دسته ها
پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

تزیین کیک خانگی جدید و متفاوت با ژله و خامه

  • ندا خوشرو
  • 15 ژانویه 2016
  • ۰

تزیین کیک نیازمند خلاقیت و ابتکار است شما می توانید کیک های خانگی را به زیبایی و با طرح های ساده و پر کار تزیین کنید. بیش از بیست مدل تزیین کیک خانگی را در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها ایده خوبی برای تزیین کیک در منزل شما باشند.

یکی از دغدغه های بزرگ خانم ها پس از آماده کردن کیک دیزایین آن است. دیزایین کیک  با ژله و خامه و خمیر فوندانت به راحتی با طرح های ساده و خلاقانه در منزل امکان پذیر است که در این بخش از سفره آرایی مدل هایی از تزیینات کیک را مشاهده خواهید کرد.

تزیینات کیک در خانه با مدل های زیبا و پر کار هم امکان پذیر است کافیست که شما وقت و حوصله بیشتری را صرف دیزایین کیک کنید. تزیینات کیک را می توانید در منزل با استفاده از خامه و ژله و خمیر فوندانت انجام دهید.

تزیین ساده کیک خانگی

تزیین کیک خانگی برای تولد کودکان

اگر شما ترجیح می دهید که کیک تولد کودکتان را در منزل تهیه کنید بهتر است برای تزیین کیک تولد از شخصیت های کارتونی و طرح های عروسکی و بچه گانه استفاده کنید.

Homemade cake decorations (17)تزیین کیک با طرح مزرعه تزیین کیک زیبا و جذاب برای کودکان

بهتر است که در تزئین کیک تولد کودکان از نظر آن ها نیز استفاده کنید و تزیینات کیک را با کمک فرزندتان انجام دهید. در ادامه مطلب تزئینات مخصوص کیک خانگی کودکان را با استفاده از ژله و خامه مشاهده خواهید کرد.

تزیین کیک با ژله و خامه در منزل تزیین کیک خانگی با طرح های کودکانه و زیبا تزیین کیک خانگی با طرح دریا و ساحل Homemade cake decorations (15)تزیین کیک با خامه

امروزه تزیین کیک با خمیر فوندانت بسیار رایج شده است شما می توانید خمیر فوندانت را به راحتی در منزل تهیه کنید سپس کیک خود را با استفاده از خمیر فوندانت به زیبایی تزیین کنید.

تزین کیک با خمیر وندانت برای کودکان تزیین کیک با طرح کودکانه تزیین کیک با طرحی راحت با خمیر فوندانت تزیین زیبای کیک با خمیر فوندانت

دیزایین کیک با ژله در منزل

یکی از روش های آسان برای دیزایین انواع کیک ها استفاده از ژله است که در این مجموعه ما برخی از تزیینات ساده و زیبای تزیین کیک با ژله  را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

تزیین کیک با ژله تززین ساده کیک خانگی با ژله و خامه تزیین کیک با استفاده از ژله و خامه تزیین کیک خانگی برای کودکان

تزیین کیک های خانگی با خامه

از زمان های گذشته تزیین کیک با خامه بسیار رایج بوده است و شما می توانید با ایده های خلاقانه کیک های تولدتان را با کمک خامه در انواع طرح های متنوع و زیبا تزئین کنید. اگر می خواهید از طرح های ساده استفاده کنید می توانید تزیینات کیک را انواع میوه ها و شکلات های رنگی انجام دهید.

تزیین زیبا و جذاب کیک تولد

تزیین کیک تولد با خامه مدا های تزیین کیک خانگی با خامه تزیین ساده کیک با دو رنگ خامه Homemade cake decorations (14)Homemade cake decorations (16)تزیین ساده و زیبا کیک خانگی تزیین کیک خانگی تزیین کیک با میوه های طبیعی تزیین کیک با خامه آبی تزیین ساده کیک تولد تزیین کیک خانگی بت انواع خامه های رنگی

در این مجموعه  انواع مدل های تزیینات کیک خانگی را مشاهده کردید که امیدواریم بتوانید با الهام گرفتن از این مدل ها تزئین زیبایی را برای کیک خود انجام دهید.

برای مشاهده انواع تزیین کیک کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.