دسته ها
پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

ساخت کاردستی با بطری پلاستیکی با ایده های جدید و خلاقانه

  • یلدا محمدی
  • ۹ مهر ۱۳۹۴
  • دیدگاه‌ها برای ساخت کاردستی با بطری پلاستیکی با ایده های جدید و خلاقانه بسته هستند

جدیدترین مدل های کاردستی با بطری با طرح های مختلف و متنوع و همچنین ایده های جدید برای ساخت این نوع کاردستی را در این مطلب مشاهده خواهید نمود.

انواع مختلف وسایل دست ساز ساخته شده با بطری کاربردهای متفاوت و جذابی دارند و اغلب ما در طول زندگی بارها اقدام به ساخت این نوع کارهای دست ساز نموده ایم. در این مطلب قصد داریم با معرفی مدل های جدید و متنوع انواع وسایل ساخته شده با بطری خالی، شما را با ایده های جدید در جهت ساخت این نوع وسایل زیبا و دست ساز آشنا کنیم. تا پایان همراه ما باشید.

مدل های جدید کاردستی با بطری خالی:

ساخت کاردستی به وسیله بطری پلاستیکی در عین راحتی و سادگی، جذابیت خاص و کاربرد های زیادی دارد. از این سبک کاردستی ها به عنوان دکوری و وسایل تزیینی نیز می توان استفاده نمود. در این مطلب به بررسی ایده های جدید و متفاوت برای ساخت کاردستی های زیبا به کمک بطری خالی و همچنین به معرفی مدل ها و تصاویر جذاب و زیبا از انواع کاردستی های جالب و متنوع می پردازیم.

انوع کاردستی ساخته شده از بطری برای کودکان :

ساخت کاردستی کودکان برای همه ما جذاب و دوست داشتنی است و تلاش می کنیم کاردستی های زیبا و جدیدی تهیه کنیم. در ادامه می توانید مدل های شیک و زیبایی از انواع کاردستی با بطری های مختلف تهیه شده اند را مشاهده فرمایید و از این ایده های جدید و خلاقانه نهایت استفاده را ببرید.

کاردستی کودککاردستی کودکساخت کاردستیکاردستی کودکانهکاردستی کودک با بطریمدل کاردستی

ساخت گلدان با بطری خالی :

یکی از کاربردهای فوق العاده زیبا و جالب برای استفاده از بطری های خالی، ساخت انواع گلدان با بطری است که در نقاط مختلف منزل می توان از آنها استفاده نمود. این وسایل تزیینی دست ساز به راحتی تهیه می شوند و جذابیت زیادی دارند و مدل های متنوع آنها را در نقاط مختلف منزل می توان مورد استفاده قرار داد. تصاویر زیر می توانند ایده جالبی برای ساخت و خلق گلدان های مختلف با بطری باشند.

خلاقیت با بطریساخت کاردستیساخت گلدان با بطریخلاقیت با بطریکاردستی جدید

خلاقیت با بطری پلاستیکی:

با کمی ابتکار و خلاقیت می توان در منزل کاردستی های زیبایی تهیه کرد و آنها را مورد استفاده قرار داد. یکی از پیشنهادات جذاب برای ساخت کاردستی های مختلف، مشاهده مدل های متنوع و الهام گرفتن از طرح و ایده های جدید است که کمک می کند به ساخت و تهیه کاردستی های زیبا و شیکی بپردازید. هر یک از تصاویر و مدل های زیر می توانند ایده جالب و قابل توجهی برای شما باشند و با استفاده از آنها به خلق کاردستی های زیبا و جذاب بپردازید.

خلاقیت با بطریکاردستی با بطریکاردستی جدید با بطریکاردستی جدید با بطریکاردستی خلاقانهکاردستی خلاقانهکاردستی با بطریتزیین منزل با بطریساخت کاردستی

امیدواریم از مشاهده مدل های متنوع و زیبای وسایل دست ساز ساخته شده از بطری لذت برده باشید. پیشنهاد می کنیم از دیگر آموزش ها و مطالب مرتبط در بخش کاردستی دیدن فرمایید. موفق باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
دیدگاه‌ها برای ساخت کاردستی با بطری پلاستیکی با ایده های جدید و خلاقانه بسته هستند دیدگاه برای این نوشته