دسته ها
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳

راهنمای کاشت ابرو در ایران، از هزینه تا مزایا و معایب

  • ندا خوشرو
  • ۶ دی ۱۳۹۶
  • ۰

در این مطلب با چگونگی مراحل کاشت ابروها در ایران و هزینه و عوارض کاشتن ابروها آشنا شدید که امیدواریم با مطالعه این مطالب اطلاعات کافی را در زمینه این عمل زیبایی بدرست بیاورید.

کاشت ابروها از انواع روش ها برای تنظیم و شکل ابروها به صورت طبیعی است و افرادی که به دلایل مختلف ابروهای خود را از دست داده اند و یا ابروهایی نازک و باریک دارند می توانند از این روش برای داشتن ابروهای پهن و زیبا استفاده کنند.

امروزه کاشت ابروها طرفداران زیادی پیدا کرده است زیرا مردان و زنان زیادی هستند که به دنبال راه هایی می گردند تا موی ابروهای خود را به صورت دائمی تثبیت و یا ترمیم نمایند. برای کاشت ابروها باید به فرم صورت و سایر ویژگی های ظاهری توجه شود و بر اساس ویژگی های چهره فرد نوع قوس و ضخامت مناسب مو و طول ابروها و فاصله بین ابروها اندازه گیری شود.

کاشتن ابرو

راهنمای کاشت ابرو در ایران به همراه ذکر هزینه ها

هاشور ابرو، سایه ابرو و تاتو ابروها از انواع روش ها برای ترمیم ابروها است که هر کدام از این روش ها به صورت موقتی هستند و بعد از مدتی نیاز به ترمیم دارند در صورتی که کاشت ابروها روشی دائمی برای داشتن ابروهای زیبا با فرم زیبا و دلخواه است. در ادامه این مطلب راهنمای کاشت ابروها در ایران به همراه هزینه هایی که برای این عمل زیبایی باید پرداخت شود را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم.

همه چیز درباره کاشتن ابرو

کاشت ابروها برای چه افرادی مناسب است؟

۱. افرادی که فرم و حالت ابروهای آن ها زیبا نیست.
۲. افرادی که روی ابروهای آن ها اثر سوختگی و یا جای بخیه وجود دارد.
۳. افرادی که قبلا تاتو ابرو کرده اند و از فرم ابروهای خود خسته شده اند.
۴. افرادی که به دلیل بیماری خاص قسمتی از موهای ابروی خود را از دست داده اند می توانند برای پر کردن نقاط ابروهایشان از کاشت ابرو استفاده کنند.

مدل ابرو زیبا و پهن

  •  آرون گروپس

روش کاشتن ابرو چگونه است ؟

ابتدا شما می توانید فرم و حالت ابروی دلخواه تان را به کمک مداد بکشید سپس متخصصان و تیم مجرب مدل ابروی دلخواه شما را مورد بررسی قرار می دهند و اگر نیاز به تغییراتی باشد با شما مشورت می کنند و تغییرات را در صورت رضایت شما روی مدل ابرویتان اعمال می کنند.

کاشت ابرو
روی مدلی که با مداد کشیده اید موهای طبیعی شما کاشته می شوند. کاشت ابرو در مراکز تخصصی پوست و مو به صورت سرپایی و با کمک بی حسی موضعی و بدون هیچگونه احساس دردی انجام می شود و شما می توانید در عرض یک ساعت به ابروهایی با فرم طبیعی دست یابید.
برای کاشتن ابرو از موهای سر که پشت گوش هستند استفاده می شود و این موها به ناحیه ابروها انتقال پیدا می کنند همچنین برای کاشتن ابرو از موهایی استفاده می شود که ضخامت آن ها نازک و هم قطر با موهای ابرو است. توجه داشته باشید اگر مویی که برای کاشتن ابرو استفاده می شود ضخیم باشد ابروهای شما زشت و زمخت به نظر می رسند. انتخاب قطر مو و ضخامت مو نیازمند افرادی با تجربه و مهارت کافی است بنابراین بهتر است شما برای کاشتن ابروهای خود به مراکزی مراجعه کنید که از تیم مجرب و متخصصان خوبی برخوردار هستند.
ابرو به سه قسمت تاج ابرو و بدنه ابرو و دم ابرو تقسیم بندی می شود که برای کاشتن هر یک از این قسمت ها باید از موها با ضخامت و قطر مناسبی استفاده شود.

هزینه کاشتن ابروها
برای کاشتن تاج ابرو موها با زاویه ای مناسب و رو به سمت بالا خوابانده می شوند تا حالت عمودی شکل پیدا نکنند.
برای کاشتن بدنه ابرو از قسمت تاج به سمت ابرو باید زاویه خواباندن موها به تدریج کاهش پیدا کند به صورتی که موها با زاویه ۰ درجه و به صورت مماس روی سطح پوست کاشته شوند.
موهایی که برای کاشتن ابرو مورد استفاده قرار می گیرند باید خیلی نزدیک به یکدیگر و پرتراکم باشند تا پوست زیر موی ابروها قابل مشاهده نباشد.

کاشت ابرو

هزینه کاشت ابروها

کاشتن ابرو فرآیندی است که نیازمند دقت و مهارت زیادی می باشد از این رو هزینه این عمل زیبایی بالا است و اغلب افراد به دلیل هزینه بالا از این روش برای ترمیم ابروهای خود استفاده نمی کنند و به تاتو و یا هاشور ابرو روی می آورند.
برای ترمیم ابروها به کمک تاتو ابرو و هاشور ابرو هزینه کمتری پرداخت می شود ولی هزینه هایی که باید بعدها پرداخت شود بیشتر است و علاوه بر این شاید شما بعد از مدتی از طراحی ابروهای خود خسته شوید که در این صورت برای برداشتن جای هاشور و تاتو و تغییر مدل باید هزینه زیادی را متحمل شوید در صورتی که فرم و حالت ابروها را می توانید بعد از کاشتن به راحتی تغییر دهید زیرا ابروهای کاشته شده طبیعی هستند و رشد می کنند از این رو قابلیت تغییر فرم و حالت آن ها به راحتی امکان پذیر است.
به صورت کلی هزینه کاشت ابروها بر اساس چند فاکتور زیر قابل تعیین است :

مدل ابرو کاشته شده

۱. تخصص و مهارت پزشک

پزشکانی که در زمینه کاشتن ابرو مهارت کافی دارند و می توانند به خوبی زاویه کاشت موهای ابرو را تشخیص دهند و نتیجه کار آن ها طبیعی تر است از این رو هزینه بیشتری را هم دریافت می کنند و این دسته از پزشکان می توانند مطابق با میل شما ابروهایتان را بکارند.

ترمیم ابروها با کاشت

۲. سابقه پزشک

پزشکانی که دارای سابقه بیشتری در زمینه کاشتن ابرو هستند هزینه های بیشتری را نیز برای انجام این عمل زیبایی دریافت می کنند.

هزینه کاشت ابرو

۳. شهر و محل کاشتن ابرو

امروزه در اغلب شهرستان ها و شهرها مراکز کاشتن ابرو وجود دارند ولی هزینه برای کاشتن ابرو در همه مراکز به صورت یکسان محاسبه نمی شود. در تهران به دلیل هزینه بالای اجاره ساختمان های کلینیک پوست و مو و عوارض زیاد شهرداری و مالیات برای کاشتن ابرو هزینه بیشتری را باید متحمل شوید در صورتی که در شهرستان این هزینه کمتر است. کلینیک هایی که در بهترین جای شهر واقع شده اند نیز هزینه های زیادی را از بیماران می گیرند.

مدل ابروی پهن

۴. هزینه های پرنسل و کارکنان کلینیک

برای کاشت ابروها تنها به وجود پزشک نیاز نیست بلکه پرنسل دیگری در کنار پزشک در مراکز کاشت ابروها مشغول به فعالیت هستند و حقوق آن ها نیز با هزینه هایی که از بیماران گرفته می شود پرداخت خواهد شد بنابراین پزشک مبلغی از هزینه های پرداخت شده را به عنوان حقوق پرنسل و کارکنان کلینیک در نظر می گیرد.

مراحل کاشتن ابرو

۵. دستگاه ها و تجهیزات

در برخی از کلینیک های کاشت ابرو، از پیشرفته ترین تجهیزات و دستگاه های روز دنیا برای کاشتن ابروها استفاده می شود که در این صورت هزینه بالایی از بیماران برای انجام این عمل زیبایی گرفته می شود.

کاشتن ابروها دارای چه هزینه ای است

عوارض کاشتن ابرو

۱. بعد از کاشت ابروها مقداری خونریزی ایجاد می شود و شاهد دلمه بستن زخم خواهید بود که این مشکل به زودی رفع می شود.
۲. احساس خارش که اگر این احساس بیشتر از یک یا دو روز طول بکشد ممکن است محل کاشت عفونت کرده باشد که باید سریع به متخصص مربوطه مراجعه کنید و این مشکل را درمان نمایید. خارش را می توانید با استفاده از پمادها برطرف سازید که این پمادها باید در طول روز و شب روی سطح محل کاشت مالیده شوند.
۳. ورم دور چشم که به زودی و در عرض یک شب از بین می رود.

عوارض کاشتن ابرو مدل ابرو

در این بخش از آرایش صورت با مراحل کاشت ابروها و هزینه و عوارض این عمل زیبایی آشنا شدید که امیدواریم از مطالبی که ذکر شد اطلاعات کافی را در زمینه کاشتن ابرو بدست آورده باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *