دسته ها
پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹

گرفتن تیک آبی تلگرام با چند ترفند ساده

  • شقایق ایران دوست
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۹
  • ۰

تلگرام یکی از پیام رسان های بسیار مهم در سراسر جهان می باشد که بسیارساز مردم جهان از آن برای کار های روزمره و ارتباط با دیگران استفاده می کنند. در این مطلب درباره تیک آبی این برنامه به شما توضیح می دهیم و شما را با آن آشنا می کنیم. 

تیک آبی در تلگرام یکی از نشانه های تایید اکانت شما می باشد. در واقع این تیک آبی با سایر تیک ها تفاوت های بسیاری دارد و نحوه فعال سازی و گرفتن آن متفاوت می باشد.

گرفتن تیک آبی تلگرام

گرفتن تیک آبی تلگرام

تلگرام معمولا حساب هایی مانند ربات ها و گروه ها و کانال هایی را تایید می کند که رسمی هستند و شما زمانی که کانال خبرگزاری رسمی داشته باشید می توانید این تیک را از طریق روبوت تلگرام دریافت کنید. در واقع مدیر این شبکه اجتماعی بیان کرده است بسیاری از مردم نسبت به برخی از کانال ها علاقه بیش تری دارند و این کانال ها همان هایی می باشند که از طریق وزارت بهداشت سعی می کنند خبر های موثقی را به مردم برسانند. این تیک آبی می تواند بیانگر حساب های تایید شده باشد و مردم می توانند به راحتی خبر های جعلی را از خبر های اصلی تشخیص بدهند.

داشتن تیک آبی در سایر برنامه ها

اگر می خواهید خیلی سریع و بدون فوت وقت این تیک را دریافت کنید باید تیک آبی در سایر برنامه ها مانند تیک آبی اینستا گرام  و یا تیک آبی توییتر را داشته باشید. در این صورت می توانید از طریق روبوت تلگرام اقدام کنید و به آسانی این تیک را دریافت کنید.

آگاهی دادن به کاربران

دادن اطلاعات درست و قوی می تواند شما را به گرفتن این تیک نزدیک تر کند. در واقع در روز های کرونایی کارمندان وزارت بهداشت به راحتی می توانند این تیک را دریافت کنند. برای این کار کافی است تا کانال خود را با استفاده از ربات تلگرام تایید کنید و از طریق ایمیل corona@ telegram.ore با تلگرام در ارتباط باشید.

گرفتن تیک آبی تلگرام با روشی ساده تر

بسیاری از افراد هستند که در شبکه های دیگر هیچ گونه تیک آبی ندارند ولی می خواهند در تلگرام این تیک را دریافت کنند بنابراین باید از روش زیر اقدام کنند.

نحوه گرفتن تیک آبی

اقدام از ویکی پدیا

اگر شما صفحه ای در ویکی پدیا دارید که بر اساس دانش نامه ایجاد شده است و لینکی از آن در کانال و یا ربات عمومی شما قرار گرفته است می توانید برای دریافت تیک آبی از آن استفاده کنید.

عضو نهاد باشید

یکی دیگر از راه های ساده و کاربردی برای دریافت این تیک این است که عضو یکی از نهاد های رسمی باشید. در این صورت می توانید لینک کانال تلگرامی خود را در وی سایت های رسمی درج کنید و از آن برای دریافت نشان تایید استفاده کنید. در این حالت ربات تلگرام از شما سوالاتی می پرسد تا صحت این اطلاعات را چک کند.

تایید حساب کاربری

در نظر داشته باشید که در حال حاظر حساب های کاربری تایید نمی شود و این نشان تایید صرفا برای برخی از کانال های بزرگ و رسمی و ربات هایی می باشد که در تلگرام فعالیت می کنند بنابراین شما نمی توانید حساب های ساده کاربری خود را نشان دار کنید. باید بدانید که گرفتن تیک آبی در تلگرام هیچ آپشنی را در تلگرام شما افزایش نمی دهد و این کار از نظر مدیر تلگرام تنهات برای تایید یک کانال رسمی است تا مردم بتوانند از خبر های درست آگاه شوند و درگیر خبر های غلط برخی از افراغد نشوند. البته این موضوع تنها برای تلگرام نیست بلکه در سایر آپ هایی که در بازار وجود دارند صدق می کند و گرفتن تیک آبی نمی تواند آپشنی را برای شما فعال کند.

کدام حساب ها تیک آبی می گیرند؟

شاید در آینده این روش گرفتن تیک آبی تغییر کند ولی در حال حاضر فقط افرادی می توانند آن را دریافت کنند که صاحب شرکت و کسب و کار می باشند و این کار را تنها با ارسال پیام به پشتیبانی این برنامه انجام می دهند. البته در نظر داشته باشید که حساب کاربری برای این افراد هم تایید نمی شود و آن ها تنها می توانند این تیک را برای کانال ها و گروه های خود دریافت کنند. در ادامه می توانید با کلیک بر روی لینک های مقابل سایر مقالات آرگا را در زمینه دیجیتال و ترفند های تلگرام مشاهده کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.