دسته ها
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

رونمایی از بیسو T5 و T3 در نمایشگاه مشهد

  • مرضیه نوروزیان
  • ۱۸ مرداد ۱۳۹۷
  • ۰

به تازگی برند بیسو در ایران قصد تولید خودروهایی با نام بیسو T5 و T3 را دارد. این خودرو از نظر نمای ظاهری و امکانات بسیار شیک می باشند.

قوای حرکتی آن با جعبه دنده ۸ ساعته اتوماتیک در نوع اتوماتیک خودرو و جعبه دنده ۵ سرعته دستی در نسخه دنده دستی آن انتقال می یابد. سیستم تعلیق مورد استفاده در آن در محور جلوی این خودرو از نوع سیستم مستقل با فنر پیچشی مک فرسن و در محور عقب از نوع میله چرخشی است.

رونمایی از بیسو T5 و T3

ترمزهای دیسکی خنک شونده در جلو و ترمز دیسکی ساده در محور عقب، وظیفه کاهش سرعت خودرو در مواقع نیاز و تامین امنیت سرنشینان را به دنبال دارد. نسخه T3 آن نیز دارای پیشرانه ۱.۳ لیتری ۴ سیلندرخطی توربوشارژ می باشد و قدرت آن معادل ۱۳۳ اسب بخار در دور ۵۵۰۰ دور بر دقیقه و گشتاور ۱۸۵ نیوتن متر در دورهای ۱۵۰۰ تا ۴۵۰۰ می باشد. سرعت این خودرو معادل ۱۷۸ کیلومتر بر ساعت است.

رونمایی از بیسو T5 و T3

رونمایی از بیسو T5 و T3

استاندارد آلایندگی آن یورو ۵ است. انتقال قوای محرکه با CTV اتوماتیک یا جعبه دنده ۵ سرعته دستی انجام می شود. از نظر سیستم تعلیق نیز مشابه نمونه قبلی است. این خودرو در نمای داخلی و کابین ها بسیار شیک می باشد و به همین دلیل بسیار مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.