگ طلایی، جهیزیه رنگ فیروزه ای، جهیزیه رنگ بنفش، جهیزیه رنگ طوسی، جهیزیه رنگ سفید؛ جهیزیه رنگ قرمز و در نهایت جهیزیه رنگ سفید است؛ انتخاب و خرید جهیزیه از میان این تنوع رنگی قطعا شاید شما را کمی گیج کند و یا دچار دودلی نماید؛ اما با کمی دقت و در نظر گرفتن موارد و معیارهای لازم به همراه سلیقه و علاقه خود می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید: باید گفته شود که رنگ سفید دارای زیبایی و جذابیت زیادی است که در صورت ضربه دیدن و یا خط افتادگی ظاهر آن کمتر دچار زشتی و نقصان می گردد؛ یعنی کمتر این خش و خطوط را نشان می دهد؛ و دیگر این که به راحتی و به خوبی با همه ی رنگ ها ترکیب شده و می توان وسایل را با یکدیگر ست نمود؛ همچنین رنگ سفید معنی زیبایی را در خود نهفته دارد که با همراهی عروس به خانه بخت می تواند این آرامش را نیز در تمام مدت در او ایجاد کند.

آشنایی با جهیزیه عروس سفید رنگ

آشنایی با جهیزیه عروس سفید

برای آشنایی بیشتر با  راهنمای لیست جهیزیه عروس، چک لیست اقتصادی و مقرون به صرفه بر روی آن کلیک نمایید.

جهیزیه عروس سپید زیبا با رنگ های مکمل دیگر

وسایل اتاق خواب عروس سفید رنگ شیک و زیبا

آشنایی با جهیزیه عروس سفید یکی از رنگ های محبوب

گالری لوکسی از ایده های جهاز عروس سفید

انواع ایده های ایده آل و لوکس از جهیزیه عروس سپید

مجموعه ای ایده آل و مورد توجه جهاز عروس سفید

جهاز شیک و بروز عروس با رنگ سفید و ترکیب با رنگ های دیگر

ظروف آشپزخانه عروس سفید رنگ دارای طرح های مختلف

مجموعه ای منحصر به فرد و ایده آل از جهیزیه عروس سپید

انواع نمونه های منحصر به فرد و ایده آل جهاز عروس سفید

ایده هایی ناب و نفیس از جهیزیه عروس سفید

جهیزیه عروس سپید با رنگ های دیگر که مکل آن هستند

وسایل بهداشتی زیبا و جذاب عروس با رنگ سفید

نمونه هایی ایده آل و جدید از جهیزیه عروس سپید

آشنایی با انواع ایده های شیک و بینظیر جهیزیه عروس سفید

گالری لوکس و بینظیری از جهیزیه عروس سپید

مجموعه ای متفاوت و منحصر به فرد ازجهاز عروس سفید

آینه شمعدان عروس سفید رنگ زیبا و جذاب

گالری متنوع و متفاوتی از جهاز عروس سفید

انواع نمونه های بینظیر و جذاب جهیزیه عروس سفید

مجموعه ای دوست داشتنی از جهیزیه عروس سپید زیبا

آشنایی با نمونه و طرح های زیبای جهیزیه عروس سفید

وسایل آشپزخانه عروس با رنگ زیبا و یکدست سفید

نمونه های متفاوتی از جهاز عروس سفید

مجموعه ای ایده آل و ناب از طرح های جهیزیه عروس سفید

گالری زیبا و محبوبی از جهیزیه عروس سپید

در این مطلب با ایده های زیبا و شیکی از جهیزیه عروس سفید آشنا شدید؛ می توانید ضمن آشنایی و مشاهده این تصاویر و پس از مطالعه مطالب از آنها در انتخاب و خرید جهیزیه عروس الهام گرفته و بهترین ها را به منزل بیاورید. و زندگی شیرین و سرتاسر سفیدی را شروع نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.