دسته ها
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹

آموزش مراحل آرایش چشم عسلی و نکاتی برای زیبایی بیشتر چشم های عسلی

  • ندا خوشرو
  • ۱۲ شهریور ۱۳۹۹
  • ۰

در این مطلب نحوه آرایش چشم عسلی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد که امیدواریم با توجه به ترفندهای ذکر شده بتوانید میکاپ چشمان خود را به راحتی انجام دهید و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

رنگ چشم عسلی از انواع رنگ های خاص و دلنشین است و خانم هایی که دارای چشمانی به رنگ عسلی هستند معمولا در انتخاب میکاپ چشم های خود دچار مشکل می شوند زیرا هر مدل میکاپی با این رنگ چشم مطابقت و همخوانی ندارد.

آموزش آرایش چشم عسلی

برای میکاپ چشم های عسلی مدل های متنوعی وجود دارد که شما می توانید به کمک این مدل ها جذابیت خاصی را به چشم های خود ببخشید. در مطالب قبلی مدل میکاپ چشم مشکی و مدل میکاپ چشم اسموکی را مشاهده کردید در ادامه با نحوه میکاپ چشم عسلی در خدمت شما خواهیم بود.

میکاپ چشم عسلی

  • بلج

میکاپ چشم عسلی

۱. ابتدا پشت پلک چشم هایتان را زیرسازی کنید. برای زیرسازی پلک چشم ها باید کرم پودر یا کرم آرایشی را به صورت ضربه ای روی پلک چشم و پوست اطراف چشم ها بزنید.

زیرسازی پلک چشم ها

۲. سایه با رنگی مناسب را روی پلک چشم هایتان بزنید. توجه داشته باشید که بهتر است پلک بالایی چشم ها را ابتدا به کمک سایه روشن سایه بزنید سپس سایه با رنگ تیره ای را روی سایه روشن اعمال نمایید و برای عمق دادن به چشم هایتان از سایه قهوه ای تیره استفاده نمایید.

نحوه میکاپ چشم عسلی

۳. با توجه به اینکه چشم های عسلی دارای رنگ روشن هستند از این رو بهتر است از خط چشم دنباله دار برای میکاپ آن ها استفاده کنید تا چشم ها حالت و فرمی بی نظیر پیدا کنند همچنین خط چشم را در قسمت پلک پایین چشم هایتان بکشید.

میکاپ چشم عسلی

۴. از فرمژه برای فر کردن مژه ها استفاده نمایید همچنین می توانید برای جذابیت بیشتر چشم ها از مژه مصنوعی استفاده نمایید.

فرکردن مژه ها

۵. از ریمل ضد آب برای زدن ریمل استفاده کنید تا فر مژه هایتان دوام بیشتری داشته باشد.

آرایش چشمان عسلی

نکات طلایی برای میکاپ چشمان عسلی

۱. برای میکاپ چشمان عسلی که دارای رگه هایی خاکستری می باشند بهتر است از سایه های براق استفاده نمایید.

۲. برای برجسته سازی چشمان عسلی بهتر است از سایه دودی استفاده کنید همچنین سایه سبز برای افراد با چشمان عسلی انتخاب مناسب به شمار می رود.

مدل آرایش چشم عسلی

۳. سایه ها با رنگ های روشن نظیر بنفش کمرنگ و صورتی برای میکاپ چشمان عسلی انتخابی مناسب به شمار می روند.

۴. اگر تمایل دارید چشمان تان میکاپی کلاسیک داشته باشند بهتر است از رنگ های خنثی سایه چشم استفاده کنید.

نحوه آرایش چشمان عسلی

۵. برای جذابیت بیشتر چشمان عسلی می توانید ابتدا پشت پلک هایتان را سایه قهوه ای روشن بزنید سپس گوشه خارجی پلک چشم را سایه قهوه ای تیره بزنید و در مرحله آخر نیز سایه طلایی را در قسمت داخلی و خارجی پلک بالا اعتمال نمایید.

۶. سایه چشم سرخابی یا سرخ برای میکاپ چشمان عسلی انتخابی مناسب به شمار می رود و بهتر است به همراه این رنگ سایه برای میکاپ چشمان خود از خط چشم قهوه ای و ریمل مشکی استفاده کنید.

میکاپ چشم عسلی
در این مطلب با نحوه آرایش چشم عسلی در خدمت شما عزیزان بودیم که امیدواریم با توجه به نکات و ترفندهای ذکر شده بتوانید میکاپ چشم های خود را به بهترین نحو انجام دهید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.