دسته ها
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

تیونینگ هنسی، کادیلاک CTS-V را با قدرت ۱۰۰۰ اسب بخار عرضه کرد

  • مرضیه نوروزیان
  • ۹ دی ۱۳۹۷
  • ۰

شرکت هنسی یه تازگی مدلی از کادیلاک CTS-V را عرضه کرده است. موتور در نظر گرفته برای این خودرو، آن را در دسته خودروهای ابر قدرت قرار داده است.

این خودرو از نظر قدرتی، مولد ۱۰۰۰ اسب بخار می باشد و گشتاوری برابر با ۱۳۱۰ نیوتن متر دارد. با توجه به این ویژگی های خاص، می توان این خودرو را به عنوان یک ابر سدان معرفی کرد.

کادیلاک CTS-V

کادیلاکCTS-V در نوع استانداردش با موتوری V8 با حجم ۶.۲ لیتر عرضه می گردد. این موتور با سیستم توربوشارژر به قدرت ۶۴۰ اسب بخار و گشتاوری ۸۵۵ نیوتن متر می رسد. شتاب آن برابر با ۳.۷ ثانیه و بیشترین سرعت آن برابر با ۳۲۲ کیلومتر بر ساعت می باشد.

در قسمت فنی این خودرو تغییرات قابل توجهی اعمال شده و این موضوع قدرت موتور را افزایش داده است. شتاب خودروی تولیدی برابر با ۲.۹ ثانیه و مسافت ۴۰۰ متر را در طی ۱۰.۵ ثانیه طی می کند. امکان دستیابی به سرعت ۲۱۷ کیلومتر بر ساعت در همین ۴۰۰ متر مقدور می باشد.

کادیلاک CTS-V

پکیج تیونینگ ارائه شده با نام  HPE1000 قابل اجرا بر روی خودروهای سال های  ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ مدل CTS-V می باشد. هنسی اعلام کرده که دستیابی به قدرت ۱۰۰۰ اسب بخاری تنها در صورت مصرف بنزین با اکتان ۹۳ امکان پذیر است.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.