دسته ها
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

تعبیر خواب دوربین به روایت معبران مختلف

 • سحر هودانلویی
 • ۱ آبان ۱۳۹۹
 • ۰

دوربین در بیداری نیز به منظور ثبت وقایع و زیر نظر گرفتن اعنال دیگران است. تعبیر خواب دوربین نیز به معنای حقیقی آن نزدیک می باشد، اما برای آشنایی بهتر با آن ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

انسان از ۲ ضمیر آگاه و نا آگاه برخوردار است که هر یک از آنان وظیفه ثبت یک گروه از وقایع را چه در حال و چه در آینده بر عهده دارند. خواب دیدن بر عهده ضمیر ناخود آگاه است که برخی اوفات سعی دارند تا با آدمی ارتباط برقرار کنند و او را از برخی مسائل آگاه کنند؛ از این رو ادامه مطلب را به معرفی تعبیر خواب دوربین پرداخته ایم.

در ابتدای مطلب تعبیر خواب باید این چنین گفت که سابقه آن به دوران قبل از میلاد مسیح باز خواهد گشت. در آن زمان مردم بسیاری به خواب هایی که می دیدند، اهمیت می دادند و حتی برخی از آن ها خواب را به عنوان وسیله ای برای وحی از طرف خدا می دانستند. ارسطو که یکی از دانشمندان قدیمی است، بر این باور بود که آدمی به وسیله خواب هایی که می بیند می تواند بسیاری از بیماری های خود را درمان کند و یا نشانه از آن را مشاهده کند که بتواند در جهت پیشگیری از ابتلا اقداماتی انجام دهد.

آشنایی با تعبیر خواب دوربین عکاسی

تعبیر خواب دوربین

 • معنای خواب دوربین به صورت کلی

 1. دوربین در خواب دیدن اغلب به آن معناست که فکر می کنید مورد بررسی و بحث موشکافانه قرار گرفته اید و از این رو مورد قضاوت قرار خواهید گرفت. در صورتی که بخواهیم به صورت مستقیم به معنای این خواب مشاهده کنیم، باید این چنین گفت که به حریم شخصی تان دلالت بسیاری دارد.
 2. اگر در خواب بیینید که با دوربین و به وسیله ۲ چشم خود در آن نگاه می کنید، بدان معناست که نیاز دارید از نگاه دقیق تر و طولانی تری به موقعیت خود بنگرید.
 3. همچنین این خواب نشانه بر آن دارد که باید تمامی انتخابات و تصمیمات خود را به خوبی بررسی کنید.
 4. اگر در خواب ببینید که در دید راس مشاهده یک دوربین هستید، یعنی اینکه مورد بحث و کنجکاوی قرار گرفته اید. در این شرایط شما فکر می کنید که تمام نگاه ها به سمت شماست و از این رو سعی دارید که همواره دیگران را از خود شاد و راضی نگه دارید.
 • منوچهر مطیعی تهرانی

به طور کلی دوربین ۲ نوع است، اول چشمی و دوم فیلمبرداری که قابل به ذکر می باشد دوربین های چشمی در رویای ما به صورت انتظاراتی که از ایده ها داریم، مجسم می شود که به این معناست در اینده ای نه چندان دور آرزو هایتان محقق خواهد شد. گفتنی است که هر اندازه دوربین کار آمد تر باشد، توانایی شما در برآوردن آن نیز بیشتر می شود.

دوبین عکس و فیلم برداری نیز نحوه برخورد شما را با حوادث نشان می دهد.

 • قاصدک 24
 • کالا چیو
 • کارل یونگ

اگر در خواب خود این چنین دیدید که دوربین فیلمبرداری به دست دارید و می خواهید که از آن استفاده کنید؛ بدان معنی است که نیاز دارید در تصمیم هایتان کوشاتر باشید و بر روی هدف اصلی هر یک از کار ها تمرکز کنید. همچنین نباید اجازه دهید که احساسات تان بر شما چیره شوند و بر روی قضاوت و قدرت اختیار تان تاثیر بگذارد.

همچنین اگر دوربین فیلمبرداری را در خواب به دست کسی دیگر دیدید، بدان معناست که این روز ها بیش از قبل به گذشته و خاطرات تان رجوع می کنید که امکان دارد با تلاش های پیوسته از گذشته تان درس بگیرید و زمان های بد و خوب را به کمک آن سپری کنید.

آشنایی با تعبیر خواب دوربین فیلم برداری

 • آنلی بیتون

تعبیر خواب دوربین در صورتی دیگر که به وسیله آن اطراف خود را نگاه می کردید، یعنی این که تغییراتی در زندگی تان پدید خواهد آمد که امکان دارد در صورت عدم توجه با ضررتان پایان یابد.

همچنین در صورت مشاهده دوربین های شکسته در خواب، باید در زندگی حقیقی با یرخی از دوستان خود خداحافظی کنید؛ چرا که دیر یا زود از آن ها جدا خواهید شد.

 • سرزمین رویا ها

 1. اگر در خواب این چنین دید که دوربین زیبایی را صاحب هستید، یعنی این که در آینده خوشبخت خواهید شد.
 2. اگر مردی در خواب خود ببیند که به درون دوربین نگاه می کند، یعنی این که از خوشبختی دنیا سرشار خواهد شد.
 3. اگر زنی این خواب را ببینید به این صورت معنا می شود که در این دنیا از پاداش بزرگی برخوردار می شود.
 4. اگر فرد مورد علاقه تان را در خواب دیدید که به درون دوربین نگاه می کند، یعنی این که یکی از اقوام دور خود را از دست خوهید داد.
 5. اگر افراد بسیاری شما را به وسیله دوربین نظاره گر می باشند، یعی اینکه در کار ها و تصمیم گیری هایتان باید بیشتر دقت کنید.
 6. اگر در خواب ببنید که دوربین تازه ای برای خود خریداری می کنید، یعنی این که افراد متزلزلی وارد زندگی تان می شوند.

تعبیر خواب دوربین به چه صورت است؟

اگر از مطالعه این بخش از تعبیر خواب ها در مجله آرگا به خوبی با معنای رویای خود آشنا شدید، پیشنهاد می کنیم با کلیک به روی دیگر لینک ها همانند تعبیر خواب گلدان، تعبیر خواب شیشه و تعبیر خواب آسمان با معنای دیدن آن ها در حالت های مختلف عالم رویا آشنا شوید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.