دسته ها
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳

بیست مدل سایه چشم جدید و متفاوت با متد های روز

  • پرستو محمدی
  • ۲۷ مرداد ۱۳۹۴
  • ۰

انتخاب رنگ سایه ارتباط مستقیمی با رنگ چشم ها و رنگ پوست دارد از این رو نیاز دارید برای داشتن آرایشی که چشمانتان را فریبنده تر نشان بدهد بدانید که از چه رنگ سایه ای استفاده کنید علاوه بر این باید باید ارایشتان متناسب با فرم چشمانتان باشد.

انتخاب رنگ سایه بستگی به رنگ چشم ها و رنگ پوست دارد و مدل سایه چشم را باید با توجه به فرم کلی چشم انتخاب کنید از این رو مطالعه در زمینه ی انتخاب رنگ سایه چشم و مشاهده ی عکس های مدل سایه مدرن در آرایش بهتر شما تاثیر به زایی دارد.

چه رنگ سایه ای برای آرایش چشمانمان بهتر است ؟

چشم های قهوه ای :

اگر چشمانتان قهوه ای ست باید بگوییم شما بسیار خوش شانس هستید چون برای این رنگ چشم هر رنگ سایه ای مناسب است و شما در آرایش چشم قهوه ای فقط نیاز دارید به مدل چشمتان برای مدل سایه توجه کنید.

چشم های آبی :

برای چشمان آبی بهتر است از سایه آب استفاده نکید زیراچشمانتان را خسته و بی روح نشان میدهد. برای آرایش چشم آب بهتر است از رنگ های قهوه ای عسلی پررنگ ، هلویی و ترکیباتی از رنگ های نارنجی استفاده کنید. این ترکیب رنگ ها برای برجسته کردن چشم ها موثر است .

چشم های خاکستری و سبز :

آرایش چشم های خاکستری خاص است و برای زیبایی این رنگ چشم باید از سایه های تیره مانند سایه های خاکستری سیر و یا نقره ای تیره و رنگ مشکی استفاده کنید. البته رنگ های بنفش و نیلی و ارغوانی تیره هم برای این رنگ چشم مناسب است.برای زیبایی بیشتر سایه چشم ابتدا به عنوان زیر ساز پنکک برروی پلکتان بزنید و بعد از چندین رنگ سایه تیره و روشن استفاده کنید تا زیبایی چشمانتان دو چندان شود.

عکس هایی از مدل سایه چشم جدید و متفاوت :

بیش از بیست نمونه سایه چشم جدید و زیبا را برایتان در این مقاله اورده ایم تا از این مدل ها برای آرایش چشم ایده بگیرید و بتوانید از مدل های سایه چشم مدرن استفاده کنید.

مدل های جدید سایه چشم مدل های زیبا سایه چشم جدید آرایش چشم جدید مدل های زیبای آرایش چشم جدیدمدل سایه چشم جدیدمدل های جدید سایه چشمسایه چشم رنگی مدل های جدید سایه چشم مدل های جدید سایه چشم مدل های جدید سایه چشم مدل سایه چشم جدیدمدل سایه چشم جدید مدل های سایه چشم شیک و جدید مدل سایه شیک و جدید  آرایش چشم زیبا سایه چشم جدید و زیبا با رنگ های شاد سایه چشم جدید و زیبا با رنگ های شاد سایه چشم بای چشم های ابی ساهی چشم زیبا هماهنگ با رنگ گل ها
نمونه هایی از سایه چشم مدرن دخترانه و مجلسی  را مشاهده کردید در صورت تمایل برای دیدن عکس های بیشتر آرایش چشم دخترانه کلیک کنید.

  •  آرون گروپس

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *