دسته ها
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

برای عاشق کردن مردان از این تکنیک ها استفاده کنید

  • مهتاب علی پناه
  • ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
  • ۰

همه خانم ها علاقه دارند که مرد مورد علاقه شان را عاشق خود کنند و به دنبال روش های مفید و موثر هستند که البته باید گفت مردان نسبت به خانم ها پیچیده نیستند به همین خاطر در این مقاله چند روش ساده و کارآمد جهت عاشق کردن مردان در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

بسیاری از خانم به دنبال روش هایی جهت عاشق کردن مرد مورد نظرشان هستند و به دلیل اینکه مردان موجودات پیچیده ای نیستند به همین خاطر با رفتار و ترفند های مناسب می توان به راحتی آن ها را به خود علاقه مند کرد که البته برخی از خانم ها تصور می کنند تنها روش جذب مردان زیبایی است در صورتی که پس از گذشت زمان زیبایی برای فرد مورد نظرتان عادی خواهید شد و در واقع چیزهایی بالا تر از زیبایی در عاشق شدن مردان موثر است.

روش هایی برای عاشق کردن مردها

همانطور که می دانید عاشق کردن مرد نسبت به زن آسان تر است زیرا خانم ها پیچیده تر از مردها می باشند به همین خاطر جذب کردن آن ها نیز نسبت به مرد ها کار نسبتاً دشواری است اما چون مرد ها به جذب شدن تمایل زیادی دارند و در حقیقت خودشان دوست دارند که شما آن ها را عاشق خود کنید، با کمی مهارت می توانید برای فرد مورد نظرتان جذاب شوید، فقط پیش از انجام هر کاری باید مرد مورد نظرتان را به خوبی بشناسید و در صورتی که تصور می کنید نمی توانید به تنهایی اینکار را انجام دهید بهتر است از شخص دیگری نیز کمک بگیرد.

روش های عاشق کردن مردان

طبق تحقیقات انجام شده انجام برخی ترفند ها بر اکثر مردان تاثیر گذار می باشد و به راحتی می توانید رگ خواب آن ها را به دست آورید، در ادامه مطلب شما را با چند روش جهت عاشق کردن مردان آشنا خواهیم کرد بنابراین، اگر شما نیز از آن دسته خانم هایی هستید که به منظور عاشق کردن مرد مورد علاقه تان روش های مختلفی را امتحان کرده اید اما به نتیجه دلخواه نرسیده اید بهتر است تا پایان مطلب همراه ما باشید.

۱. اهمیت دادن به ظاهر و زیبایی

به منظور عاشق کردن مرد مورد نظرتان نباید تصور کنید چون با او دیگر احساس راحتی می کنید به ظاهر خود اهمیت ندهید زیرا کاملا در اشتباه هستید و فرقی ندارد که چند ماه و یا چند سال از رابطه تان می گذارد بلکه بهتر است همیشه برای زیبا به نظر رسیدن تلاش کنید و مانند دیدار اول خود را زیبا و جذاب نمایید و در صورت اهمیت دادن به ظاهر و زیبایی تان از دید دیگران نیز بسیار زیبا به نظر می رسید زیرا اولین مرحله به منظور جذابیت شما در ظاهرتان آشکار می شود.

چند ترفند علمی و موثر برای عاشق کردن مردان

۲. لبخند زدن

اکثر مرد ها تمایل زیادی به لبخند شیرین و واقعی خانم ها دارند بنابراین بهتر است زمانی که در کنار مرد مورد علاقه تان هستید به صحبت های خنده دارش بخندید و به او نشان دهید که از بودن در کنار او بسیار خوش حال هستید.

  •  آرون گروپس

۳. تغییر دادن خودتان

از دیگر ترفند های عاشق کردن آقایان تغییر دادن خودتان است بنابراین تلاش کنید که با روش هایی از جمله : ورزش کردن و آرایشگاه رفتن فرد دیگری شوید و به طور کلی می توان گفت که برای خودتان وقت بگذارید.

استفاده از چند روش موثر برای عاشق کردن مردان۴. تکیه گاه بودن

در صورتی که تمایل دارید همسرتان را از قبل بیشتر به خود وابسته و عاشق کنید یک تکیه گاه خوب برای او باشید به گونه ای که در زمان مواجهه شدن با سختی ها بتواند بر روی شما حساب کند، همانطور که می دانید زندگی زناشویی پر از پستی و بلندی است بنابراین در زمان هایی که همسرتان به شما نیاز دارد برایش تکیه گاه باشید و با او بگویید که هیچوقت تنها نیست بلکه همیشه کنارش هستید.

وابسته کردن مرد به خود با چند روش ساده

۵. دقت کردن در انتخاب کلمات

مردان به آن دسته از خانم هایی که نمی توانند رفتار منفی خود را کنترل نمایند و خیلی واضح عصبانیت، حسادت و ناراحتی خود را نشان می دهند علاقه ای ندارند بنابراین برای عاشق کردن همسرتان بهتر است احساسات منفی تان را به روش مثبت نشان دهید و در انتخاب کلماتی که به کار می برید بسیار دقت کنید تا مرد مورد علاقه تان بیشتر از قبل عاشق تان شود.

۶. بازیگوش بودن

برای جذب کردن همسرتان بهتر است کمی بازیگوش باشید و شیطنت کنید زیرا، مرد ها علاقه زیادی به خانم ها بازیگوش دارند و به راحتی عاشق آن ها می شوند.

وابسته کردن مردان با چند تکنیک ساده

۷. نگاه کردن به چشمان او

گاهی با لبخند در چشمان مرد مورد علاقه تان نگاه کنید زیرا با این روش فرد مقابل به این نتیجه می رسد که تنها فرد مهم زندگی شما می باشد و بیشتر عاشق تان خواهد شد.

۸. شرکت کردن در فعالیت های گروهی با او

به منظور عاشق کردن مردها بهتر است زمان زیادی را با آن ها سپری کنید بنابراین در فعالیت های گروهی با او شرکت نمایید تا وقت بیشتری را با او صرف کنید.

ترفندهای جذب کردن مردان به خود

۹. اهمیت دادن به لباس پوشیدن تان

اگر تمایل دارید که همسرتان را بیشتر از قبل به خودتان وابسته کنید بهتر است به طرز لباس پوشیدن تان دقت کنید و لباس هایی را برای پوشیدن انتخاب نمایید که شما را آراسته و زیبا نشان می دهد و در واقع لباس انتخاب شده به شما بیاید.

۱۰. گوش دادن به حرف های مردان

بهتر است زمانی که همسرتان با شما صحبت می کند به حرف هایش با دقت گوش دهید و در صورتی که او احساس کند که شما شنونده خوبی نیستید دیگر تمایلی به حرف زدن با شما نخواهد داشت در نتیجه احتمال اینکه جذب شما شود کمتر است بنابراین برای عاشق کردن مرد مورد نظرتان بهتر است به این فکر کنید که هیچ چیزی مهم تر از گوش دادن به صحبت های او نمی باشد و حتی اگر به انجام کاری مشغول هستید بهتر است کارتان را در مدتی فراموش نمایید و هیچوقت در زمان صحبت های او به کامپیوتر یا گوشی موبایل تان نگاه نکنید زیرا گوش دادن به صحبت های مرد مورد علاقه تان سبب تولید اندروفین و افزایش اعتماد به نفس و شادی در او خواهد شد.

روش های عاشق کردن مرد مورد علاقه تان

۱۱. خوش بو و معطر بودن

به منظور عاشق کردن همسرتان سعی کنید خوش بو و معطر باشید که البته این موضوع برای مردها نیز صدق می کند و همانطور که می دانید هر شخصی رایحه خاص خود را دارد بنابراین بهتر است از عطری خوش بو استفاده کنید و به منظور حفظ سلامتی تان به صورت مرتب حمام کنید.

۱۲. احترام قائل شدن برای وقت تان

اگر شما نیز آن دسته افرادی هستید که تمام وقت خود را صرف همسرش می کند بهتر است بدانید که این کار باعث از دست دادن جایگاه تان می شود لذا تلاش کنید هر چیزی درست و به موقع انجام دهید و کمی هم برای وقت تان احترام قائل شوید.

روش هایی برای عاشق کردن مردان

در این مطلب سعی داشتیم شما دوستان عزیزان را با روش های عاشق کردن مرد ها آشنا کنیم امیدواریم از خواندن مطالب گفته شده نهایت بهره را برده باشید و با کمک راه های گفته شده همسرتان را بیشتر از قبل عاشق خودتان کنید، در پایان پیشنهاد می کنیم به منظور آشنایی با نشانه های عاشق شدن، نشانه های همسر عاشق و  نشانه های ازدواج موفق می توانید بر روی لینک کلیک نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *