دسته ها
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

معرفی بهترین سگ های آپارتمانی و خصوصیات هر کدام + عکس

  • محدثه خاکشور
  • ۱۲ مرداد ۱۳۹۹
  • ۰

بهترین سگ های آپارتمانی سگ هایی دوست داشتنی هستند که بسیار مهربان و اجتماعی، ساکت و بی سرو صدا، کوچولو و با نمک، همچنین دارای ریزش موی کم هستندو برای نگه داری ایده آل می باشند.

سگ ها حیواناتی دوست داشتنی هستند که با توجه به مهربان و وفادار بودن بهترین انتخاب برای نگهداری در میان حیوانات به حساب می آیند، و روز به روز محبوبیت آنها در حال افزایش است، اما سگ های مناسب آپارتمان باید یک سری ویژگی داشته باشند.

نگهداری از سگ از گذشته تا اکنون دارای اهمیت بوده است، اما در گذشته برای حمایت و مراقبت از گله ها و خانه نگه داری می شده که به همین خاطر سگ هایی با جثه های بزرگ و قدرتمند انتخاب می شدند، اما امروزه بیشتر سگ های کوچک زیبا و بامزه انتخاب می شوند که بتوان در فضای کمی مانند آپارتمان نگه داری نمود و البته همدم و دوست خوبی برای افراد باشند.

آشنایی با برترین سگ های آپارتمانی برای نگه داشتن

سگ های انتخابی برای زندگی در آپارتمان ها فقط سگ های پا کوتاه نمی باشند، و این باور اشتباهی است، برای انتخاب سگ مناسب در نظر داشتن چند ویژگی به عنوان ملاک  از جمله اندازه، سر و صدای کم و زیاد پارس نکردن، بیش از حد فعال و پر انرژی نبودن، همچنین مهربان و اجتماعی بودن مهم می باشد. در ادامه مطلب با بهترین سگ های آپارتمانی آشنا می شوید

مالتیز

سگ مالتیز که رنگ سفید زیبایی دارد به اندازه زیادی شبیه تبار هاوانیز است که وزن آن نصف هاوانیز می باشد، این سگ دارای ریزش موی کمی است که این ویژگی در کنار سایر خصوصیات آن از جمله پرانرژی و بازیگوش بودن می تواند انتخاب خوبی برای خانواده ها در آپارتمان باشد.

  •  قاصدک 24

12 مورد از بهترین سگ های ساختمانی برای نگه داری

بیچون فرایز

بیچون فرایز یکی از بهترین سگ های آپارتمانی محسوب می گردد، سرو صدای کمی داشته و همچنین ریزش مو ندارد، ویژگی مثبت و خوب دیگر این که بچه ها را بسیار دوست دارد و به راحتی وابسته آنها و اهالی خانواده می گردد و نیازمند توجه و محبت است، پس اگر این خواسته او را از او دریغ نمایید قطعا ناراحتی و دلخوری خود را با انجام کاری بر خلاف میل شما و شلوغکاری نشان می دهد.

آشنایی با خوب ترین سگ های آپارتمانی

اشپیتز آلمانی

این سگ ها خیلی زود صمیمی می شوند که البته همین ویژگی، خصیصه شناسایی آنها شناخته می گردد، این سگ با شکلی شبیه به روباه انتخاب خوبی برای زندگی در آپارتمان می باشد چون علاقه زیادی به صاحبش دارد و نمی خواهد او را از خود ناراحت نماید، همچنین حرف گوش کن است و هرچیزی را خیلی زود یاد می گیرد. اما حواستان باشد زیرا علاقه زیادی به پارس نمودن در مقابل افراد ناشناس دارند.

خوب ترین سگ های آپارتمانی مهربان و اجتماعی

یورکشایر تریر

این سگ دارای وزنی اندازه ۲ الی ۴ کیلوگرم می باشد که به آسانی می توان بغل کرد و جابجا نمود، سگ یورکشایر که به خاطر اخلاق آرام و مهربانی زبانزد خود بسیار معروف است انتخاب بینظیری برای نگهداری در آپارتمان به شمار می رود.

آشنایی با بهترین سگ های آپارتمانی

شیتزو

شیتزو نوعی از سگ های مناسب آپارتمان است که از خصوصیات اخلاقی خوبی همچون مهربانی با بچه ها و داشتن روابط صمیمانه با آنها و سایر سگ های اطراف برخوردار می باشد.

بهترین سگ های آپارتمانی برای نگه داری

بولداگ فرانسوی

یکی دیگر از بهترین سگ های آپارتمانی سگ بولداگ فرانسوی می باشد که خیلی کم پارس می کنند و همین ویژگی موجب محبوب و مشهور شدن آن ها شده است.

معرفی خوب ترین سگ های آپارتمانی

بولداگ انگلیسی

و اما این نژاد از سگ های بولداگ به نام بولداگ انگلیسی که تنبل و تو دل برو بودن ویژگی های اصلی آنها است، این سگ مهربان و تنبل، شکمو هم می باشد که باید به همین دلیل بسیار مواظب تندرستی او بوده و در طول هفته ۲ تا ۳ مرتبه به پیاده روی ببرید. ویژگی خوب دیگرش این است که علاقه زیادی به بچه ها دارد و از آنها به خوبی مراقبت نموده و در برابر بیگانه ها عصبانی می شود و غوغا به پا می کند.

بولداگ انگلیسی دارای خز خیلی کوتاهی می باشد که از جمله برتری های او محسوب می گردد، اما این سگ صورت چروکیده ای دارد که در صورت تمیز نشدن مستعد بیماری های میکروبی می باشد.

بهترین سگ های آپارتمانی زیبا و با نمک

پاگ

این نژاد از سگ ها بسیار محبوب و خواستنی هستند که برای نگهداری در آپارتمان عالی می باشند، پاگ ها میل شدیدی به خوردن غذا و خوابیدن دارند که همین موضوع موجب شده تا خیلی سریع چاق شوند، پس حتما مراقب آنها باشید و از دادن غذای اضافه خودداری کرده و آنها را به پیاده روی ببرید.

خوب ترین سگ های آپارتمانی زیبا و جذاب

بوستون تریر

این نوع از سگ ها یکی از ایده آل های آپارتمان می باشند، تمام ویژگی های این سگ ها از جمله کوتاه بودن موهای آنها، هیکل کوچک و وزن کم، همچنین بانمک و بازیگوشی آنها از ملاک های این انتخاب و ایده آل بودن است.

اسم این تریرها نشات گرفته از شهر محلی آنها «بوستون» می باشد که به جنتلمن آمریکایی معروف هستند.

معذفی زیباترین سگ های آپارتمانی

چاینیز کرستد

چنانچه می خواهید سگی را در منزل نگه داری نمایید تا همدم شما باشد، پیشنهاد انتخاب سگ چاینیز کرستد عالی است، این سگ به سرعت وابسته شما می گردد و البته خیلی زود با مهربانی که دارد شما را هم وابسته خود می کند، این سگ برای افرادی که زمان آزاد بیشتری دارند خیلی فوق العاده است، اما اگر افرادی دغدغه کاری زیادی داشته و کمتر در خانه حضور دارند از این انتخاب منصرف شوند، زیرا این نوع از سگ ها همانطور که وابسته و مهربان هستند، بسیار حساس می باشند و در صورت مشاهده بی توجهی از سمت شما ناراحت و پرخاشگری خود را با خرابکاری و شکستن وسایل خانه نشان می دهند.

ایده هایی بینظیر از بهترین سگ های مناسب آپارتمان

هاوانییز

سگ هاوانییز دارای وزن چهار کیلوگرمی می باشد که یک سگ کوچولوی با نمک و سرزنده و بازیگوش محسوب می شود، که هنگام بیرون رفتن از خانه برای گردش  پا به پای شما می آید، شما دوست شاد و پرانرژی خود را پیدا کرده اید که دارای موهای بلندی نیز است، اما در صورت تمایل می توانید موهای او  را کوتاه نمایید، این بستگی به شما دارد که ظاهر او را چگونه می پسندید؟

انواع بهترین و دوست داشتنی ترین سگ های آپارتمانی

در این مطلب تعدادی از بهترین سگ های آپارتمانی برای شما عزیزان علاقه مند به سگ های با نمک و دوست داشتنی جهت نگه داری در محیط سکونت و منزل معرفی شده است.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.