دسته ها
شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳

۶۴ مدل مانتو دخترانه برای عید ۱۴۰۰

  • ندا خوشرو
  • ۲ اسفند ۱۳۹۹
  • ۰

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا تصاویری از انواع مدل مانتو دخترانه عید ۱۴۰۰ را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت بهره را ببرید و مورد توجه تان قرار بگیرند.

هر ساله با نزدیک شدن سال جدید بیشتر دختران جوان به فکر تهیه مانتویی خوشرنگ و زیبا برای خود می افتند و اگر شما نیز از این دسته از افراد می باشید بهتر است طرح و رنگ مانتوی خود را از بین انواع مدل مانتو دخترانه عید ۱۴۰۰ انتخاب نمایید تا شیک پوش و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

مدل مانتو دخترانه عید ۱۴۰۰ با طرح و رنگ های زیبا و شیک

مانتو از انواع پوشش های ضروری و کاربردی برای دختران در رده سنی مختلف به شمار می رود از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب طرح و رنگ مانتوی مجلسی و اسپرت و ساده و … حساسیت لازم را به خرج دهید.

مانتوی طوسی و زرد 1400

طرح های مانتوی مجلسی دخترانه ۱۴۰۰

مانتوی مجلسی از انواع مانتوهای ضروری برای خانم ها می باشد از این رو بهتر است شما در کمد لباس خود یک یا چند طرح مانتوی مجلسی کوتاه و بلند داشته باشید تا بتوانید در صورت لزوم از آن ها استفاده نمایید.

مانتوهای مجلسی در انواع مدل های طرح دار و ساده و کار شده دوخته می شوند که مانتوهای طرح دار و کار شده برای خانم های امروزی و مدگرا انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می روند همچنین اگر شما تمایل دارید استایلی ساده و زیبا داشته باشید بهتر است در پوشش خود از مانتوی ساده استفاده کنید.

مانتوی مجلسی ۱۴۰۰ در انواع طرح های جلوباز و جلو بسته و دکمه دار موجود می باشند که بیشتر خانم های جوان تمایل دارند از مانتوی جلو باز در پوشش خود استفاده نمایند و اگر شما نیز از این دسته از افراد می باشید بهتر است مانتوی جلو باز خود را با زیر مانتویی و اکسسوری هایی جذاب و بی نظیر ست نمایید.

مانتوی طرح دار دخترانه مانتو دخترانه عید 1400 مانتو و شلوار دخترانه رنگ روشن مانتو شلوار مجلسی مانتو دخترانه عید 1400 مانتوی جلوباز دخترانه مانتو شلوار 1400 مانتوی کوتاه دخترانه مانتوی مجلسی دخترانه مانتوی طرح دار برای عید نوروز مانتوی زرد دخترانه برای عید نوروز   مدل مانتوی کوتاه مانتوی طرح دار مانتوی طرحدار و زیبا طرح مانتوی دخترانه برای عید نوروز مانتو کوتاه برای عید نوروز 1400

  •  آرون گروپس

مانتوهای مجلسی در انواع رنگ های تیره و روشن موجود می باشند و اگر شما تمایل دارید جذابیت ظاهری تان تکمیل شود بهتر است مانتوی خود را از بین رنگ های روشن انتخاب نمایید. مانتوها با رنگ خنثی نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و اگر شما تمایل دارید رتگ مانتوی انتخابی تان به راحتی با رنگ سایر اکسسوری ها و لباس هایتان ست شود بهتر است از مانتوی رنگ خنثی در پوشش خود استفاده نمایید. مانتوهای رنگ نیز برای خانم ها با فرم اندام  مختلف انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می رود و شما می توانید این رنگ مانتو را در پوشش خود با اغلب رنگ ها ست نمایید.

مانتوی بلند دخترانه مانتوی مجلسی برای عید نوروز 1400 مانتوی طرح دار برای عید 1400 مانتوی کوتاه و زیبا دخترانه برای عید 1400 مانتوی زیبا و طرح دار برای عید نوروز 1400 مانتو زرد و طوسی برای عید 1400 مانتوی طرح دار و شیک دخترانه مانتوی بلند و شیک دخترانه مانتوی کوتاه دخترانه برای عید نوروز مانتوی بلند دخترانه مانتو بلند و رنگ تیره برای عید 1400 مانتوی بلند دخترانه برای عید 1400 مانتوی کوتاه دخترانه مانتوی طرح دار مخصوص عید نوروز مدل مانتوی طرح برای عید نوروز مانتوی زرد مخصوص دختران جوان مانتوی دخترانه برای عید نوروز 1400

مانتوی مجلسی برای عید نوروز مانتوی بلند برای عید نوروز 1400 مانتو سنتی برای عید نوروز مانتوی مشکی و کوتاه

مانتوی زرد مخصوص عید نوروز مانتوی بلند برای عید نوروز

طرح های مانتوی اسپرت و ساده دخترانه ۱۴۰۰

مانتوی اسپرت از انواع طرح های پرطرفدار و محبوب مانتو در بین خانم ها و دختران جوان به شمار می رود و برای دوخت این مانتو از پارچه های طرح دار و ساده استفاده می شود و شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه شخصی خود از بین آن ها مانتویی با تن پوش مناسب را برای پوشیدن انتخاب کنید.

مانتوهای اسپرت ۱۴۰۰ در انواع طرح ها با اندازه قد متوسط و بلند و کوتاه موجود می باشند که مانتوهای کوتاه و متوسط برای خانم ها با اندازه قد مختلف انتخابی مناسب می باشند همچنین خانم های قد بلند نیز در صورت تمایل می توانند در پوشش خود از مانتوی بلند اسپرت استفاده نمایند و جذابیت ظاهری خود را تکمیل نمایند. اگر شما قدی کوتاه دارید بهتر است و تمایل دارید مانتویی بلند را برای پوشیدن انتخاب نمایید بهتر است این طرح مانتو را به همراه کفش لژدار بپوشید.

مانتوی رنگ تیره مانتوی اسپرت مخصوص عید نوروز مانتوی شیک و اسپرت برای عید نوروز مانتوی شیک و اسپرت برای عید نوروز مانتو کوتاه اسپرت 1400 مانتوی مشکی برای عید نوروز   مانتوی رنگی برای عید نوروز مانتوی اسپرت برای عید نوروز مانتوی طوسی مانتوی بلند برای عید نوروز 1400 مانتوی زرد 1400 مانتو طوسی برای عید نوروز  مانتو بلند دخترانه عید 1400

انتخاب رنگی مناسب برای مانتوی ساده و مانتوی اسپرت از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و این طرح مانتوها به صورت تک رنگ و چند رنگ موجود می باشند همچنین اگر شما تمایل دارید در سال ۱۴۰۰ پوشش و استایلی متفاوت داشته باشید بهتر است رنگ مانتوی خود را از بین رنگ های زرد و طوسی انتخاب نمایید که این دو رنگ به عنوان رنگ سال ۱۴۰۰ معرفی شده اند همچنین می توانید مانتویی را برای پوشیدن انتخاب نمایید که در دوخت آن از ترکیب پارچه با دو رنگ زرد و طوسی استفاده شده است.

توجه داشته باشید که در صورت پوشیدن مانتوی اسپرت بهتر است از در پوشش خود از اکسسوری های اسپرت استفاده نمایید همچنین می توانید طرح سایر لباس های خود را اسپرت نمایید. اگر تمایل دارید مانتویی ساده را برای پوشیدن انتخاب کنید بهتر است مدل سایر لباس ها و اکسسوری هایتان را طرح دار یا گلدار انتخاب نمایید تا ظاهر و استایل تان یکنواخت و ساده به نظر نرسد.

مانتوی شیک دخترانه مانتوی بلند مخصوص عید نوروز مانتوی مشکی 1400 مانتو رنگی برای عید 1400 مانتوی کوتاه زرد 1400 مانتوی کوتاه و ساده مانتوی اسپرت 1400 مانتوی زرد 1400 مانتوی اسپرت دخترانه 1400 مانتوی بلند دخترانه مدل های مانتو دخترانه عید 1400

مانتوی اسپرت مخصوص عید نوروز مانتو ساده برای عید نوروز مانتو دخترانه ساده برای عید 1400 مانتوی زرد برای عید نوروز مانتوی اسپرت برای عید نوروز مانتو اسپرت برای عید نوروز 1400 مانتوی اسپرت برای عید نوروز

در این مطلب توجه شما را به انواع مدل مانتو دخترانه عید ۱۴۰۰ جلب کردیم که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید مانتویی شیک و بی نظیر را برای خود انتخاب نمایید و شیک پوش تر از همیشه به نظر برسید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *