دسته ها
پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰

تعبیر خواب زن باردار و تعابیر مختلف معبران در مورد بارداری

 • شقایق ایران دوست
 • ۱۶ آبان ۱۴۰۰
 • ۰

در این مطلب قرار است تعبیر خواب زن باردار را از دیدگاه معبران اسلامی و غربی و یک روانشناس مطرح بیان کنیم. اگر دوست دارید معنای خواب خود را به درستی متوجه شوید بهتر است این مطلب را از دست ندهید.

معنادهی به خواب ها یکی از فرآیندهایی می باشد که دقت بسیار زیادی می خواهد و هر فردی نمی تواند این کار را به راحتی انجام دهد. بهتر است قبل از این که خواب های خود را تعبیر کنید جزئیات آن را یادداشت کنید. در ادامه شما را با تعبیر خواب زن باردار آشنا خواهیم کرد.

تعبیر خواب زن باردار توسط منوچهر تهرانی

 • تصفیه آب خانگی آکواجوی
 • بلیط کیش

تعبیر خواب زن باردار چیست؟

دیدن بارداری در خواب از دیدگاه معبران مختلف معناهای بسیار گوناگونی را در بر دارد و پیدا شدن معنای دقیق خواب شما در گرو جزئیات آن می باشد. در ادامه تمامی آن چه که باید در مورد این خواب بدانید را از دیدگاه معبران غربی و اسلامی برایتان مطرح خواهیم کرد.

منوچهر مطیعی

منوچهر مطیعی تهرانی یکی از افرادی می باشد که علم تعبیر خواب را داشته و توانسته خواب های زیادی را معنا کند. دیدن زن باردار در خواب از دیدگاه این معبر چند معنا دارد.

 • این خواب بیش تر به معنای مواجه شدن با گناهان خودتان است.
 • اگر فردی در خواب خود زن باردار خود را ببیند بدین معنا می باشد که یکم مسئولیت بسیار سنگین بر عهده وی قرار گرفته است و باید بیش تر از قبل تلاش کند تا بتواند به خوبی از پس این کار بر بیاید.
 • اگر فردی در خواب خود احساس کند که خود را باردار دیده است بدین معنا می باشد که دچار مشکلی خواهید شد و ۹ ماه طول می کشد تا بتوانید این غم را درک کنید و با آن کنار بیایید.
 • اگر زن بارداری را در کوچه ببینید بدین معنا می باشد که خبر بدی به شما می رسد.

ابن سیرین و معنای رویای زن باردار

ابن سیرین

این معبر تنها یک تعبیر برای این خواب در نظر دارد و بیان کرده است که اگر زنی را در خواب ببینید که باردار می باشد و شکم بسیار بزرگی دارد بدین معنا می باشد که مال و اموال بسیار زیادی به شما می رسد و می توانید با استفاده از آن اموال زندگی خود را تغییر دهید. هرچقدر شکم زن باردار بزرگ تر باشد مال و اموال بیش تر خواهد شد.

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

آنلی بیتون

یکی از معبران عربی آنلی بیتون می باشد که معمولا تعبیر خواب هایش شباهت بسیار زیادی به واقعیت دارد. وی برای تعبیر خواب زن باردار چندین تعبیر بیان کرده است که عبارت اند از :

 • اگر زنی خود را ببیند که حامله شده است بدین معنا می باشد که نمی تواند با همسر خود به خوبی زندگی کند و فرزندان خوبی نصیبش نخواهد شد.
 • اگر دختر باکره ای خواب زن باردار را ببیند بدین معنا می باشد که کاری می کند و عاقبت خوبی در انتظارش نخواهد بود. بهتر است بعد از دیدن این خواب کمی محتاط تر عمل کنید.
 • اگر زنی که خود باردار می باشد در خواب زن بارداری را ببیند بدین معنا می باشد که زایمانش در آینده بی خطر خواهد بود.

تعبیر خواب لیلا برایت در مورد بارداری

لیلا برایت

یکی دیگر از معبران غربی لیلا برایت می باشد و در رابطه با تعبیر خواب زن باردار بیان کرده است که اگر فردی چنین خوابی را ببیند بدین معنا می باشد که مال و اموال بسیار زیادی نصیبش خواهد شد و می تواند به راحتی زندگی خود را بگذراند.

ابراهیم کرمانی

ابراهیم کرمانی این خواب را با جزئیات بسیار بیش تری برای شما تعبیر کرده است. وی اعتقاد دارد که اگر فردی در خواب خود فرزندش را که جزء نوابغ می باشد را حامله ببیند از سمت پدری و یا مادری ارث بسیار زیادی به او خواهد رسید.

تام چت ویندرا

این معبر بیان کرده است که به صورت کلی دیدن حاملگی در خواب معنای خوبی دارد و نشان می دهد فرد در رویا های خود زندگی تازه ای را تجسم می کند و امید و آرزوهای بسیار بالایی دارد. وی همچنین اعتقاد دارد که این خواب می تواند به معنای امکانات بسیار زیاد باشد که در آینده ای نه چندان دور به آن خواهید رسید بنابراین از تلاش های خود دست برندارید و سعی کنید با پشتکار به زندگی خود  ادامه بدهید.

دیدگاه روانشناسی در مورد تعبیر رویا زن باردار

تعبیر خواب از دیدگاه یونگ

کارل گوستاو یونگ یکی از روانشناسانی می باشد که همانند فروید به خواب ها اهمیت بسیار زیادی می دهد. وی اعتقاد دارد که خواب ها می توانند مشکلات فرد را به تصویر بکشند و این مشکلات اصلی ترین علل بیماری های سایکوز هستند که خود فرد از آن ها اطلاعی ندارد. دیدن زن باردار از دیدگاه این روانشناس مطرح را برایتان بیان خواهیم کرد.

 • اگر شما خود و یا همسرتان را در خواب به صورت زن باردار مشاهده کردید بدین معنا می باشد که زندگی شما در حال رشد است و این رشد به دلیل تلاش هایی می باشد که در ماه های آخر انجام داده اید. البته این خواب می تواند نشان دهنده یک ایده و یا یک هدف جدید در زندگی شما نیز باشد.
 • دیدن زن باردار در خواب که بچه او درون رحم مرده باشد بدین معنا می باشد که پروژه ای در دست دارید و با انجام یک سری کار های اشتباه آن را به خطر انداخته اید و رو به زوال در حال حرکت می باشد. در نظر داشته باشید که همه چیز آن طور که شما دوست دارید پیش نمی رود و نمی توانید این پروژه را از شکست نجات دهید.
 • دیدن زن باردار آشنا در خواب بدین معنا می باشد که شما با این فردی که در خواب دیده اید روابط بسیار نزدیکی برقرار خواهید کرد.
 • یکی دیگر از خواب هایی که ممکن است هر فردی آن را ببیند این است که یکی از افراد مهم زندگی اش توسط فرد دیگری باردار شده است. این خواب به شما نشان می دهد که فردی در زندگی شما وجود دارد و خلاف آن چیزی که پیش بینی کرده اید در حال حرکت است بنابراین بهتر است کمی به رفتارهای اطرافیان خود بیش تر دقت کنید تا مشکلی برایتان ایجاد نشود.
 • اگر زنی باردار باشد و خواب بارداری زن دیگری را در خواب ببیند تعبیر بدی ندارد. این خواب نشان دهنده نگرانی هایی می باشد که زنان باردار اکثرا آن را تجربه خواهند کرد.
 • اگر زن بارداری در خواب خود ببیند که واقعا باردار می باشد و متوجه جنسیت فرزند خود شود به معنای تمایل وی به داشتن همان فرزند است. یادتان باشد که هیچ شواهدی مبنی بر این که خواب شما تعیین کننده جنسیت فرزندتان باشد وجود ندارد و بهتر است به جای این که نگران جنسیت او باشید سعی کنید او را سلامت به دنیا بیاورید.

تعبیر خواب یونگ در مورد بارداری

بیش تر خواب هایی که می بینید تعبیر درستی ندارند زیرا ممکن است بر اساس افکار روزانه شما باشند و در نتیجه حال بدی برایتان ایجاد کند. تا زمانی که مطمئن نیستید خواب هایتان بر اساس حال روحی تان نبوده است نباید آن ها را تعبیر کنید. در ادامه می توانید با کلیک بر روی لینک های زیر تعبیر خواب بارداری و تعبیر خواب زایمان را مشاهده کنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.