دسته ها
یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

عکس نوشته های بزرگان و سخنان حکیمانه

  • نرگس بستگان
  • ۵ آذر ۱۳۹۶
  • ۰

اگر به دنبال جملات ناب و زیبا از بزرگان میگردید مطلب عکس نوشته های بزرگان را در مجله اینترنتی آرگا مشاهده کنید و از خواندن این جملات زیبا لذت ببرید.

در این مقاله سعی کرده ایم برای شما عزیزان عکس نوشته های بزرگان را جمع آوری کنیم تا با خواندن آنها نهایت لذت و استفاده را ببرید.

عکس نوشته های بزرگان

در دنیا فیلسوفان بزرگی هستند که درباره تجربه خود از زندگی جملات نابی را پدید آورده اند که برای نسل های بعد خود برجای بگذارند.

عکس نوشته های بزرگان

در ادامه این مطلب عکس نوشته های بزرگان را برای شما جمع آوری کرده ایم که حتما توصیه میشود آن ها را مطالعه کنید و از این عکس نوشته ها لذت ببرید.

عکس نوشته های بزرگان

خسرو شکیبایی در فیلم هامون

جملات بزرگان

جملات بزرگان کوروش کبیر

عکس نوشته های بزرگان

  • کالا چیو

عکس نوشته های بزرگان

عکس نوشته های بزرگان

عکس نوشته

آلبر کامو

عکس نوشته بزرگان

جملات صادف هدایت

حسین پناهی

جملات استیو جابز

جملات بزرگان

عکس نوشته های زیبا

فدریش نیچه

جملات بزرگان

عکس نوشته های زیبا

امام علی (ع) میفرماید: بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست.

ایشان در این جمله میخواهند گذرا بودن عمر و قیامت و دنیای جاویدان را یاد آور شوند، این دست جملات را ما در مکان های مختلفی دیده و خواند ایم بیشترشان ما را به فکر فرو برده است.

خواندن این عکس نوشته های بزرگان برای ما بسیار مفید است که میتوانیم در چند جمله کوتاه درباره نجربه زندگی یک فیلسوف یا یکی از بزرگان کسب کنیم و از آن در زندگی خود بهره ببریم.

خسرو شکیبایی

انسان فقط یک بار پا بر این کره خاکی میگذارد و تنها فرصت یک بار زندگی کردن در این جهان را داراست و چه خوب است که میتوانیم با استفاده از نجربیات زندگی افراد بزرگ قبل از ما و معاصر با ما بهره ببریم و زندگی بهتری را برای خود رقم بزنیم.

در ایران عزیزمان چه در گذشتگان دور و چه در حال معاصر بزرگان زیادی را داشته ایم که جملات زیبایی از آن ها نقل قول شده است بزرگانی چون: زرتشت، کوروش کبیر، شاعران این مرز و بوم چون: سعدی، حافظ شیرازی، فردوسی و … کمی قبل تر دکتر علی شریعتی، حکیم ارد بزرگ، سیمین دانشور، حسین پناهی و…

کوروش کبیر

امیدواریم از خواندن این جملات زیبا و پند آموز لذت برده باشید و با استفاده از این تجربیات گرانقدر که حاصل یک عمر زندگانی است برای خود بتوانید زندگی زیبا تر و بهتر بسازید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.