دسته ها
سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱

مدل رنگ ابرو جدید برای انواع رنگ پوست ها

 • ندا خوشرو
 • ۷ شهریور ۱۴۰۰
 • ۰

رنگ ابرو ها در زیبایی و جذابیت مدل ابروی شما نقش اساسی دارد و شما می توانید با تغییر دادن رنگ ابروهای خود ظاهر خود را به زیبایی تغییر دهید. در ادامه این مطلب انواع مدل رنگ ابروها را مشاهده می کنید که امیدواریم این مدل های زیبا مورد پسندتان قرار بگیرند.

بیشتر خانم ها تمایل دارند که با تغییر دادن رنگ موهای خود رنگ ابرو هایشان را نیز تغییر دهند. توجه داشته باشید که رنگ مو و ابروی شما باید با یکدیگر مطابقت و همخوانی داشته باشد. در این بخش انواع مدلهای رنگ ابرو را در اختیار شما همراهان عزیز و گرایم قرار داده ایم.

رنگ ابروی تیره و زیبا

 • تصفیه آب خانگی
 • بلیط کیش

تصاویر مدل رنگ ابرو جدید برای انواع رنگ پوست های مختلف

استفاده از رنگهای ابرو و مدل هاشور ابرو و سایه ابرو امروزه در بین خانم ها رواج پیدا کرده است و بیشتر خانم ها ترجیح می دهند که در ابرو های خود با این روش ها تغییراتی را ایجاد کنند.
اگر شما قصد دارید تا ابرو های خود را رنگ بزنید می توانید با مشاهده مدلهای این مطلب و نکات طلایی که در مورد رنگ کردن ابرو در اختیارتان قرار داده ایم رنگ ابروی مناسبی را برای خود انتخاب نمایید.

مدل رنگ ابرو تیره و زیبا
اگر ابرو های پرپشتی دارید یهتر است که از رنگ ابرویی که نزدیک به رنگ ابروی خودتان است استفاده کنید.

رنگ ابرو تیره زیبا
رنگ ابرو روشن می تواند صورت شما را ملایم کند و شما با این رنگ ابرو ها جوان تر به نظر می رسید.

مدل رنگ روشن ابرو
اگر می خواهید رنگ ابرویی مناسب و زیبایی داشته باشید و موهای شما تیره هستند بهتر است که از رنگ ابرو هایی استفاده کنید که دو تا سه درجه از رنگ موی شما روشن تر هستند و اگر رنگ موهای شما روشن است بهتر است که از رنگ ابرویی استفاده کنید که دو تا سه درجه از رنگ موی شما تیره تر است.

 • مبل و میز
 • قاصدک 24

رنگ ابرو تیره

رنگ ابرو مطابق با رنگ موی سر
در ادامه این مطلب نمونه هایی از مدلهای رنگ ابرو برای انواع پوست های مختلف را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این مدلها مورد پسندتان قرار بگیرند.

مدل رنگ ابرو زیبا

رنگ ابرو برای خانم های جوان مدل آرایش و رنگ ابرو رنگ ابرو عروس رنگ ابرو حرفه ای رنگ ابرو زیبا رنگ ابرو زیبا تیره و روشن رنگ ابروی زیبا انواع مدل های رنگ ابرو رنگ ابرو رنگ ابروی تیره
رنگ ابرو های فانتزی همچون رنگ موی فانتزی از رنگ هایی هستند که خاص بوده و تعداد کمی از خانم ها از این مدلها برای رنگ کردن ابرو هایشان استفاده می کنند که در ادامه این مطلب تصاویری از این مدلهای رنگ ابرو را مشاهده می کنید.

رنگ ابرو فانتزی رنگ ابرو های متفاوت

مدل رنگ ابرو زیبا و فانتزی

رنگ ابرو مطابق با رنگ مو رنگ ابرو فانتزی

تصاویر مدلهای جدیدتر رنگ ابرو

به منظور زیباتر شدن چهره باید بین ابرو ها و موها هماهنگی وجود داشته باشد و در صورت رعایت چنین مواردی زیبایی صورت دوچندان خواهد شد، ثابت ماندن رنگ ابرو همیشه خوب نیست و می تواند بعد از مدتی خسته کننده شود، بنابراین لازم است هر چند وقت یکبار رنگ ابروهایتان را متناسب با تغییر رنگ موهای خود عوض کنید، توجه داشته باشید که رنگ ابرو فقط مختص ابروهاست، اما خیلی از افراد به این موضوع توجهی ندارند و معمولا از باقیمانده رنگی که برای موها استفاده می شود برا ی ابرو ها به کا رمی برند و در واقع با یک تیر دونشان می زنند، در حالی که این کار اشتباه است.

انواع رنگ ابرو

روش های زیادی برای تغییر رنگ ابروها وجود دارد، استفاده از مداد ابرو یا سایه های پودری برای تغییر رنگ موقت ابروها گزینه مناسبی است، اما زمانی که موهایتان را به رنگ روشن رنگ کرده اید، به منظور طبیعی به نظر رسیدن رنگ ابرو ها بهتر است آنها را رنگ کنید، رنگ کردن ابرو و روشن کردن آنها در تخصص آرایشگران می باشد تا با دقت انجام گرفته و از تماس با چشم ها و پوست اطراف چشم جلوگیری شود، حال انتخاب رنگ مو ارتباط مستقیمی با رنگ پوست و رنگ چشم ها دارد؛ افرادی که دارای پوست هایی با تناژ صورتی هستند، اگر رنگ ابرو با موهایشان ست شود، نتیجه کار رنگ پرتقالی خواهد شد، از این رو بهتر می باشد از رنگی با تناژ دودی مانند بلوند دودی استفاده کنید.

جذاب ترین رنگ ابرو

بسیاری از افرادی که دارای موهای مشکی هستند، گمان می کنند رنگ متناسب آن برای ابروها نیز رنگ مشکی  است، در صورتی که استفاده از این رنگ موجب تصنعی به نظر رسیدن ابروها شده و باید به جای آن از رنگ قهوه ای متوسط با تناژ سرد استفاده شود. در اینجا تصاویر متنوعی از انواع مدل های رنگ ابرو جدید و جذاب گرداوری کرده ایم که امیدواریم تماشای آنها مورد توجهتان قرار گیرند.

زیباترین رنگ ابروتصاویر رنگ ابروی جذابرنگ ابروی زیبارنگ ابرو دخترانهمدل رنگ ابرو جدیدرنگ ابرو خاصرنگ ابرو جذابمدل رنگ ابرو روشنرنگ ابرو زیبامدلی جذاب از رنگ ابرومدلی زیبا از رنگ ابرومدلی از رنگ ابروزیباترین مدل رنگ ابرودر این بخش جدیدترین مدلهای رنگ ابرو برای پوست ها با رنگ های مختلف را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم شما می توانید با توجه به رنگ پوست و موی خود یکی از این مدلهای رنگ ابرو را انتخاب نمایید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدلهای ابرو و رنگ ابرو به بخش مدل ابرو مراجعه کنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.