دسته ها
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

به کدام رنگ علاقه مندید؟ تست شخصیت بر اساس رنگ ها

  • سمانه عقیقی
  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۴
  • دیدگاه‌ها برای به کدام رنگ علاقه مندید؟ تست شخصیت بر اساس رنگ ها بسته هستند

تست شخصیت بر اساس رنگ ها ،رازهای شخصیتی و احساسی شما را آشکار می کند . علاقه مندی به رنگ های مختلف گویای حس و حال شما را در زندگی شخصیتان است.

رنگ احساسات هر فرد در شرایطی که زندگی می کند را بروز می دهد. هر شخص با تغییر خصوصیات اخلاقی و شرایط محیطی که دارد علاقه مندی اش به رنگ ها نیز در سالیان دراز مورد دگرگونی قرار می گیرد. تست شخصیت بر اساس رنگ ها ، می تواند بسیار جالب و هیجان انگیز باشد چراکه واقعیت های خلق و خویی که در درون شما است ، و شما به برخی از آن ها واقف هستید،آشکار می کند. تست شخصیت بر اساس رنگ برای همه ی افراد قطعی نیست و تماما بر همه ی افراد صدق نمی کند.

تست شخصیت بر اساس رنگ

تست شخصیت بر اساس رنگ

قــــــرمــــــــــــــــــز :

رنگ عشـــــق  و دوستـــی است؛ گاهی هم تنفر و انتقام . برون گرا، ارتباط با دیگران را دوست دارند، خوش قلب ، خوش قلب، تند و سرکش، شجاع ،فعال، عجول ،دارای حس بزرگ طلبی، خود پرست، فداکار.

صورتـــــــــــــــــــی :

تمام خصوصیات قرمز تا حدی ملایمتر را داراست؛ باگذشت، در عشق تندی از خود نشان نمی دهید و معتدل هستید،تحمل زیاد در تحمل سختی ها و شکست ها، در درک دیگران موفق، دارای رفتار خوب و با لطف و ملایمت، با نشاط و شاداب.

نارنجـــــــــــــــــی :

صادق ،مخالف هوس، دارای رفتار خوب با دیگران، اجتماعی ، خوش خلق، عدم اعتماد به نفس ،نفوذ در آن ها سخت، به ارمغان آوردن خوشبختی در ازدواج .

آبـــــــــــــــــــــــی :

انجام کارها بر پایه ی نظم ، دارای پشتکار زیاد ، تنهـا، دارای قدرت کنترل هوس و هیجانات و احساسات، آرام ، قابل احترام و ستایش، دارای شرم و حیای زیاد، قناعت در خریدن لزومات خود.

سبـــــــــــــــــــــز :

زندگی با این افراد آسان است، دارای روحیه ی کنجکاوانه ، دارای نقاط مشترک با دیگران ، دوست ندارند در زندگی دچار حوادث بشوند.

فیـــــــــــروزه ای :

اسرارآمیز ، احساساتی، موفق در اداره کردن کارهای شخصی، با ثبات، عدم توجه به نصایح دیگران.

قهــــــــــــــوه ای :

 با ثبات ، مقدس ، قابل اعتماد،فیلسوف ،شاعر پیشه ، در عشق خوش بین ،تصمیم گیری در آن ها به ندرت اتفاق می افتد.

خاکستـــــــــــری :

احساس رضایت در زندگی، بی نیازی، روابط با دیگران بر پایه ی اصول و عقاید ، عقل، صادق، فداکار، راز نگهدار، موفق در پس انداز پول.

مشکـــــــــــــــــی :

خوش ذوق ، دارای لطافت طبع ، مقتدر ، قابل احترام ، احترام گذاشتن به دیگران، یاری و کمک کردن دیگران ، اطرافیان خود را مهم و برجسته جلوه می دهند، پند پذیر ، عدم تحمیل خود بر دیگران.

سفیـــــــــــــــــــد :

مظهر جوانی، دارای قدرت تحلیل،  دارای حس رهایی و آزادی، متعادل ،دوستدار پاکی و پاکیزگی، با ایمان.

زندگی و شخصیت انسان ها از رنگ ها تشکیل شده است. رنگ های رنگین کمان در کنار هم قوسی از زیبایی ها را تشکیل می دهند. بنابراین سعی کنیم در زندگیمان همه ی رنگ ها حضور داشته باشند تا زندگیمان به زیبایی رنگین کمان باشد. اامیدواریم با استفاده از تست شخصیت بر اساس رنگ احساسات و عواطف خود و اطرافیانتان را بیشتر بشناسید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
دیدگاه‌ها برای به کدام رنگ علاقه مندید؟ تست شخصیت بر اساس رنگ ها بسته هستند دیدگاه برای این نوشته