دسته ها
دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

مدل سایه چشم مدرن و زیبا با طراحی های جدید

  • ندا خوشرو
  • 6 ژانویه 2016
  • ۰

ازمدل سایه چشم برای جذابیت و زیبایی چشم ها استفاده می شود و هم چنین سایه چشم به چشم های شما جلوه می دهد. رنگ سایه چشم را طوری انتخاب کنید که مکمل رنگ چشم شما باشد.

یکی از مهم ترین نکاتی را که باید در هنگام آرایش چشم ها مد نظر داشته باشید نوع سایه چشم شما است. سایه چشم در جذابیت چشم ها نقش اساسی را بر عهده دارد. برای کشیدن سایه چشم باید خلاقیت کافی را داشته باشید.

در هنگام کشیدن سایه چشم حتما به حالت و فرم چشم های خود دقت کنید و سایه چشم مناسب با فرم چشم های خود را انتخاب کنید. در این مجموعه مدلهای ساده و خلاقانه سایه چشم را مشاهده خواهید کرد.

انواع مدل های ساده و کار شده سایه چشم

انواع مدل های ساده سایه چشم

مهمترین نکته در هنگام زدن سایه بر روی چشم ها انتخاب رنگ های مکمل یکدیگر است. در طراحی سایه چشم ابتدا با انتخاب یک رنگ روشن پلک چشم خود را روشن سازی کنید سپس با انتخاب یک رنگ متوسط قسمت پایین پلک را تا میانه پلک چشم طراحی کنید و از یک رنگ تیره برای طراحی گوشه های چشم استفاده کنید.

مدل ساده سایه چشمانواع مدل های سایه چشم سایه چشم ساده دخترانهانواع مدل های میکاپ چشم
معمولا با زدن سایه کرم پلک چشم دچار چین و شکن می شود. برای زدن سایه کرم ابتدا چشم خود را با یک رنگ روشن به خوبی روشن سازی کنید سپس بر روی سایه چشم روشن خود یک سایه پودری بزنید و بعد سایه کرم را با رنگ دلخواه بر روی چشم های خود بزنید. سعی کنید از سایه ای پودری استفاده نکنید زیرا این سایه ها به مرور زمان محو می شوند.
سعی کنید سایه چشم شما با مدل خط چشم انتخابی مطابقت داشته باشد.

مدل ساده سایه چشمانواع مدل های سایه چشم سایه چشم ساده دخترانهانواع مدل های میکاپ چشم

در ادامه مطلب انواع سایه چشم ساده را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدلهای سایه ها مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرد.

مدل آرایش چشم ساده مدل سایه چشم زیبا و ساده مدل سایه چشم 2016   سایه چشم جدید سایه چشم کار شده با نگین مدل های متنوع و جدید سایه چشم   سایه چشم زیبا و ساده مدل های سایه چشم با چند رنگ مختلف سایه چشم تیره و روشن   مدل ساده سایه چشم زنانه

انواع سایه چشم با طرح های زیبا و خلاقانه

خلاقیت در طراحی سایه چشم عروس و سایه چشم دخترانه و زنانه حرف اول را می زند. اگر شما تمایل دارید تا چشم های خود را با مدلهای متفاوت سایه بزنید این مدلها می توانند بهترین انتخاب برای شما باشند.

طراحی روی پلک با ایده های خلاقانه طراحی بر روی پلک چشممدل خط چشم و سایه چشم سایه چشم با چند رنگ مدل های متنوع آرایش چشممدل سایه چشم با طرحی متفاوت طراحی بر روی پلک چشم به شکل ستارهمدل های کار شده سایه چشم

مدل سایه چشم برای چشم های آبی

می توانید و رنگ های سایه چشم خود را با رنگ و طرح لباس مجلسی خود ست کنید که چهره شما بسیار زیبا و جذاب خواهد شد.

سایه چشم زنانه و جدید

آرایش چشم در جذابیت چهره افراد نقش مهمی دارد. در این مطلب بیش از بیست نوع سایه چشم را مشاهده کردید که امیدواریم این مدلهای مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرد و بتوانید با کمک این مدلها سایه چشم مناسبی را برای خود انتخاب کنید. برای مشاهده انواع مدلهای آرایش چشم کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.