دسته ها
سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹

مدل لباس مجلسی شاد و پرانرژی با طرح های جذاب زنانه و دخترانه

  • ندا خوشرو
  • ۱۴ مهر ۱۳۹۸
  • ۰

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل لباس مجلسی شاد زنانه و دخترانه با جدیدترین و زیباترنی طرح های مد سال آشنا خواهید شد که امیدواریم این طرح ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

لباسهای مجلسی با رنگی شاد از انواع طرح های پرطرفدار پیراهن مجلسی در بین خانم ها و دختران جوان محسوب می شود و اگر شما تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس ظاهر و استایلی متفاوت داشته باشید بهتر است این طرح ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مدل لباس مجلسی شاد زنانه و دخترانه

پیراهن های مجلسی زنانه و دخترانه در انواع طرح و رنگ های متنوع نظیر لباس مجلسی رنگ روشن و رنگ تیره و پیراهن مجلسی رنگی موجود می باشند که انتخاب هر یک از این طرح ها به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری شما بستگی دارد.

لباس مجلسی رنگ روشن

طرح های پیراهن مجلسی شاد کوتاه

برای دوخت پیراهن مجلسی های شاد از پارچه های رنگ روشن و طرح دار یا ساده استفاده می شود. این طرح لباس مجلسی ها همچنین در انواع مدل های کوتاه و بلند موجود می باشند که انتخاب اندازه قد این پیراهن های مجلسی به اندازه قد و سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

در دوخت برخی دیگر از طرح های پیراهن مجلسی شاد از پارچه ها با ترکیب دو یا چند رنگ روشن استفاده می شود همچنین در برخی از طرح ها نیز برای دوخت پیراهن پارچه ای انتخاب می شود که در طراحی آن از طیف های مختلف رنگ های روشن استفاده شده است.

پیراهن های مجلسی شاد و کوتاه برای خانم های خوش اندام و خانم هایی که دارای اندام لاغر هستند انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند و اگر شما تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس تیپی منحصر به فرد داشته باشید بهتر است این طرح پیراهن ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

پیراهن مجلسی کوتاه و زیبا

لباس مجلسی رنگ روشن

مدل لباس مجلسی شیک و کوتاه

پیراهن مجلسی شاد

لباس مجلسی گلدار

طرح لباس مجلسی کوتاه

پیراهن مجلسی طرح دار

لباس مجلسی شیک و طرح دار

لباس مجلسی طرح دار

پیراهن مجلسی گلدار

پیراهن مجلسی گلدار

مدل پیراهن مجلسی گلدار

لباس مجلسی گلدار

لباس مجلسی دخترانه طرح دار

پیراهن مجلسی زیبا

لباس مجلسی رنگ روشن

پیراهن مجلسی شاد

پیراهن مجلسی شاد و زیبا

پیراهن مجلسی کوتاه

پیراهن کوتاه مجلسی

پیراهن مجلسی شاد

لباس مجلسی کوتاه و شیک

لباس مجلسی زنانه

پیراهن زنانه مجلسی رنگ روشن

طرح های پیراهن مجلسی شاد بلند

لباس مجلسی های بلند و رنگی امروزه توجه اغلب خانم ها و دختران جوان را به سمت خود جلب کرده اند و این پیراهن های مجلسی در انواع طرح های آستین دار و بدون آستین و دکلته دوخته می شوند و اگر شما تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس ظاهری پوشیده داشته باشید بهتر است پیراهن های مجلسی رنگی و آستین دار را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

پیراهن مجلسی های شاد بلند برای خانم ها با فرم اندام مختلف مناسب می باشند و بهتر است شما طرح و رنگ این پیراهن های مجلسی را به گونه ای انتخاب نمایید که روی زیبایی های و نقاط قوت اندام شما تاکید بیشتری داشته باشند و ضعف های اندام تان را بپوشانند.

لباس مجلسی ساده

پیراهن مجلسی بلند

لباس مجلسی رنگ روشن

لباس مجلسی طرح دار

لباس مجلسی گلدار و شیک

پیراهن مجلسی شیک و بلند

لباس مجلسی بلند

پیراهن مجلسی شاد زنانه

لباس مجلسی گلدار

 پیراهن مجلسی شاد و طرح دار

پیراهن رنگ روشن مجلسی

لباس مجلسی شیک زنانه

پیراهن مجلسی گلدار

پیراهن گلدار مجلسی

پیراهن مجلسی گلدار

لباس مجلسی شیک

پیراهن مجلسی بلند

پیراهن مجلسی زیبا

لباس مجلسی شاد

پیراهن مجلسی شاد

پیراهن مجلسی شاد

لباس مجلسی شیک و زیبا

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل لباس مجلسی شاد آشنا شدید که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید از بین آن ها پیراهن شیک و با تن پوش مناسبی را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.