دسته ها
جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰

مدل های کاغذ دیواری ساده و زیبا برای نقاط مختلف منزل

  • نرگس بستگان
  • ۲۰ آبان ۱۳۹۶
  • ۰

اگر به دنبال یک تغییر اساسی برای منزل خود می گردید پیشنهاد ما به شما استفاده از کاغذ دیواری است در این مطلب انواع مدل کاغذ دیواری ساده را برای شما عزیزان قرار داده ایم که می توانید با ایده گرفتن از این طرح های جذاب تغییری اساسی در خانه خود به وجود آورید.

کاغذ دیواری خانه های خود را با دقت و سلیقه انتخاب کنید، ما نیز در این مورد به کمک شما آمده ایم اینبار با کاغذ دیواری ساده و طرح های جذاب و شیک که برای هر نقطه از خانه می توانید از آن استفاده کنید در ادامه همراه با گالری 20 تصویر از مدل کاغذ دیواری های ساده همراه ما باشید.

 مدل های کاغذ دیواری ساده و شیک

قبل از انتخاب کاغذ دیواری به رنگ وسایل خانه و دکوراسیون منزلتان توجه داشته باشید، زیرا هماهنگ نبودن رنگ کاغذ دیواری با وسایل خانه نه تنها باعث آشفته به نظر رسیدن خانه می شود بلکه در مدت زمان کوتاهی خسته کننده نیز می گردد. بنابراین به هماهنگی رنگ ها و هارمونی رنگ های استفاده شده در منزلتان دقت داشته باشید.

با استفاده از کاغذ دیواری ساده با خطوط عمودی و با فاصله از هم می توانید دیوار ها را بلند تر نشان دهید و این حس را القاء کنید که انگار سقف خانه در فاصله ای بالاتر از حد خودش دارد.

کاغذ دیواری عمودی

  •  قاصدک 24

توجه داشته باشید که هر چه کاغذ دیواری انتخابی شما شلوغ تر باشد فضای خانه را کوچک تر نشان می دهد و در عوض استفاده از کاغذ دیواری های ساده با طرح زیگزاک و قطری فضایی بزرگ تر و پویا تر را تجربه می کنید این طرح ها به عنوان طرح های انرژی زا شناخته شده اند.

مدل کاغذ دیواری ساده

طرح کاغذ دیواری جدید و ساده

کاغذ دیواری های ساده

کاغذ دیواری جدید و زیبا

مدل کاغذ دیواری اسپرت

کاغذ دیواری شیک و متفاوت

کاغذ دیواری پشت تلویزیون

کاغذ دیواری برای پذیرایی

مدل کاغذ دیواری ساده

طرح کاغذدیواری جدید

کاغذ دیواری با طرح ساده برای اتاق پذیرایی

مدل کاغذ دیواری های مدرن

کاغذدیواری زیبا و ساده

کاغذ دیواری ساده

کاغذ دیواری به سبک جدید

کاغذ دیواری زیبا برای اتاق خواب

کاغذ دیواری اسپرت

 

 

می توانید انواع مدل کاغذ دیواری مدرن، کاغذ دیواری اتاق خواب، مدل های کاغذ دیواری پوستری را نیز در این بخش مشاهده کنید. اساسا کاغذ دیواری هاس ساده بیشتر هیچ طرح و نقشی نداشته و فقط دارای بافت و برجستگی هایی هستند که از جلو دیده می شود، بیشتر این مدل کاغذ دیواری ساده را برای یک قسمت کوچک از خانه استفاده می کنند و به ندرت دیده شده که تمام خانه با این مدل کاغذ دیواری پوشیده شده باشد. بیشتر این کاغذ دیواری ها مکمل انواع دیگر کاغذ دیواری ها هستند که به طور مثال در و یا پنجره روی آن دیوار است.

مدل کاغذ دیواری ساده

کاغذ دیواری ساده

مدل کاغذ دیواری اسپرت

امیدواریم از تماشای گالری عکس های کاغذ دیوار ساده نهایت لذت را برده باشید و بر حسب سلیقه و نوع چیدمان و وسایل منزل خود از این طرح های جذاب و شیک ایده های ناب و زیبا گرفته باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.