دسته ها
پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

بستر سازی مو و نکاتی که کسی به شما نمی گوید

  • شقایق ایران دوست
  • ۱۸ شهریور ۱۴۰۲
  • ۰

بستر سازی مو یکی از روش های احیا کردن مجدد مو ها می باشد و معمولا قبل از این که کراتینه کنید به شما پیشنهاد می شود تا این اقدام را انجام دهید. در ادامه می توانید اطلاعات خوب و مفیدی در این زمینه بدست آورید.

برای این که بتوانید مو های خود را کراتین کنید نیاز است تا بستر سازی مو را انجام دهید. این مکار به شما کمک می کند تا مو های خود را برای کراتین کردن آماده کرده و میزان آسیب پذیری آن ها را به شدت کاهش دهید. یادتان باشد که این کار همچنین می تواند به ماندگار تر شدن میزان کراتین و مواد به کار رفته بر روی مو های شما را افزایش خواهد داد از این رو دارای اهمیت ویژه ای می باشد.

 احیای مو قبل از کراتینه کردن

آشنایی با بستر سازی مو

بستر سازی معمولا قبلا از این که کراتین را انجام دهید انجام می شود و باید بدانید که این کار باعث می شود تا کراتین شما ماندگار تر شه و در نهایت زیبایی مو هایتان ماندگار تر گردد. بسیاری از افراد بر این باور می باشند که این کار همان احیا کردن مو می باشد و با انجام دادن این کار مو های شما جان دوباره ای خواهد گرفت.

معمولا برای این که بستر سازی به درستی انجام شود نیاز است تا یک متخصص این کار را انجام داده و با توجه به جنس و وضع مو های شما روشی بهینه برای این کار را انتخاب نماید. در واقع متخصص با توجه به یک سری از پارامتر های دیگر تصمیم خواهد گرفت که چه روشی برای برای این کار انتخاب نماید و افراد نابلد امکان دارد با انتخاب روشی غلط مو های شما را از بین ببرند از این رو در انتخاب فرد مناسب در این زمینه دقت کنید.

اگر این کار به درستی انجام شود و مو های شما دوباره به خوبی احیا شوند امکان ماندگاری کراتین بر روی مو هایتان  بیش تر خواهد بود و بررسی های انجام شده نشان داده اند که این مورد می تواند تا بیش از ۸ ماه نیز اثر داشته باشد از این رو برای این که هزینه های خود را کاهش دهید سعی کنید از افراد متخصص در این زمینه کم بگیرید تا این کار برایتان بهتر انجام شود.

کراتینه کردن و نکات مهم قبل از آن

  •  آرون گروپس
  •  مبل و میز

نکات مهم برای بستر سازی

برای این که بتوانید این کار را به درستی انجام داده و هیچ مشکلی برایتان ایجاد نشود باید به یک سری نکات توجه کنید و این موارد را رعایت کنید در غیر این صورت این روش نیز نمی تواند برای مو های شما مناسب بوده و ممکن است مشکلات زیادی را همانند ریزش مو برایتان ایجاد نماید.

زمان مناسب

یادتان باشد که زمان مناسب برای این کار دقیقا ۶ ماه قبل از کراتینه کردن می باشد مخصوصا اگر مو های شما آسیب پذیری زیادی دارد باید برای این مورد اقدام کنید در غیر این صورت امکان این که بیش تر آسیب ببینند وجود دارد. این مورد حتی برای افرادی که دارای مو های معمولی می باشند نیز وجود دارد از این رو نیاز است تا اطلاعاتی در این مورد داشته باشید و حتی اگر مو های شما سالم می باشد نیز این کار را انجام دهید.

کمک گرفتن از یک متخصص

برای بستر سازی باید از یک متخصص خوب در این زمینه کمک بگیرید. یادتان باشد که نحوه انجام کار و استفاده از وسایل مخصوص را فقط متخصصان می دانند و یک سری از افراد هستند که با انتخاب روش های غلط سلامت مو های شما را به خطر می اندازند. بسیاری از افراد هستند که در مراکز آرایشی برای این کار اقدام می کنند که کاری بسیار غلط می باشد و می تواند مشکلات شدیدی را برای مو های شما ایجاد کنند از این رو توصیه می کنیم به هیچ عنوان نباید خارج از مراکز درمانی و مطب های پزشکی این کار را انجام دهید.

نکات مهم بستر سازی

استفاده از مواد خوب و با کیفیت

برای این که بهترین روش برای بستر سازی را انتخاب کنید نیاز است تا از متخصص کمک بگیرید و متخصصان معمولا از مواد خوب و با کیفیت برای بوتاکس مو، پروتئین تراپی و پلکس استفاده می کنند و باید بدانید که این روش یکی از تاثیر گذاری ترین روش ها برای نتیجه گیری بهتر می باشد.

اگر بتوانید یک مرکز خوب برای این مورد را پیدا کنید بسیار خوب می باشد و یادتان باشد که معمولا در این مراکز از مواد خوب و با کیفیت استفاده می شود از این رو سعی کنید  تا برای سلامت خود و مو های تان همیشه قبل از استفاده از هر محصولی حتما تاریخ و کیفیت آن را چک نمایید. اگر از این مطلب رضایت داشتید در ادامه می توانید با کلیک بر روی لینک های هایپر استریت مو و دکوپاژ مو اطلاعاتی در مورد  آن ها بدست آورید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *